Protáhněte svaly na stěně: Hodina lezení s instruktorem až pro dvě osoby

760 Kč 499 Prohlédnout nabídku
4,8/5 Sportovní centrum Eden (kontakt) Beroun (mapa) 13 zákazníků

Přehled nabídky

Přístup instruktora byl perfektní.

Abbusparta
Varianty (1)

Termín

Platnost do 31. 3. 2020.

V ceně

Hodinový trénink lezení s trenérem až pro 2 osoby:

  • Vstup na stěnu
  • Zapůjčení základního lezeckého vybavení (lano, sedák, karabina, jistítko, boty, magnesium) 
  • Rezervace: termín lezení si zamluvte min. týden předem (kvůli kapacitě trenérů) na tel. 724 774 353. 
  • Na zimu je stěna zakrytá, i tak je zde však v závislosti na venkovní teplotě okolo 10 – 15° C, takže na kraťasy to určitě není. 
Nabídku doporučujeme pro děti od 6 let.

Podmínkou účasti na kurzu je dobrá fyzická kondice dětí.

Zrušení rezervace je možné min. 2 dny předem, jinak voucher propadá.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

760 Kč 499 Kč
760 Kč 499 Kč

Biblické desatero by člověku mělo ukázat cestu do ráje, Eden ale můžete navštívit už teď. A desatero metrů na lezecké stěně má také velkou moc: Ukáže vám cestu ke zdravému pohybu.

Provětrat si hlavu a se dá různě a pohyb je skvělým způsobem. Sportovní centrum Eden v Berouně je plné možností, jak se aktivně odreagovat. Co třeba lezení na stěně? Díky voucheru si můžete na hodinu i s parťákem a instruktorem vyzkoušet, jestli na to máte buňky.

„Překonala jsem naprosto svoje očekávání, že nevylezu se svojí kondicí a strachem z výšek ani dva metry, ale díky radám a povzbuzování instruktora jsem vylezla třikrát až nahoru.“ Andrea, říjen 2018

Šířka stěny je cca 18 m a výška cca 10 m. Na návštěvníky čeká zhruba 35 cest v obtížnosti 4–8 UIAA, takže si vyzkoušíte opravdové lezení – žádné srandičky. Od toho ale budete mít po ruce zkušeného instruktora, který vám vysvětlí techniku a způsob, jak zdárně dosáhnout cíle.

Na zimu je stěna zakrytá, i tak je zde však v závislosti na venkovní teplotě okolo 10 – 15° C, takže na kraťasy to určitě není. Koupíte-li voucherů více, můžete si dobu na stěně prodloužit. Je možné lézt jednotlivě, ale i ve dvojicích – nainstalovaný naviják má nosnost do 120 kilogramů.

Sport Eden Beroun je areál zaměřený na nejrůznější aktivity. Kromě lezení si můžete vyzkoušet třeba indoor golf nebo si i s dětmi užít zábavu u crazygolfu. Multifunkční hala nabízí kromě badmintonu i florbal, futsal a tenisový kurt. A po celý rok můžete vybírat z pestré nabídky různých cvičení.

760 Kč
499