Exotický 4* resort ve Vietnamu: 6–12 nocí, polopenze, bazén, lázně a karaoke

od 28 990 Vybrat variantu

Hodnocení podniku CK ZANZO

4,6/5 (166 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Lucka a Jarda Šafaříkovi

Dobrý den,

moc děkujeme za organizaci naší dovolené. Někteří naši známí nás odrazovali od Vaší společnosti s tím, že jste noví a není jisté, jestli se dovolená povede…

Nicméně Váš přístup byl tak skvělý, že jsme neměli pochyb, že vše dobře dopadne a nemýlili jsme se. Na všechny naše dotazy a podněty jsme dostali bleskurychlé odpovědi, vše bylo perfektně zorganizováno od letenek, přes transfery na a z hotelu a Váš přístup vždy ochotný a milý, prostě tak, jak by to mělo být.

Ubytování předčilo naše očekávání – Ocean Paradise Resort and Spa přesně odpovídá svému názvu – celý týden jsme se cítili jako v ráji. Resort je koncipován jako jedna malá vesnice s několika malými a většími domky, všude je spousta zeleně, což se při 30 stupních hodí. Personál nesmírně milý a ochotný, řídí se oblíbenou větou :Hakuna matata (No problem). Všude čisto, denně uklizeno, jídlo výborné – na stupnici od 1 do 10 by to byla 11! :) Každý den jiná jídla, spousta ovoce a zeleniny, ryby, vše velmi chutné.

Cestovní kancelář Zanzo mohu tedy vřele doporučit a Ocean Paradise Resort and Spa také.

Ještě chci poděkovat za dárečky, které jsme od Vás dostali – bylo to velmi milé a jen nám to potvrdilo, že Vám na Vašich klientech záleží!

Takže moc děkujeme a těšíme se na další dovolenou s Vámi.

Jeannette a Marek Novotní

Krásný dobrý den,

co se týká naší úžasné dovolené na Zanzibaru, zprostředkované Vaší cestovní kanceláří, byli jsme nadšení a budeme ještě dlouho s láskou vzpomínat, respektive nikdy nezapomeneme. Nejkrásnější dovolená.

Pro svůj pobyt jsme si vybrali severní část ostrova, hotel Diamond La Gemma delĺ Est, Nungwi, Tanzanie. Asi je zbytečné popisovat, jak dokonalé služby poskytoval hotel, vše bylo luxusní. Už jen umístění, poloha hotelu, který je skvěle situován. Nejkrásnější pláž v okolí, kterou lemuje tyrkysový oceán, vždy dostatečně hluboký na plavání. Okolí hotelu, šlechtěná zahrada je přímo skvostná. Nejednou jsme obdivovali s manželem její flóru, upravenost, architekturu. Co se týká čistoty hotelu, byli jsme nadmíru spokojení. Bydleli jsme v bungalovu De Luxe a měli pro sebe zahrádku s výhledem na oceán, kde každý večer zapadalo slunce a nám se ukázaly nádherné scenérie tropického ráje.

Co se týká personálu hotelu, můžeme jen podotknout, že jedni z nejmilejších lidí, usměvavých, ochotných a příjemných, jsou právě zaměstnanci hotelu Diamond La Gemma na Zanzibaru. O stravě a výběru jídla ani nemluvím, svahilské večeře byly pompézní, tolik nových skvělých chutí, exotické ovoce naprosto skvělé a čerstvé, ryby a mořské plody chutnají na Zanzibaru úplně jinak než u nás, lépe, jako maso, kvalitní a nefalšované.

Samozřejmě jsme absolvovali i výlety na Prison Island a Stone Town, Zanzibar. Nádhera, zážitky, obří želvy- pravěcí tvorové, kteří se za podrbání usmějí, všude milí lidé, náš Gaid- průvodce byl prostě tak příjemný, až nám připadalo, že ho známe již mnoho let. Provedl nás celým městem, i ostrovem.

Na Zanzibar, do hotelu Diamond La Gemma bychom se kdykoliv rádi vrátili. Nádherně strávená dovolená na jednom z nejkrásnějších míst na světě.

Děkujeme.

Ondra a Míša

Dobrý den,

dovolená byla super, všechno vyšlo jak mělo. Počasí bylo celou dobu výborné, oceán čistý a teplý, takže koupání od rána do večera. Celý personál hotelu byl velmi přátelský a ve všem nápomocný. Jídlo také super, v jakoukoliv hodinu a bufet byl stále doplňován, takže výběr byl stále velký. Drinky na baru také super. Jen cesta byla dlouhá a náročná, ale s tím se musí počítat.

