Jako mrkací panenka i bez řasenky: revoluční technika lash lifting

750 Kč 399 Prohlédnout nabídku
Studio VIZÁŽ (kontakt) Turnov (mapa) 3 zákazníci 37 zbývá

Přehled nabídky Online rezervace Voucher bez termínu

Varianty (1)

Termín

Platnost do 2. 12. 2019. Termín si rezervujete sami telefonicky nebo online.

V ceně

  • Očista řas, odlíčení a odmaštění
  • Natočení řas do tvaru pomocí speciální formy
  • Aplikace liftingového gelového séra
  • Aplikace neutralizátoru
  • Barvení řas
  • Výživné sérum 

Omezení

12 hodin před i po aplikací řasy se neličte řasenkou a nenanášejte v okolí oka žádné mastné krémy, make-up či séra. Pokud nosíte kontaktní čočky, před aplikací řas je z očí vyjměte. 

  • Online termíny: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, studio již není třeba dále kontaktovat.
  • Otevřené vouchery:  Termín si rezervujte s dostatečným předstihem na tel. 736 687 403. 

Možnost dokoupení přípravku na prodloužení řas.

Online termíny: Voucher na konkrétní termín nelze stornovat. Je možná pouze změna rezervace, a to nejpozději 24 hodin předem v pracovní dny. Při pozdější změně nebo nedostavení se na službu voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomat.cz na e-mailu podpora@slevomat.cz či telefonu +420 222 745 354.

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 24 hodin před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

Kontaktní čočky (nutno vyndat)

Alergie

Zánět spojivek

Aplikace se doporučuje mimo menstruační cyklus

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

750 Kč 399 Kč
Můžete zakoupit max. 3 vouchery na osobu.
Online rezervace
750 Kč 399 Kč

Chcete vypadat i při sportu nebo v sauně jako mrkací panenka?

Tak to musíte „prubnout“ revoluční novinku v oblasti tvarování vlastních řas, která je aktuálně ve světě velkým hitem. Mrkací panenku z vás udělají v kosmetickém Studiu VIZÁŽ v Turnově!

Lifting řas zvýrazňuje a tvaruje vaše vlastní řasy, které budou výraznější. Oko vypadá otevřenější, větší a výraznější. Skryjí se přepadlá víčka. Stimuluje přirozený růst a krásu vašich řas. Výsledný efekt vydrží až 2 měsíce.

V čem technika spočívá?

Dobré vědět: Po aplikaci zůstanou řasy mírně slepené výživou, ale po umytí a nanesení řasenky druhý den je již efekt fantastický. Lash lifting jsou bez parabenů.

750 Kč
399