Kadeřnický balíček: dámský střih pro všechny délky vlasů

490 Kč 399 Prohlédnout nabídku
4,8 / 5 Kadeřnictví MOOD (kontakt) Brno (mapa) 10 zákazníků

Přehled nabídky Online rezervace Voucher bez termínu

Libilo se mi vše, střih, barva, velice milá kadeřnice. Mohu jen doporučit.

Martina
Varianty (1)
Můžete využít až do 30. 9. 2020

Termín

Platnost do 30. 9. 2020. Termín si rezervujete sami telefonicky nebo online.

V ceně

  • Střih
  • Mytí
  • Foukaná
  • Závěrečný styling

Délka procedury je cca 45 minut. 

  • Otevřené vouchery: Termín si domluvte předem na tel. 739 111 023, nahlaste jméno a kód voucheru.
  • Online termíny: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, studio již není třeba dále kontaktovat. 

Online termíny: Voucher na konkrétní termín nelze stornovat. Je možná pouze změna rezervace, a to nejpozději 24 hodin předem v pracovní dny. Při pozdější změně nebo nedostavení se na službu voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomat.cz na telefonu +420 222 745 354.

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 24 hodin před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

490 Kč 399 Kč

Vlasy jsou koruna krásy, tak se nechte korunovat.

Vyzkoušejte profesionální služby kadeřnického studia Kadeřnictví MOOD. Profesionální kadeřnice vám ráda pomůže vytvořit osobitý účes a vykouzlit nový vzhled. Zároveň však respektují vaše přání – záleží jen na vás, zda dáte přednost klasice, či vyzkoušíte něco nového a tím ohromíte své okolí. 

V salonu pracují s přípravky italských značek Previa a Black.

„Chodím sem už skoro rok a maximální spokojenost. Terezka je milá, vtipná a profesionál. Během jedné návštěvy mě zbavila černých vlasů, které jsem si barvila doma už několik let. Pomohla mi tak přejít do krásné hnědé, u které už zůstanu. Odcházím vždy moc spokojená a těším se na další návštěvu.“ Michaela, březen 2020. 

490 Kč
399