Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Letní prázdniny v chatě pro 11 osob v Jeseníkách u Pradědu

Hodnocení podniku Ski/relax Dolní Moravice

3,8/5 (131 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Annapavlikova

Velmi milé mě překvapil přístup správce.který se o to stará. Snažil se nám vyjít vstříc, poradil kde co je, dodal nám chybějící věci a opravil co se dalo a v pohodě jsem se dohodli o předání chatky. Dále musím pochválit uklizečky, které se snažili nám to co nejdřív a nejlíp uklidit, povlečení pěkně čisté a voňavé. Velkou výhodou je , že objekt je oplocený a děti tam můžou volně běhat. Pěkná příroda a hlavně klid

Velmi malá kuchyňka.pro 10 lidi absolutně nedostačující, i když nejsme náročný ale není tam kde připravit nebo odložit jídlo, navíc stůl který je umístěný v pokoji kde se i spí, při přípravě jídla ruší spící osazenstvo., Vrzající podlahy a každý krok se šíleně ozývá, takže když jsou tam děti musíte se vyzbrojit velkou trpělivosti. Dále je tam problém si něco půjčit, takže pokud si nepřinesete své vybavení nic si nezahrajete. Taky by nebylo na škodu kdyby se přitlačilo na dopravu a po dobu prázdnin a dovolených by tam mohli autobusy jezdit častěji i ve všedni dny. Pokud nechcete jet autem moc šanci nemáte se někam dál dostat, pak vám zbývá si pořádně namazat nohy. Pokud bych tam někdy ještě jela tak určitě ne s plně obsazenou chatkou. Toaleta pro 10lidi dost hustý. Kdyby tam byli ještě nějaké společné toalety nebylo by to na škodu.

19. 8. 2019
Ivanka

Pro turisty ráj, pan správce vše vysvětlil, doporučil👍ubytováni jaké jsme očekávali, bonus vše perfektně čisté🍀děkujeme

O ničem nevím.

8. 8. 2019
Zuzana

příjemná klidná lokalita, pro děti skluzavka a pískoviště, dostatek prostoru na kopání s míčem, děti spokojené, dospělí také.

malá vybavenost kuchyně.

3. 8. 2019
Milan

Hezká chata, dost vody ( i teplé :) ) , dobré vybavení chatky, fajn výlety, příjemná paní „Čarodejnice“

Rozbité a rozpadlé venkovní posezení, šíleně vrzající schody, žádná normální restaurace na jídlo v areálu.

30. 7. 2019
Péťa

Prostředí, krásná dřevěná chatka, nádherná příroda a možnost výletů.

14. 7. 2019
Kateřina

Klidná lokalita, počasí vyšlo dostačující ubytování

7. 7. 2019
Karel

Výlet na vyhlidku

- neposekaná tráva , neupravené
– neochota okolních služeb
– samota u hlučné silnice
– vyloženě nepříjemné chování majitelky konkurenčních chatek, která je přez cestu

19. 6. 2019
Lanapro

dostupnost okolních atrkcí

nefunkční hřiště
stísněné venkovní prostory

11. 6. 2019
Dita

V chatě nebyla v kuchyňce teplá voda – pouze studená.

7. 5. 2019
Mohila1212

Nevrácená záloha…

Vyjádření partnera
Ski/relax Dolní Moravice Před 4 měsíci

Dobrý den. Mohli by jste nám napsat a jakou zálohu se jednalo? My žádné zálohy nevybíráme. Na místě se platí 1000kč kauce, pokud by došlo k poškození chaty či vybavení, ale ani tak nemáme od nikoho žádnou reakci, že by nebylo něco vráceno. Můžete nám napsat co jste slovem záloha myslel a co Vám nebylo vráceno? Objednávku ubytování jste musel řešit přímo se mnou a předpokládám, že by jste se v případě nevrácení nějakých peněz opět obracel na mě. Ale nic takového se neřešilo, takže nevím moc jak Vám pomoci. mail je info@chatypodpradedem.cz Děkuji Pešlová

10. 4. 2019
Jitka

Pěkně zařízená chata, vše vkusné a čisté, příroda parádní.

9. 4. 2019
Trucker77

Chata pro 11 lidi a společenska mistnost pro 4 lidi, na židlich se skoro nedalo sedět, na svah nutno dojiždět autem, jinak lyžařsky areal karlov dobry😉

25. 2. 2019
Pavlína

pěkné prostředí, milý pan provozní

v chatě pro 11 osob je více postelí a tím pádem málo místa

20. 2. 2019
Kropyluk

Krásné klidne prostředí blízko sjezdovek

10. 1. 2019
Honza

Chata menší, ale za tu cenu super. Moc pěkná krajina a okolí. U chat je hospoda s bowlingovou dráhou a menší wellness. Dali jsme si i whirpoolku

24. 11. 2018
Dana

Chatka jednoduše zařízená, vše ve dřevě, ale čisto! Pěkné prostředí, v okolí spousta výletů. Pan správce ochotný a milý, domluva super.

21. 11. 2018
Olga

Vstřícné jednání i u přilehlé restaurace a bowlingu „U Čarodějnice“, kde paní byla více než ochotná a milá k dětem. Perfektní dostupnost na různá místa jako: Praděd, Karlova Studánka, Jiříkova galerie atd.

-chatka sice udává ubytování až pro 11os., ale celkově je menší, takže 8–11lidí by se hodně v chatce mačkalo – my jsme byli v chatce 2dospělí a 2malé děti, takže maximum, co jsme si dovedli představit je 7lidí.
– komplex chatek se nachází u blízko cesty. Je již v lehce upadajícím stavu, ale dostatečný na vydovádění se dětí: tenis.kurt, hřišťátko a terén, kde nemůžou jezdit auta (ty se parkují na kraji tohoto komplexu)

10. 11. 2018
Karel

Vstřícné chování pana správce, čistota chatky.

Zdejší restaurace nemá ani základní studená jídla ( hermelín, utopenci ), co si člověk předem neobjednal, není na skladě.
Bowling je též z doby , , Krále Klacka "

18. 10. 2018
Kamila

Všechno. Pan správce byl velmi ochotný. Vše proběhlo bez problémů.

16. 10. 2018
Okre

Parta kluků na kolech. Chata čistá, vybavená, dost lůžek, nemačkali jsme se. Vše fungovalo. Za tu cenu SUPER. Vrátíme se v zimě.

Doporučuju tak max do 9 osob.

14. 10. 2018