Omlazení očního okolí: Masáž, radiofrekvence i kolagenové sérum

924 Kč 549 Prohlédnout nabídku
4,5/5 Kosmetické studio Belle (kontakt) Pardubice - Zelené Předměstí (mapa) 10 zbývá

Přehled nabídky Online rezervace Voucher bez termínu

Paní velice příjemná. Poradila mi, jak se starat o pleť a krásně mi ji vyčistila.

Světlana
Varianty (1)

Termín

Platnost do 31. 3. 2020. Termín si rezervujete sami telefonicky nebo online.

V ceně

 • Čištění pleti kyslíkovým gelem nebo pěnou podle potřeb pleti
 • Odlíčení očí
 • Nanesení séra s peptidy
 • Liftingová masáž očního okolí
 • Nanesení kolagenové oční masky
 • Ošetření pleti očního okolí radiofrekvenčním přístrojem
 • Nanesení kolagenového séra
 • Aplikace závěrečného krému s vyhlazujícími účinky

Délka ošetření je cca 45 minut.

 • Online termíny: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, studio již není třeba dále kontaktovat.
 • Otevřený voucher: Rezervace předem na tel. 734 672 228. Při rezervaci nahlaste kód voucheru.
 • Doporučujeme včasnou rezervaci. 

Online termíny: Voucher na konkrétní termín nelze stornovat. Je možná pouze změna rezervace, a to nejpozději 2 dny předem v pracovní dny. Při pozdější změně nebo nedostavení se na službu voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomat.cz na e-mailu podpora@slevomat.cz či telefonu +420 222 745 354.

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 2 dny před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

Nevhodné pro ženy v prvních třech měsících těhotenství, záněty v těle a nádorové onemocnění. První den ošetření může být oční okolí začervenalé, další den je pokožka již v normálním stavu.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

924 Kč 549 Kč
Můžete zakoupit max. 2 vouchery na osobu.

Nikdy nebylo jednodušší mít krásnější a zdravější pleť!

Výsledkem radiofrekvenčního ošetření je pevnější pleť s výrazným úbytkem vrásek a zmírněním projevů ochablé pokožky v okolí očí. Efektu vypnutí je dosahováno postupně přibližně po měsíci od realizace ošetření, výsledky jsou znatelné po dobu přibližné 1–2 let. Po podstoupení ošetření tohoto typu může být pokožka lehce začervenalá. Začervenání samovolné zmizí po krátké době.

Radiofrekvence nemá žádné vedlejší účinky, není bolestivá (klient cítí pouze teplo v ošetřované oblasti) a ihned po ošetření se klient může vrátit zpět do běžného života.

Frekvence a počet ošetření
Počet potřebných ošetření záleží na stavu pokožky každého klienta a na jeho požadavcích. Všeobecně se však doporučují 4–6 ošetření, přičemž mezi ošetřeními by měla být pauza 7–14 dní. 

924 Kč
549