Leopold Farný

Před nedávnem jsme byli na poznávacím zájezdu na Srí Lance. Navštívili jsme nejkrásnější památky a zajímavosti jihovýchodní části ostrova. Celým pobytem nás provázela velmi příjemná česká průvodkyně, paní Mája Bílá, která nám dávala skvělý výklad ke každé navštívené památce. Ubytovaní jsme byli v krásných resortech, umístěných v klidném prostředí přírody. Vidět čajové plantáže Srí Lanky (ve výškách kolem 1300 m n. m.) je nezapomenutelný zážitek, ale plantáže nejsou jedinou zajímavostí tohoto zeleného ostrova. Po poznávací části přišel vždy čas relaxu na slunečných plážích u Indického oceánu s příjemně teplou vodou. Vše se nedá popsat, proto doporučuji tuto skvělou dovolenou zažít.

Richard a Jaroslava

Chtěli bychom vám touto cestou poděkovat za krásnou dovolenou na Srí Lance. Vše proběhlo dle vašich informací o zájezdu. Celý zájezd se odvíjel tak, jak jste nám napsala. Hotel Coral Sands byl pro nás skvělý, jak vybavením pokoje, tak i polopenze byla velmi kvalitní. Krásné koupání na pěkných plážích. Absolvovali jsme i dva výlety, jeden s tuk-tukem po okolí a jeden s německou CK do Kandy, botanické zahrady a také na čajové plantáže a do manufaktury na jeho zpracování. Doprava také byla bez chyby, jak lety s Qatar Airways, tak doprava z letiště na hotel a zpět. Vždy jsme se obávali tak dlouhé cesty, ale vše jsme zvládli. Ještě jednou děkujeme.

Martin a Kamila

Dobrý den,

s přítelkyní jsme začátkem června navštívili provincii Krabi v Thajsku, konkrétně oblast Ao-Nang. Vybrali jsme si hotel Krabi Resort, který je situován přímo na pláži. Kousek od hotelu se nachází směnárna, obchody, restaurace a cestovní agentury, díky kterým se můžete vydat na nějaký výlet. Na přilehlé pláži kotví lodě, které vás vezmou na spoustu menších i větších ostrovů. Personál hotelu byl velmi vstřícný a milý. Byli jsme ubytováni v pokoji Luxury Grand Pool, který můžeme jen doporučit a odpovídá 4* hodnocení. Pokoje typu Deluxe jsou spíše průměrná 3*. Hotel jako celek určitě doporučujeme.

Celkově si myslíme, že se naše dovolená povedla na výbornou. Služby CK Zanzo můžeme jen doporučit. Nejvíce nás potěšilo, že jsme si mohli dovolenou upravit podle sebe, a nemuseli se spoléhat pouze na nabídku zájezdů na internetu. Nejvíce bych chtěl asi vyzdvihnout přístup zaměstnanců, kteří nám dokázali na všechno ihned odpovědět, poradit a snažili se nám se vším vyhovět.

David

S hotelem jsme byli velice spokojeni, nedá se nic vytknout. Pokoj krásný, prostorný, uklizený, s velkou postelí a klimatizací. Měli jsme pokoj v přízemí, u kterého byla pěkná terasa s posezením a výhledem na moře. V areálu byl klid a čisto. K dispozici byly 3 bazény, několik barů, velké dětské hřiště, dětské bazény, posilovna a masáže. Jídlo a pití bylo v rámci all inclusive vždy k dispozici a velice chutné. Široká nabídka různých pokrmů od tradičních jídel až po lokální. Velká nabídka dezertů a také vždy chutné. K večeři vždy v nabídce také tematická jídla, například sushi nebo pizza. Restaurace prostorná, rozdělená na několik segmentů s bezproblémovým místem k sednutí v jakýkoliv čas. K dispozici byla také klidnější část, která nebyla určená pro rodiny s dětmi. Využili jsme možnost výletu a jeli se podívat do centra Dubaje. Transfer z letiště byl soukromý, vždy čekal řidič a celkově byla bezproblémová domluva. S dovolenou a CK Zanzo spokojenost – děkujeme za ni.

od 28 990