Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Navoďte zpět harmonii: Feng Shui krystal na zavěšení vč. dárkové krabičky

Nenechte si ujít nové nabídky podniku Interiéry Consulting s.r.o

Pohlídáme, aby vám už žádná nová nabídka neutekla.

Upozornit na nové nabídky

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Ukončeno
399 Kč

V ceně:

Feng Shui krystal Matrix

  • Feng Shui krystal Matrix na šňůrce
  • Rozměr: cca 5 cm
  • Dárková krabička
  • Návod 

Doručení:

Osobní odběr Zásilkovna (2755 poboček)
58 Kč (4 prac. dny)

Česká pošta
58 Kč (5 prac. dní)

Zásilkovna
58 Kč (5 prac. dní)

Doručuje obchod:

Sylvia Martina Malíková
www.interieryconsulting.cz
sylvia.malik@seznam.cz
+420 728 909 099

Nádherné křišťálově čisté srdce zabalené v krabičce je krásnější než na obrázku.
Rychlá odezva milé…

Marcela

K dokonalé harmonii vašeho domova stačí mít srdce na dlani a Feng Shui srdce třeba nad krbem.

Vybroušený český výrobek Feng Shui ve tvaru srdce od návrhářky Sylvie Martiny Malíkové dostanete v dárkové krabičce – je opatřen šňůrkou stříbrné barvy, takže jej můžete ihned pověsit, do ložnice, obývacího pokoje nebo v místnosti, kde se nejvíce setkáváte s rodinou.

Vhodný je také do kanceláře nad pracovní stůl, do provozovny, kde se setkáváte a jednáte s klienty, do salonů, prodejny nad pokladnu. Rovněž je to úchvatný korporátní dárek, pokud chcete tímto způsobem poděkovat klientům. Krystal je navržený v posvátné geometrii, kterou používal již Leonardo da Vinci, a je velký 5 cm.

Křišťály evokují pocity tepla a jsou posly světla. Mnozí lidé věří, že právě dokonalé vybroušení křišťálů jim pomáhá zintenzivnit a zpřesnit myšlení a uvažování. Křišťály zavěšené v okně ložnice pomáhají zlepšit a zkvalitnit vztahy s partnerem či partnerkou. Nad pracovním stolem, v prodejně nad pokladnou, v jednacích místnostech, v provozovně, pomáhají zlepšovat vztahy s klienty, jelikož harmonizují toto prostředí.

Co Feng Shui krystaly dovedou?

Feng Shui krystaly AAA kvality přinášejí světlo a životní energii čchi do každého obydlí. Sluneční světlo se díky brusu mění do barev duhy a po celé místnosti můžete vidět duhové odrazy na zdech. Sluneční světlo se prostřednictvím krystalu láme a putuje do místnosti v nádherných duhových paprscích. Tak dostanete blahodárnou energii do všech koutů.

Pověste krystal do okna v první horní třetině, v centru místnosti, nad pracovní stůl, v prodejně nad pokladnu a nechte proudit blahodárné čchi. Rozdíl poznáte hned. Krystaly pomáhají zaktivovat temné kouty se stagnující energií, zavěšují se také do středu temných chodeb, kde zlepšují tok energie. Jejich blahodárné působení můžete pozorovat nejen na lidech, ale i na zvířatech a rostlinách

Podle teorie Feng Shui se zvláště velkými okny ztrácí energie místností – ty pak většina návštěvníků považuje za stresující a nemůže v nich klidně odpočívat. V horších případech jsou okna proti dveřím – z takových pak energie uniká ještě rychleji. Kromě pokojových květin před okny a zavěšených zvonkoher je proto vhodné doplnit místnosti křišťálem, který pomůže energie stabilizovat

Adresa pro případné vrácení zboží:

INTERIÉRY CONSULTING s.r.o, Záhlinice 22, Hulín 768 24