Potápění na zkoušku: v potápěčské jámě s instruktorem a foto na památku

790 Kč 699 Prohlédnout nabídku
4,9/5 Divers Direct (kontakt) Čestlice (mapa) 65 zákazníků

Přehled nabídky

Úžasný zážitek! Instruktor Marek se nám věnoval na jedničku, vše nám vysvětlil a ukázal. Dozvěděli…

Petra
Varianty (1)

Termín

Platnost do 29. 2. 2020.

V ceně

  • Krátká teoretická průprava a potápění v potápěčské jámě (celkem 75 minut)
  • Veškeré potřebné vybavení (lahev, automatika, neopren, ploutve i maska)
  • Vstupné do potápěčské jámy Aquapalace Čestlice po dobu konání lekce
  • Služby zkušeného instruktora
  • Přístup k online studijním materiálů a videím, a to včetně možnosti nahlédnout do teorie k celému potápěčskému kurzu Open Water Diver
  • Pořízení a zaslání fotografií z ponoru na váš e‑mail 
  • Rezervace: na adrese www.divers.cz/rezervace, vybírejte ze zelených políček označených „Zkušební ponor“ a nezapomeňte vyplnit kódy voucherů. Návod a podrobnosti k rezervacím najdete na www.divers.cz/skola
  • S sebou potřebujete jenom plavky, ručník a něco k pití. Všechny organizační pokyny vám budou zaslány spolu s potvrzením rezervace. Na lekci doporučujeme dorazit přibližně 15 minut před jejím začátkem.
  • V případě specifických požadavků pište na aquapark@divers.cz nebo volejte (v pracovní dny v čase 11:00–19:00) na tel. 722 932 981. 

V případě zájmu o zakoupení zážitku pro děti ve věku 12 - 15 let je možné doplatit individuální termín. Doplatek činí 350 Kč/osobu.

Rezervovaný termín můžete změnit nejpozději 48 hodin předem, jinak voucher propadá. Změny rezervace je potřeba poslat e-mailem na aquapark@divers.cz

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

790 Kč 699 Kč
790 Kč 699 Kč

Jsou dvě povolání, která svět zkoumají opravdu do hloubky: filosof a potápěč.

Pokud na potápění již dlouho myslíte, jen jste na něj zatím neměli dostatek odvahy, přijďte si vyzkoušet ponor do potápěčské jámyDivers Direct.

"Ani slovy nelze vyjádřit, jak skvělým zážitkem pro mě zkušební ponor byl :). S rezervací nebyl problém a potápěčskou jámu jsme v pohodě našli dle popisu na stránkách. Instruktor Tomáš byl velmi milý, pozitivní a vše nám skvěle vysvětlil. Je radost potkat takový charakter člověka na zážitcích podobného typu :). Opravdu doporučuji všem, které ponor láká, aby do toho šli – určitě nebudete litovat! :)

- Lýdie, zákaznice Slevomatu, 23. 3. 2018

V Aquapalace v Čestlicích, jednom z nejlepších bazénů pro potápěče v Česku, se vám bude věnovat zkušený instruktor. Během hodinového zážitku se dozvíte podrobnosti o potápění, zkusíte se poprvé obléct do moderní potápěčské výstroje a spolu s instruktorem se ponoříte. Pokud se vám bude pod hladinou líbit, započítáte si zkušební ponor jako první ponor kurzu, na který pak můžete plynule navázat.

Každý člověk strávil ve vodě dlouhý čas před narozením, možná proto jsou ticho a klid doprovázející samotný ponor tak návykové. Potápění se snadno stane koníčkem na celý život…

790 Kč
699