Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podzim v Aqualandu Moravia: celý den v bazénech, vstup do 7D kina i wellness

4,5 / 5 Aqualand Moravia Pasohlávky (mapa) 9552 prodejů

Nenechte si ujít nové nabídky podniku Aqualand Moravia

Pohlídáme, aby vám už žádná nová nabídka neutekla.

Upozornit na nové nabídky

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Vzhledem k aktuálním vládním opatřením se ohledně využití služby obraťte přímo na provozovatele (např. kvůli změně termínu rezervace a dalším možnostem uplatnění voucheru). 

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Zdeňka Hlaváčová

Dobrý den, prosím nechá se u vás nebo někde v okolí, taky přespat, děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Zdeňko :) jistě je v okolí spousta možností k ubytování. Pro inspiraci Vám zde posílám naše nabídky ubytování na jižní Moravě – https://www.slevomat.cz/cestovani?filtry%5Boblast%5D=cesko_jizni-morava&list=1 Pěkný den :)

Jan Oščádal

dá se na jídlo pouzit Karta Benefit plus.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jane :) útrata v restauraci v Aqualandu se Vám načítá na váš čip a platíte poté při odchodu z areálu. Lze platit ale jen hotově nebo platební kartou. Pěkný den :)

Klára

Dobrý den, pokud zakoupíme voucher a bude kvůli korinaviru omezení vztahující se na tento typ zařízení, bude nám platnost prodloužena, nebo vráceny peníze? Děkuji za odpověď. Klára V.

Slevomat.cz

Dobrý den, Kláro :) pokud by k takovému omezení došlo, samozřejmě věc budeme řešit. Naším cílem je, aby vouchery šlo využít a nepropadly Vám bez náhrady. Rozhodně se tedy budeme snažit o prodloužení či jiné řešení. Nemusíte mít strach. Pěkný den :)

Alena Peterová

Dobrý den, je vstup jednorázový nebo s možností opakovaného vstupu v průběhu dne? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Aleno :) jedná se o nabídku jednorázových vstupů. Pěkný den :)

Zdenda S.

Dobrý den, je vhodný voucher se vstupem do Forum Romanum Wellness SPA pro 13 letého syna? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Zdendo :) vstup do SPA wellness je bohužel povolen až dětem od 15 let, jak píšeme v nabídce. Snad Vás nabídka i tak zaujme. Pěkný den :)

Pavel Shepard

Dobrý den. Lístek do Aqualendu bude funkční na státní svátek v pondělí 28.09?

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavle :) voucher je možné využít každý den dle otevírací doby kromě období 28. až 30. října 2020. Aqualand tedy můžete navštívit i ve státní svátek 28.9. Pěkný den :)

Ales Capek

Budu platit pres benefity…mam zvolit rekreaci nebo volny cas…mozna byste to meli napsat u kazde nabidky,je to nekdy nejednoznacne

Slevomat.cz

Dobrý den, Aleši :) nabídka je v kategorii Zábava a volný čas. Převeďte tedy na kategorii Volný čas. Pěkný den :)

eva

Dobrý den,když zakoupím dneska voucher,a zítra jsem chtěla jet do aqualandu,protože vnuk má narozeniny,asi mi nestihnete voucher poslat,kdyby jsen Vám poslala doklad ozaplacení děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, voucher Vám přijde do emailové schránky ihned poté, co obdržíme platbu. V případě, že potřebujete mít voucher ihned k dispozici, vyberte jako platební metodu Platba kartou online či Platbu pomocí Twisto dále můžete případně uplatnit své přednabité kredity. Pěkný den :)

Jozef Krkoška

Dobrý den,zajímá mě jak dlouho tahle nabídka bude tady na slevomatu?

Slevomat.cz

Dobrý den, doba vystavení nabídky není pevně stanovena a odvíjí se od více faktorů. Před koncem nabídky se u akce objeví časový odpočet. Čím dříve zakoupíte, tím lépe :) Pěkný den

Naďa

Dobrý den, pokud ze zdravotních a nebo jakýchkoliv důvodů nestihnu voucher využít, tak propadne? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Naďo :) pokud voucher nebude využit do konce data platnosti, tak ano propadne. Můžete jej ale refundovat. Více o refundaci najdete zde – https://www.slevomat.cz/vernostni-program Pěkný den :)

Milan

Dobrý den, trochu mě zarazila jedna odpověď ohledně roušek. Píšete v okolí bazénu jsou roušky potřeba. Stejně v bazénu na sebe všichni naprskáme, takže logiku to nemá :) ale co už…Chápu když půjdu do restaurace nebo třeba na wc, ale co situace, že jsem na lehátku a jdu x metrů rovnou do vody, což je taky okolí bazénu, to mám mít taky roušku??? To si ji pak u vody mám strčit do plavek? :D :D

Aqualand Moravia

Dobrý den, co se týče okolí bazénu, myslí se tím doba, kdy přicházíte ze šaten k lehátku nebo jdete do restaurace, kavárny, přecházíte do wellness centra apod. Když jste na lehátku, a pak se hned vydáte do bazénu, rouška potřeba není.

