Focení v přírodě: portrét, párové, těhotenské či rodinné focení

1 500 Kč 599 Prohlédnout nabídku
5,0/5 Eva Mencnerová Photography (kontakt) Komorní Lhotka (mapa) 1 zákazník 4 zbývá

Přehled nabídky

přístup paní fotografky

Milan
Varianty (1)

Termín

Platnost do 30. 11. 2019.

V ceně

  • 60 – 90 min. focení
  • 5 ks profesionálně upravených fotografií dle Vašeho výběru v digitální i tištěné podobě
  • párové či rodinné focení, portrét, děti, těhotenské, domácí mazlíčci
  • výběr v rámci webové soukromé galerie
  • možnost dokoupit další fotografie 
  • Otevřené vouchery: Termíny a místo focení si domluvte na e‑mailu eva@mencnerova.cz nebo přes online rezervaci. V e‑mailu uveďte kód voucheru, telefonní kontakt, počet fotografovaných osob a případně i styl focení (portrét, partnerské focení, rodinné focení apod.) 
  • Fotografování je vhodné pro děti již od narození. Fotografka však nefotí stylizované newborn fotky, dává přednost přirozeným emocím, láskyplnému objetí a náruči rodičů – fotografie jsou nejlepší nenucené, při hře dětí apod., kdy se projeví dětská spontánnost.
  • U starších dětí se fotografka snaží získat si jejich důvěru a jen je jemně vést, aby byl projev dětí přirozený.
  • Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 24 hodin před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby. V případě špatného počasí se domlouvá náhradní termín.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

1 500 Kč 599 Kč
Můžete zakoupit max. 5 voucherů na osobu.
1 500 Kč 599 Kč

Zachyťte kouzlo podzimu!

Chcete mít doma skvělé fotografie s podzimní atmosférou, a kdykoli si tak připomenout pěkné okamžiky? Domluvte se na focení s profesionálkou Evou Mencnerovou, která vám udělá parádní snímky v exteriéru. Za cíl si dává zachycení osobitosti, přirozenosti, nálady a emocí v rámci veškerých druhů fotografie – žen, mužů, párů, těhotenských a rodinných fotografií nebo třeba dětských fotek.

Po 60–90min. focení v přírodě – třeba při západu slunce – se můžete těšit na 5 snímků, které fotografka ještě vyšperkuje digitální retuší. Tak pozor! Vyletí ptáček! 

1 500 Kč
599