Znovupoužitelný odličovací ubrousek: nepotřebujete chemii, jen čistou vodu

Varianta: Podívejte se na další variantu
NanoCoatex Remover – odličovací ubrousek

V ceně varianty:

NanoCoatex Remover – odličovací ubrousek

  • Materiál: mikrovlákno
  • Rozměr: 38 × 18 cm 

Doručení:

Osobní odběr Zásilkovna (2629 poboček)
59 Kč (5 prac. dní)

Česká pošta
99 Kč (5 prac. dní)

Doručuje obchod:

Po 3–5 použitích jen vyperete
Odlíčí i voděodolný make-up

Kouzelný ubrus, který vám prostře, asi neexistuje. Ale kouzelný odličovací ubrousek? Ten ano!

Funguje totiž jen za použití vody, a tak se můžete rozloučit s odličovacími krémy, tampónky a micelárními vodami. Už si ani nevzpomenete na biologicky nerozložitelné ubrousky, které jsou jen jednorázové. Odličovací ubrousek z mikrovlákna NanoCoatex Remover vydrží až 1000 praní!

Odstraňuje všechny typy make-upu, očních linek a voděodolných řasenek. Speciální patentovaná vlákna odstraňují make-up bez jakýchkoli chemikálií a jsou šetrné k jemné kůži a očím.

Ubrousek můžete použít na běžné denní líčení, na oční linky odolné vůči rozmazání, voděodolné řasenky, běžný make-up, divadelní make-up, těžký maskovací make-up a mnoho dalších druhů make-upu.

Ubrousek je dodáván v elegantním, potištěném uzavíratelném sáčku. Látka je velmi jemná a příjemná na dotek. Ubrousek je oboustranný – kratší vlákna jsou na základní odlíčení, delší vlákna slouží k dočištění pleti.

A jak na to? Namočte do teplé nebo vlažné vody a můžete začít odličování. Po odlíčení můžete proprat v ruce (malé množství mýdla a teplé vody) a ubrousek je připraven pro další použití. Po 3–5 použitích vyperte v pračce (max. 40 °C, ne s bílým prádlem, nastavení pro jemné praní). Nebělte. Ubrousek můžete sušit v sušičce prádla. 

Adresa pro případné vrácení zboží:

NANOSTRIBRO PLUS s.r.o., Prameny 601, Karviná-Ráj, 73401

499 Kč
od 349