Magicky svůdný pohled: Lash lifting včetně botoxu řas

990 Kč 699 Prohlédnout nabídku
4,9 / 5 Swiss Dermaclinic-Ala kosmetika (kontakt) Praha - Bubeneč (mapa) 40 zbývá

Přehled nabídky Online rezervace Voucher bez termínu

Varianty (1)

Termín

Platnost do 31. 5. 2020. Termín si rezervujete sami telefonicky nebo online.

V ceně

  • Odlíčení a odmaštění řas
  • Natažení na natáčku
  • Aplikace trvalé
  • Barvení
  • Aplikace aktivního séra s botox efektem

Délka služby je cca 60 minut. 

  • Online termíny: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, studio již není třeba dále kontaktovat. 
  • Otevřené vouchery: Rezervace předem na tel. 775 193 070 nebo na ala.ste.hofmanova@gmail.com

Online termíny: Voucher na konkrétní termín nelze stornovat. Je možná pouze změna rezervace, a to nejpozději 24 hodin předem v pracovní dny. Při pozdější změně nebo nedostavení se na službu voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomat.cz na e-mailu podpora@slevomat.cz či telefonu +420 222 745 354.

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 24 hodin před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

Při probíhajícím zánětu v těle a v období menstruace.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

990 Kč 699 Kč
Můžete zakoupit max. 2 vouchery na osobu.

Chcete vypadat i při sportu nebo v sauně jako mrkací panenka?

Tak to musíte vyzkoušet revoluční novinku v oblasti tvarování vlastních řas, která je aktuálně ve světě velkým hitem. Mrkací panenku z vás udělají v kosmetickém salonu Swiss Dermaclinic-Ala kosmetika.

Jedná se o inovativní techniku jemného liftingu a posílení přírodních řas – budete mít krásné řasy i bez řasenky, s řasenkou docílíte pak ještě svůdnějšího pohledu. Botox řas je extrémně vyživující kúra pro vaše řasy, která urychluje jejich růst, dodá na objemu i délce. Výsledek je patrný po dobu 4–6 týdnů. 

990 Kč
699