Celotělový zábal Magic Wrap: zbavte se tuků, celulitidy, otoků a faldíků

890 Kč 599 Prohlédnout nabídku
4,5 / 5 Naturo-kosmetika (kontakt) Brno - Veveří (mapa) 30 zbývá

Přehled nabídky

Varianty (1)
Můžete využít až do 31. 7. 2020

Termín

Platnost do 31. 7. 2020.

V ceně

  • Zeštíhlující celotělový zábal (cca 40 min)
  • Konzultace a měření obvodu partií (cca 10 min)
  • Závěrečná péče 

Rezervace: předem na e‑mailu charvatovaz@seznam.cz nebo pomocí SMS na tel. 775 448 775 (ze salonu vám zavolají zpět). Rovnou nahlaste kód voucheru. 

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 24 hodin před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

  • Těhotenství
  • Šestinedělí
  • Křečové žily
  • Virová onemocnění

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

890 Kč 599 Kč
890 Kč 599 Kč

Chcete mít krásné, pevné a štíhlé tělo?

Metoda univerzálního bandážového zábalu je vhodná pro osoby, které potřebují snadno a rychle zeštíhlet v problémových partiích. Principem je rovnoměrná komprese na ošetřované partie.

Tlak, který je vyvíjen z vnější strany způsobí nárůst vnitřního tlaku v mezibuněčném prostoru. Tímto jsou lymfatické a krevní cévy připraveny odvádět přebytečné tekutiny spolu se zplodinami ven z těla. Tato hubnoucí terapie je spojená s omlazením a vypnutím pokožky celého těla.

Pozitiva zábalu Magic Wrap:

Jak často je nutné zábal absolvovat?

Doporučují se 3 kúry v rozmezí 7–10 dní, kdy klientka zaznamená zmenšení tukových buněk až o jednu konfekční velikost. Po absolvování kúry se doporučuje následná péče pro udržení výsledku 1× za 4–6 týdnů.

890 Kč
599