Těhotenská masáž přizpůsobena nastávající mamince přímo na míru

700 Kč 599 Prohlédnout nabídku
5,0 / 5 AMBIKA - Těhotenská masáž (kontakt) Olomouc - centrum (mapa) 15 zbývá

Přehled nabídky

Varianty (1)
Můžete využít až do 30. 6. 2020

Termín

Platnost do 30. 6. 2020.

V ceně

  • Těhotenská masáž
  • Délka procedury: 60 minut  
  • Rezervace: telefonicky se objednáte na čísle 774 229 010, nebo zašlete SMS, že máte zájem o rezervaci termínu na službu. Masérka se vám následně ozve a domluvíte se na termínu masáže.
  • V případě, že masérka telefon nezvedá, ozve se vám později.
  • Při rezervaci nahlásíte příjmení, kód voucheru a telefonní číslo.
  • Vchod hnědými kovovými vraty vedle ubytovny Marie, masérna se nachází pod baletním studiem Iriny Popové. Vchází se hnědými kovovými vraty na nádvoří, poté se dáte vlevo po schodech dolů. 

Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 24 hodin před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

Masáž není vhodné provádět v 1. trimestru těhotenství.

Všeobecné kontraindikace: zlomeniny, poranění a onemocnění kůže, varixy, šestinedělí, lidé s neléčeným vysokým krevním tlakem, po jídle, nebo po velké fyzické námaze, při infekční- horečnaté onemocnění.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

700 Kč 599 Kč
Můžete zakoupit max. 3 vouchery na osobu.
700 Kč 599 Kč

Bylo jednou jedno tělo, a to masáž tuze chtělo.

Těhotenství je krásné období, které s sebou přináší celou řadu změn, jak psychických, tak fyzických. S nimi se zvyšuje potřeba péče o nastávající maminku, není pravda, že těhotné ženy se nesmí masírovat, právě naopak. Těhotenská masáž je masáž speciálně upravená podle potřeb těhotných s ohledem na rostoucí bříško a nejčastější těhotenské obtíže. Masáže se provádí v leže, v sedě  nebo ve stoje. Jednotlivé  pozice se mohou během masáže střídat, dle vaší potřeby. Výběr olejů pro masáž i v jednotlivých trimestrech zohledňuje kontraindikace v těhotenství. 

Masérka s vámi vždy zkonzultuje váš zdravotní stav a přesně podle něj se zaměří na vaši problematiku. Masérka se zabývá převážně zdravotními masážemi a terapiemi. Dokáže tedy přesně určit to, co nejvíce potřebujete. 

700 Kč
599