Romantické párové focení v pražských ulicích: 30 vytištěných fotek i videoprezentace

4 500 Kč 2 249 Prohlédnout nabídku
Jakub Morávek (kontakt)

Přehled nabídky

Varianty (1)

Termín

Platnost do 30. 6. 2020.

V ceně

Párové focení v pražských ulicích

  • Čas focení: cca 120–180 minut procházky se zastávkami na vytipovaných místech
  • 50–100 (i více) fotografií (všechny vyfocené se zasílají v digitální podobě přes Google disk do 24 hodin)
  • Cca 30 upravených a vytištěných fotografií (zasílá se na zadanou adresu)
  • Youtube video prezentace s hudbou na přání
  • Fotí se i prostředí kolem vás a vzniká tak unikátní příběh 
  • Rezervace: provádějte na tel. 608 384 181 (pondělí–pátek od 9 do 19 hodin), případně na e‑mailu jamesmoravek1@gmail.com  – uveďte kód voucheru a kontaktní údaje.
  • Další informace k focení obdržíte na tel. 608 384 181. 

Děti je možné vzít s sebou, ale myslete na to, že na tu pravou romantiku a pohodu je někdy potřeba mít naprostý klid a prostor, aby jste se mohli plně věnovat jeden druhému. Je potřeba je nahlásit předem.

Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 24 hodin před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

4 500 Kč 2 249 Kč
4 500 Kč 2 249 Kč

Láska neprochází žaludkem – prochází se Prahou!

Chcete zachytit vaši lásku na fotografiích? Vydejte se do pražských ulic na romantickou procházku – v patách vám bude profesionální fotograf Jakub Morávek, který s vámi projde nejkrásnější místa Prahy. Focení probíhá v harmonickém duchu, při kterém se zachycují romantické momenty, během 2 až 3 hodin se postupně zastavíte na zajímavých místech, sednete si třeba na kávu nebo na sklenku dobrého vína.

Většinou se začíná v okolí Rudolfina, postupně přes Karlův most dojdete až na Pražský hrad. Do 24 hodin po focení obdržíte 50–100 fotografií (sdílených přes Google disk), cca 30 fotografií pak dostanete upravené a vytištěné. Na památku ještě obdržíte video prezentaci s hudbou na přání, která bude sdílená na YouTube. 

4 500 Kč
2 249