Postavme výtah pro seniory: procedury v lázních Klimkovice nebo podiatrie

Tato nabídka již byla vyprodána.

Charitativní akce Dáme výtah poběží do 31. května
Charitativní akce Dáme výtah poběží do 31. května
Celá částka putuje na Ježíškova vnoučata
Celá částka putuje na Ježíškova vnoučata
Jakékoli procedury v hodnotě 1000 Kč či podiatrie
Jakékoli procedury v hodnotě 1000 Kč či podiatrie

Pomoc druhým dělá člověku dobře na duši, v tomto případě vám ale udělá dobře i na těle.

Ježíškova vnoučata potěšila přes Vánoce tisíce babiček a dědečků, nezahálejí ale ani na jaře. Některá přání, která senioři před svátky vyslovili, totiž stále zůstávají nesplněná. Mezi nimi třeba výtah pro Dům s pečovatelskou službou ve městě Krucemburk. Přece to tak nenecháme! 

Zapojte se do akce Dáme výtah, kterou zaštiťuje Český rozhlas a Ježíškova vnoučata, a pomozte vybrat potřebnou částku 1 200 000 Kč. Tentokrát vám příspěvek do této sbírky udělá opravdu a doslova dobře – vyberte si voucher v hodnotě 1000 Kč, který směníte za jakékoli procedury v lázních Klimkovice, nebo se objednejte na speciální podiatrické vyšetření v Praze. 

V Klimkovicích můžete zajít na koupele, zábaly i masáže, zacvičit si nebo se protáhnout v bazénu. A podiatrie? Ta vám odhalí stav plosky nohy a kvalitu odvalu nohy, takže pokud s nohami nebo třeba zády máte potíže, dost možná jim tu přijdou na kloub. 

Výtah, který mění životy

Většina bytů v Domě s pečovatelskou službou Krucemburk je v patře, takže bez výtahu je bydlení pro mnoho lidí nekomfortní či zcela nemožné. Klienty s vyšším pohybovým handicapem tu musí odmítat, protože by se ze svých bytů vůbec nedostali ven. Pojďme to změnit!

Výtahová šachta je již připravená, na dalším se pilně pracuje. Výtah by se měl slavnostně rozjet 8. 11. 2019. 

Do posledního halíře na dobrou věc

Celá částka putuje na projekt Dáme výtah. Vybírá se celkem 1 200 000 Kč na stavbu výtahu v Domě s pečovatelskou službou ve městě Krucemburk. Po celý měsíc uvidíte na Slevomatu sérii různých nabídek (budou postupně přibývat) a výtěžek z nich půjde právě na tuto sbírku. Pokud se v rámci akce Dáme výtah vybere vyšší částka, použijí se peníze na další přání z projektu Ježíškova vnoučata. Slevomat je partnerem projektu, z prodeje si žádné peníze nenechává. Děkujeme, že pomáháte s námi.

Hanka

Jakmile jde o Ježíškova vnoučata, neváhám a přispěju :) díky Slevomate, že tohle děláte :)

Hanka

Jakmile jde o Ježíškova vnoučata, neváhám a přispěju :) díky Slevomate, že tohle děláte :)

Dana

Super spolupráce Ježíškových vnoučat a Slevomatu na velké projekty, díky za to!!

Jak uplatnit
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce
O podniku