Trasa A – Praha, Jihlava
- Termíny: 29. 11., 30. 11., 5. 12., 6. 12., 7. 12., 12. 12., 13. 12.,
14. 12., 19. 12., 20. 12., 21. 12. 2019
- Nástupní místa:
- Praha – 5:30
- Jihlava – 7:15
Trasa B – Brno, Mikulov
- Termíny: 29. 11., 30. 11., 6. 12., 7. 12., 13. 12., 14. 12.,
20. 12., 21. 12. 2019
- Nástupní místa:
- Brno – 8:00
- Mikulov – 9:00
Trasa C – Hradec Králové, Pardubice, Chrudim
- Termíny: 30. 11., 7. 12., 14. 12., 21. 12. 2019
- Nástupní místa:
- Hradec Králové – 5:00
- Pardubice – 5:30
- Chrudim – 6:00
Trasa D – Benešov, Tábor, České Budějovice
- Termíny: 30. 11., 7. 12., 14. 12., 21. 12. 2019
- Nástupní místa:
- Benešov – 6:15
- Tábor – 7:00
- České Budějovice – 8:00
Trasa E – Ostrava, Olomouc
- Termíny: 30. 11., 7. 12., 14. 12., 21. 12. 2019
- Nástupní místa:
- Ostrava – 5:30
- Olomouc – 6:45
|