Pěkný den.

Markéta Svobodová

Dobrý den,

jak by se postupovalo v případě omezení Aqualandu a nestihli bychom z tohoto důvodu vouchery využít?

Aqualand Moravia

Dobrý den, v případě, že by nastala tato situace, tak by byly vouchery prodlouženy.

V současné době ovšem žádné takové omezení neplánujeme.

Pro aktuální informace neváhejte navštívit naše webové stránky www.aqualand-moravia.cz

Ondřej Adler

Nějaká varianta i s Pálava Wellness by nebyla? Jaký bude doplatek, když budeme chtít tuto část areálu navštívit nadrámec voucheru? Děkuji

Aqualand Moravia

Dobrý den, pokud máte zakoupený voucher AQUA + SPA a chcete přejít i do zóny Pálava, je naúčtován jednorázový příplatek 100,–. Procházet pak mezi zónami můžete libovolně.

Pěkný den.

Jitka Kocurová Hrušková

Můžeme využít 28.9.?????

Slevomat.cz

Dobrý den, Jitko, ano, můžete. Voucher není možné využít pouze v období 28. až 30. října 2020. Pěkný den :)

Kateřina Šustrová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli v současné době platí u vás nějaká omezení (nošení roušek, omezení kapacity)? Děkuji

Aqualand Moravia

Dobrý den, roušky se u nás nosí, a to při vstupu, pohybu v okolí bazénu, při vstupu do wellness centra a při pohybu v restauraci. V momentě, kdy konzumujete potraviny, pijete, nebo jste v bazénu, na tobogánu, či v saunovém světě, roušku mít nemusíte.

Zatím tedy platí jen tato opatření. Určitě ale pro aktuální informace sledujte náš web: www.aqualand-moravia.cz

Lukáš Kalous

půjde koupit voucher za benefity plus nejsem jsi jistý do jaké skupiny spadá abych si neprevedl z benefitů finance a pak to nešlo ve volném času jsem našel Morávií ale chci mít 100% jistotu minule mi to šlo půjde to teď znova

Slevomat.cz

Dobrý den, Lukáši, pokud si přejete hradit tuto nabídku pomocí benefitů, vyberte si prosím kategorii „Zábava a volný čas“ :) Pěkný den

Jana

mohu využít během září

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, ano, voucher nelze využít pouze ve dnech 28. až 30. října 2020 :) Pěkný den

Irena Kucerova

Když koupím vouch. Teď za cenu co nabízíte. Mohu přijet příští týden v sobotu… Je 26.9.neni nějak omezena kapacita.. Ať nejedeme 100 km zbytečně?

Aqualand Moravia

Dobrý den , kapacita zatím omezena není. Pro jistotu a pohodlí Vás ale poprosíme, abyste sledovali web Aqualandu Moravia – www.aqualand-moravia.cz

Pěkný den.

Dana B.

Dobrý den, u voucherů uvádíte, že je nelze uplatnit mezi 28. – 30.řijnem. 31. října již tedy voucher uplatnit lze? Nerada bych se na pokladně setkala s odmítnutím. Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Dano, 31.října by s uplatněním neměl být problém. Omezení se týká pouze 28. – 30.října. Pěkný den :)

vladimir šafář

Dobrý den,jsou ještě otevřeny i venkovní bazén a tobogány?

Slevomat.cz

Dobrý den, Vladimíre :) venkovní tobogány a některé bazény již jsou nyní uzavřeny. Aktuální informaci o provozu najdete vždy na stránkách Aqualandu – www.aqualand-moravia.cz. Pěkný den :)

Pavla Pešková

Neuskutečnila jsem nákup 7070752326, lzee vrátit 50 kreditů

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavlo, pokud neprošla platba kartou, objednávka se po 60 minutách automaticky stornuje a po chvíli budou vráceny i kredity :) Nyní by tedy mělo být vše v pořádku :) Pěkný den

Radek Poláček

Dobrý den,cena zlevněného vstupu je tedy shodná jak pro dospělého,tak pro dítě nad 6 let? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Radku, nabídka je určena pro 1 osobu, tudíž ji může využít jak dospělí, tak dítě. Děti do 5,9 let mají vstup zdarma. Pěkný den :)

Diskuze k této nabídce je již uzavřena. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.