Na dovolenou do Turecka: letecká doprava, hotel jen kousek od pláže, bazén, all inclusice

10 480 Kč od 10 380 Vybrat variantu

Přehled nabídky

1 osoba • 8 dní (7 nocí)

Termín

V období 26. 8. – 14. 10. 2019, vyberte si termín.

Ubytování

7× ubytování v hotelu Gran Atilla

Strava: All inclusive

Doprava: Letecky

letenka, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový a emisní příplatek,

pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.

Nástupní místa

 • Praha

Ostatní služby

 • Průvodce / technický dozor

Omezení

Cena platí při obsazenosti pokoje 2 osobami, tzn. při koupi 2 voucherů.

Do Turecka je možno vycestovat výhradně na platný cestovní pas (cestovní pas musí být v den příletu do Turecka platný minimálně následujících 150 dní; platí pro občany ČR i SR). Cestování na občanský průkaz není možné. 

Uplatněte voucher do 25. 8. 2019.

Nevhodné pro osoby s omezenou schopností pohybu.

 • Do 24 h od obdržení voucherů je nutné rezervovat zájezd na tel. 14001, 591 160 311 nebo na e‑mailu prodej@kovotour.cz a podepsat Smlouvu o zájezdu. 
 • Zašlete CK kódy zakoupených voucherů, údaje o všech cestujících včetně dětí (jméno, příjmení, datum narození, adresu, e‑mail, mobilní telefon), dále musí být uvedeny všechny příplatky, které požadujete od CK – pojištění, přistýlky a jiné.
 • Všechny případné příplatky se hradí cestovní kanceláři. Ceny nebo příplatky nelze kombinovat s žádnými jinými slevami, akčními nabídkami nebo ostatními akcemi CK Kovotour Plus. Podpisem Smlouvy o zájezdu klient souhlasí s aktuálně platnými Všeobecnými smluvními podmínkami CK Kovotour Plus s.r.o.
 • Poukazy či slevové kupony nebo zaměstnanecké benefity typu Flexi Pass Sodexo, Edenred nelze na tuto akci uplatnit.
 • Do Turecka je možno vycestovat výhradně na platný cestovní pas (cestovní pas musí být v den příletu do Turecka platný minimálně následujících 150 dní; platí pro občany ČR i SR). Cestování na občanský průkaz není možné. 
 • Dítě do 1,99 – 990 Kč
 • Dítě do 13,99 – 9 990 Kč
 • Osoba od 14 let na přistýlce – info o ceně v CK
 • Doporučujeme dokoupení pojištění léčebných výloh vč. pojištění storna zájezdu – 590 Kč osoba nad 18 let, 390 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz)
 • Info o příplatku za neobsazené lůžko obdržíte v CK
 • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK / potvrzením rezervace / vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci voucheru se storno řídí VOP CK Kovotour Plus.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

od 10 380 Kč
Pláž cca 35 m od hotelu
Pokoje s balkonem
Bohatá nabídka výletů

Čeho je moc, toho je příliš. Tedy, kromě dovolené. Té není nikdy dost.

Naplánujte si skvělou dovolenou s CK Kovotour! Právě ta vás totiž letecky vezme do Turecka, kde v hotelu Grand Atilla strávíte 7 nocí. A na co se tu můžete těšit? Na krásné teplo, vodní radovánky u bazénu i v moři a all inclusive stravování. Zkrátka ta správná dovolenková idylka. V nabídce jsou termíny až do poloviny října

Hotel s bazénem kousek od pláže

Zrekonstruovaný hotel se nachází v letovisku Alanya, a to jen cca 35 m od pláže. Nedaleko jsou také obchůdky a restaurace, každé pondělí se tu navíc konají typické turecké trhy. Vy se ubytujete v pěkně zařízeném pokoji, kde najdete vše, co budete potřebovat. K dispozici vám bude TV i klimatizace, samozřejmostí je vlastní koupelna. Také se tu připojíte na Wi-Fi, abyste fotky z pláže mohli posílat přátelům. Jistě vás potěší balkon, na kterém můžete odpočívat se sklenkou něčeho dobrého v ruce. 

Stravování all inclusive

O hladu tady nemůže být řeč, o jídlo bude výborně postaráno. V ceně balíčku totiž máte i stravování formou all inclusive. Kromě snídaně (7:30–9:30), oběda (12:30–14:00) a večeře (19:00–21:00) se těšte také na odpolední čaj, kávu a sušenky (16:30–17:30). V ceně jsou samozřejmě také nealko i alko nápoje. Snídaně, obědy a večeře probíhají formou švédských stolů.

Vodní radovánky na pláži i u bazénu

Pláž budete mít co by opalovacím krémem dohodil, a tak tu můžete chytat bronz, kdykoli budete chtít. Vstup do moře je pozvolný, a tak je pláž vhodná i pro rodiny s dětmi. Pláž je písečná, místy můžete najít oblázky. Za poplatek je možné půjčit si slunečníky a lehátka. 

Až budete chtít, pláž vyměňte za bazén, který je přímo u hotelu. Tady jsou pro vás připraveny slunečníky a lehátka zdarma, navíc tady najdete i bar, kde si můžete dát osvěžující drink. Nezapomeňte vyrazit také do centra města, kam se dostanete buď pěknou procházkou, nebo autobusem, který má zastávku asi 300 m od hotelu. 

Tip: Co takhle vyrazit na výlet po Turecké riviéře? Mrkněte na tuto akci.

Vyměňte své benefity za dovolenou

Začít
10 480 Kč
od 10 380