Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Knihy pro malé čtenáře: objevte tajemství zahrady, stavby, moře i vesmíru

4,8/5 Svojtka & Co. 237 zákazníků

Nenechte si ujít nové nabídky podniku Svojtka & Co.

Pohlídáme, aby vám už žádná nová nabídka neutekla.

Upozornit na nové nabídky

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianta:
Posviť na to – Tajemství zvířecího maskování
Ukončeno
129 Kč

V ceně varianty:

Posviť na to – Tajemství zvířecího maskování

Kdo všechno se ukrývá v divočině? Která zvířata jsou šampioni v maskování? Když podržíte stránku proti světlu, objevíte svět plný překvapení.

  • vazba: váz.
  • váha: 0,470 kg
  • rozměry: 260 × 260 mm
  • počet stran: 36
  • ISBN: 978–80–256–1989–6

Mrkněte i na další akce nakladatelství Svojtka & Co. a nakupujte za jedno poštovné.

Doručení:

Osobní odběr na provozovně
Zdarma (4 prac. dny)

Osobní odběr Zásilkovna (2553 poboček)
69 Kč (4 prac. dny)

Geis
89 Kč (4 prac. dny)

Česká pošta
129 Kč (4 prac. dny)

Místo osobního odběru:

Svojtka & Co., nakladatelství

Soběslavská 40, Praha - Vinohrady

Dnes otevřeno 9:00–17:00

Doručuje obchod:

Nakladatelství Svojtka & Co.
www.svojtka.cz
objednavky@svojtka.cz
+420 220 991 181

Knížky od Svojtky jsou jedny z těch nejlepších, co může český knižní trh nabídnout! Vřele…

Terka

Čtení pod dekou a s baterkou v ruce se schvaluje, ba dokonce podporuje!

Kdo všechno se ukrývá v divočině? Kdo nebo co žije na zahradě kolem jabloně? Když podržíte stránku proti světlu, objevíte svět plný překvapení: divočinu, různé tvory ze zvířecí říše, zázraky obyčejných zahrad i tajemství mořských břehů. Tak šup do postele a spát! Totiž – šup do postele a číst si pod peřinou, ale pst!

Klikněte sem a mrkněte do stránek knih, ať vyberete tu správnou pro vaše malé rošťáky:

Posviť na to – Tajemství zvířecího maskování

Kdo se ukrývá v divočině? Díky této interaktivní knížce zblízka prozkoumáte obydlí zvířat a objevíte svět plný velkých překvapení. Navštívíte důmyslně ukrytá doupata, budete pozorovat predátory chystající se k útoku a seznámíte se s chováním mnoha tvorů ze zvířecí říše. Od polární lišky vykukující ze sněhu po chobotnici kroužkovanou zavrtanou do písčitého mořského dna – žádná tajemství zvířecího maskování vám nezůstanou skryta!

Posviť na to – Tajemství naší zahrady

Kdo nebo co žije na zahradě kolem jabloně? Prozkoumejte zblízka ovocný strom – objevíte malý svět plný velkých překvapení! Odhalíte skrytá tajemství úžasného světa v zahradě hned za domem. Od červů proplétajících se kořeny po ptáky hnízdící vysoko ve větvích… Objevte skryté zázraky obyčejné zahrady a jabloně, kterou máte možná za domem, ani o tom nevíte. 

Posviť na to – Tajemství na farmě

Zvířata na farmě vyžadují péči. Zjistěte, co všechno musí farmářka během roku dělat, aby měla na své farmě všechno v pořádku. A jak to funguje na sousední farmě? Farmář právě odváží k prodeji čerstvě nařezané květiny. Kdo se schovává za krmelcem, koho svými křídly zahřívá slepice, co dělá veterinář ve stáji a jak funguje lis na seno? 

Posviť na to – Tajemství naší země

Jaká tajemství ukrývá naše planeta? Prozkoumejte planetu Zemi zblízka a zažijte velká překvapení! Od lávy valící se ze sopky a burácejících bouřek s hromy a blesky po tvory žijící pod hladinou oceánu a ukrývající se v písku. Objevte všechny skryté divy Země. 

Posviť na to – Tajemství stavby

Všude jsou dělníci a přijíždějí nové stroje. Co se tu bude dít? Právě začíná stavba nové budovy. Tak nikam neodcházejte a podívejte se, jak bagr hloubí základy, jeřáb nasazuje ocelové traverzy a elektrikáři rozvádějí po domě elektřinu. A nejenom to – představte si, že vidíte pod zem nebo přes zeď a sledujete, jak tam dělníci pracují. Přesně tohle teď díky této knize můžete udělat!

Posviť na to – Tajemství mořského pobřeží

Kdo nebo co žije na mořském břehu? Prozkoumejte zblízka přílivové jezírko – objevíte malý svět plný velkých překvapení! Odhalíte skryté divy a tajemství úžasného světa na pobřeží. Od mořských sasanek, které vypadají jako nádherné šperky, po ostnaté mořské ježky… Objevte skryté zázraky mořského břehu. 

Posviť na to – Tajemství autoopravny

Víte, co všechno se odehrává v opravně aut? Představte si, že by stačilo posvítit si na to baterkou a uvidíte celou garáž jako na dlani! Tak přesně tohle je teď možné díky této fantasticky zábavné knížce. Zkoumejte zblízka stroje a nářadí a zjistěte, jak vše bezvadně pracuje. V autoopravně opraváři–mechanici poctivě pracují a opravují nejrůznější typy dopravních prostředků. Když se podíváte zblízka, uvidíte nástroje, kola a motory. 

Posviť na to – Tajemství vesmírné stanice

Jaký je život na vesmírné stanici? Co astronauti ve vesmíru dělají? Co jí? Kde spí? Co si oblékají? S každým otočením stránky uděláte další krok vstříc vzrušujícímu poznání života na vesmírné stanici. Vesmírná stanice létá nad Zemí – vydejte se na výlet raketou daleko od naší planety a navštivte astronauty, kteří žijí a pracují na vesmírné stanici. Deset, devět, osm, sedm… Vaše raketa za chvíli startuje. Nasaďte si helmu, připravte svítilnu a vydejte se mezi opravdové astronauty!

Mrkněte i na další akce nakladatelství Svojtka & Co. a nakupte za jedno poštovné.

Adresa pro případné vrácení zboží:

Svojtka & Co., nakladatelství, Soběslavská 40, 130 00 Praha 3