Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Unikněte ze hřbitova: 60 min. únikové hry ve virtuální realitě pro 2 osoby

4,7/5 World of VR Praha - Košíře (mapa) 6 zákazníků

Nenechte si ujít nové nabídky podniku World of VR

Pohlídáme, aby vám už žádná nová nabídka neutekla.

Upozornit na nové nabídky

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Přehled nabídky

Najlepsie VR v Prahe, ktore sme vyskusali. Viete si zahrat vela popularnych hier aj vo dvojici…

Ivan
Varianty (1)

Termín

Platnost do 8. 9. 2019.

V ceně

  • 60 min. únikové VR hry Sleepy Hollow pro 2 osoby
  • Profesionální vybavení (helma, ovladače)

Je potřeba umět základní angličtinu. Ve hře je pár nápověd v angličtině. V případě potřeby personál vše přeloží do češtiny. 

  • Rezervace: termín si rezervujte předem na tel. 775 191 503 nebo na e‑mailu info@worldofvr.cz – nahlaste jméno, požadovaný termín, telefonní kontakt a kód voucheru.
  • Hra je na 60 min., je ale potřeba přijít s předstihem 15 min., aby vás obsluha zaškolila.
  • Před vstupem do herní místnosti je třeba si vyzout boty. 

Úniková VR hra je vhodná pouze pro osoby od 17 let.

Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 24 hodin před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

1 200 Kč 999 Kč
1 200 Kč 999 Kč
Ukončeno

VR hřbitov? Bu-bu-budete se bát!

Vyrazit si na procházku v předvečer Halloweenu není zase nic tak zvláštního. Vyrazit si ale na strašidelný hřbitov v nově otevřené herně World of VR, to už je pořádná porce zábavy a odvahy. Užijete si tu 60 min. napětí při únikové hře ve virtuální realitě. Díky VR nebudete nijak omezení prostorem a helmy HTC Vive zajistí jednoduché ovládání a parádní zvuky, které vás vtáhnou přímo do prostředí.

A co vás vlastně čeká? Společně si s parťákem vyrazíte na hřbitov, který je vyzdobený u příležitosti Halloweenu. Je po půlnoci a někdo vás tu zavřel. Všude je jen podivné ticho. Zdá se, že tu nikdo není, ale něco vám říká, že nejste sami… Zjistíte, kdo vás zavřel a co chce? Vyřešíte tajemství než bude pozdě?

Napínavý příběh je pro vás připravený ve všední dny od 17:00 do 22:00 a o víkendu od 11:00 do 22:00. Stačí dosvištět na zastávku Kavalírka – VR je odtud pár kroků. Navíc s sebou můžete vzít i své kamarády z ciziny – obsluha je připravená dávat rady a nápovědy v češtině, angličtině a ruštině.

„Moc milá obsluha, skvělé vychytávky a daleko lepší systém než u konkurence. Rozhodně doporučujeme a přijdeme znovu!“ – Petr, 06/2019