Neodolatelný pohled: Lash lifting a péče o řasy či prodloužení řas metodou řasa na řasu

850 Kč 499 Prohlédnout nabídku
4,8 / 5 La Belle (kontakt) Brno - Střed (mapa) 18 prodejů 2 zbývá

Přehled nabídky Online rezervace Voucher bez termínu

Byla jsem spokojená. Slečna kosmetička byla velice příjemná. Jsem nadšená z výsledku.

Hana
Varianty (2)
Můžete využít až do 30. 9. 2020

Termín

Platnost do 30. 9. 2020. Termín si rezervujete sami telefonicky nebo online.

V ceně

 • odlíčení
 • odmaštění řas
 • Lash lifting (natočení přírodních řas)
 • barvení řas
 • vyživující péče na řasy

Délka procedury je 85 minut. 

 • Online termíny: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, studio již není třeba dále kontaktovat.
 • Otevřené vouchery: Termín si domluvte předem na tel. 734 594 564. Nahlaste jméno, telefonní kontakt a kód voucheru. 

Online termíny: Voucher na konkrétní termín nelze stornovat. Je možná pouze změna rezervace, a to nejpozději 7 dní předem v pracovní dny. Při pozdější změně nebo nedostavení se na službu voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomat.cz na telefonu +420 222 745 354.

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 7 dní před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

 • alergická reakce na jakoukoli složku Lash Liftingu nebo Lash Botoxu
 • velmi malé množství vlastních přírodních řas
 • po operaci očí
 • oční onemocnění
 • těhotné nebo kojící (na vlastní odpovědnost)
 • onkologický pacient
 • aplikace při menstruaci

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

850 Kč 499 Kč

Každá žena si přeje mít krásné, dlouhé a husté řasy.

Ušetřete svůj čas věnovaný líčení a ciťte se stále upraveně. Stačí si nechat prodloužit řasy metodou řasa na řasu. Vaše řasy budou delší, hustější, natočené a budou vypadat naprosto přirozeně. 

Prodloužení řas metodou řasa na řasu

Aplikace speciálních syntetických řas různých délek na jednotlivé přírodní řasy klientky a to speciálním adhesivem, které vytváří velmi odolné, flexibilní a neviditelné spojení. Díky tomu se můžete bez strachu oddávat jakýmkoli aktivitám a sportům včetně plavání a návštěv sauny. Řasy jsou vhodné pro všechny věkové kategorie. Opticky otevřou oči a zvýrazní obličej. Prodloužené řasy nezatěžují řasy přírodní, které rostou přirozeně a obměňují se. Jakmile přírodní řasa vypadne uvolní se i řasa umělá. Poté vyroste nová řasa a ta se při doplnění opět prodlouží. Takové prodloužení přírodních řas je pohodlné a dlouhotrvající. Na prodloužené řasy se nepoužívá řasenka. Doplnění je vhodné po 3–4 týdnech.

Lash lifting a vyživující péče

Metoda, díky které se natočí přírodní řasy, čímž se opticky prodlouží a zhustí. Při Lash liftingu je možné i barvení řas, které řasy více zvýrazní. Přírodní řasy budou po aplikaci Lash liftingu až o 50% vypadat hustší, delší, natočenější a tmavší.

Vyživující péče na řasy je extrémně účinné a unikátní ošetření přírodních řas, které svým složením pronikne přímo do struktury řas, zacelí poškozená místa a díky této schopnosti řasy hydratuje zevnitř. Kúra dodává přírodním řasám také vitamíny a lesk, chrání je před poškozením a výsledný efekt dodává řasám potřebný objem. Obsahuje Vitamíny A, B, C, E, F, K, B5 a B6, Jojobový olej, Keratin, kolagen, Kyselina Hyaluronová, Rostlinný glycerin, Panthenol, Mandlové máslo, Arganový olej. Neobsahuje parabeny, parafín, minerální oleje, barviva, silikony a formaldehydy. Výsledný efekt vydrží až 2 měsíce.

Pro koho je vhodný Lash lifting?

850 Kč
499