Romantika pro páry: wellness pobyt v České Lípě s procedurami a jídlem

4 390 Kč od 3 390 Vybrat variantu
4,5 / 5 Hotel Morris **** - Česká Lípa (kontakt) Severní Čechy, Liberecký kraj (mapa) 103 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Na základě rozhodnutí vlády je omezen provoz wellness služeb. Ověřte si v našich Nejčastějších dotazech, kterých konkrétně se to týká, případně kontaktujte provozovatele pro bližší informace. Hotelové restaurace zůstávají otevřené pro hosty hotelu, bližší info najdete rovněž ve FAQ

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
Miroslav Kornatovský

Dobrý den, termín od 19.10.2020 dve osoby s prodloužením o noc, je možná takto zarezervovat? Nebo prosim info , zda nebudete také zavírat v nouzobem stavu. Platba prez portál, neoi je mozno platit u Vas bez portálu Slevomat…většinou to vždy slo, kde jsem byl. Děkuji Kornatovsky

Hotel Morris **** - Česká Lípa

Dobrý večer, pane Kornatovský, v termínu 19.-22.10.2020 máme stále volné pokoje. Prozatím hotel funguje normálně, máme však přísnější hygienická pravidla. Tento balíček musíte zakoupit přímo přes portál. S přáním příjemného dne, Hotel Morris****Čes­ká Lípa.

Alena

Omlouvam se,termín od 23.10.do 25.10.s prodlou­žením do 26.10.🤭

Hotel Morris **** - Česká Lípa

Odpověď viz níže

Alena

Dobrý den,vaše nabídka je velice lákavá a vážně o ní uvažujeme. Varianta 3 dny a dvě noci + prodloužení o jednu noc se snídaní zdarma je velice lákavá,i dané procedury. Jednalo by se o termin 22.10.- 24.10.prodlouženo do 25.10. Případně od 25.10– 27.10. prodlouženo do 28.10.(volno by snad být mělo) dva dospělý plus malý jorksirsky teriér.Chci se zeptat,máte fitness? Na slevomatu je uvedeno,že ano,avšak na stránkách hotelu jsem nenašla.Dále dotaz ke dni příjezdu.Mohli bychom přijet už cca na 10h,odložit si u vás kdekoli jeden kufr a ubytovat se az v podvečer? Bohužel auto nemáme a rádi bychom už hned první den vyrazili někam po okolí.což s kufrem není úplně OK.O rezervaci privátní virivky máme zájem.Děkuji za odpovědi.

Hotel Morris **** - Česká Lípa

Dobrý den, pro rezervaci doporučujeme provést online rezervaci přímo při koupi voucheru – když si zakoupíte voucher na konkrétní termín, máme 100% jistotu, že Vámi zakoupený termín je již zarezervovaný. Při koupi si zarezervujete pobyt na 2 noci a do poznámky uvedete, že chcete využít třetí noc a v jakém termínu. Pokud s sebou budete mít pejska, je nutné se předem informovat na dostupnost pokojů v daném termínu na email adrese info@hotelmorris.cz nebo na tel čísle 487 829 761. Pro pobyty se zvířaty jsou vyčleněny extra pokoje bez koberců a jejich počet je omezený . Zavazadla si můžete nechat na recepci jak dlouho budete potřebovat – není to problém a není nutné dopředu hlásit.

Marie Kunzendorferová

Dbrý den,je možno se obejdnat na 4 dny.děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Marie, je mi líto, ale takovou variantu voucheru nenabízíme. Pěkný den

jana

Dobry den,kolik stoji doobjednani virivky jen pro dva

Hotel Morris **** - Česká Lípa

Dobrý den, Zvýhodněné wellness (po předchozí domluvě s hotelem a dle volných kapacit) Privátní vířivka pro 2 osoby: 399 Kč (55 min.) Privátní sauna pro 2 osoby: 399 Kč (55 min.)

Hana Trlicova

Dobry den,bylo by mozne pobyt mit uz od soboty? Termin bychom chteli od 26.9 do 29.9.

Hotel Morris **** - Česká Lípa

Dobrý den, bohužel hotel je v termínu 26. – 27.9.2020 již plně obsazen. Při rezervaci online na Slevomatu se Vám zobrazí aktuální obsazenost našeho hotelu. Pokud termín nelze rezervovat, je opravdu plně obsazeno. Děkujeme za pochopení

Nový dotaz

Uložením příspěvku v diskuzi souhlasíte se zveřejněním vyplněného jména a obsahu příspěvku. Příspěvky se závadným obsahem jsme nuceni odstraňovat, stejně jako příspěvky odkazující na konkurenční portály či e‑shopy nebo příspěvky, které k dané nabídce nejsou relevantní. Otázky, podněty nebo stížnosti, které se nevztahují k této nabídce, směřujte na náš kontaktní formulář nebo volejte +420 222 745 354.

4 390 Kč
od 3 390