Nakupte ode dneška do středeční půlnoci (19. 6.) a my vám za to připíšeme kredity na další nákupy. 

Kolik dostanete?

Nákup nad 500 Kč = kredity v hodnotě 100 Kč
Nákup nad 1500 Kč = kredity v hodnotě 300 Kč
Nákup nad 4000 Kč = kredity v hodnotě 800 Kč
Více informací o akci

Vlakem do Drážďan: nákupy v Primarku i centrum města s průvodcem

200 zákazníků
Ceny voucherů se liší dle věkových kategorií
Ceny voucherů se liší dle věkových kategorií
Atraktivní víkendové termíny
Atraktivní víkendové termíny
Individuální program na nákupy či prohlídku města
Individuální program na nákupy či prohlídku města
1 osoba • 1 den (0 nocí)

Termín

V období 22. 6. – 27. 7. 2019, vyberte si termín.

V ceně balíčku

  • doprava vlakem z Prahy do Drážďan a zpět
  • doprava tramvají do historického centra Drážďan
  • prohlídka města
  • průvodcovské služby 

Doprava

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Holešovice - 07:00
  • Praha - Podbaba - 07:03
  • Kralupy nad Vltavou - 07:20
  • Roudnice nad Labem - 07:43
  • Lovosice - 08:00
  • Ústí nad Labem - hlavní nádraží - 09:19
  • Děčín - hlavní nádraží - 09:35

Omezení

Uplatněte voucher do 21. 6. 2019.

Nevhodné pro osoby s omezenou schopností pohybu.

  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e‑mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste požadovaný termín výletu, jména účastníků a u zlevněných voucherů věk, nástupní místo, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů. 
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy směřujte na tel. 608 201 321. 
Nabídku doporučujeme pro děti od 3 let.
  • Děti do 5,99 let zdarma.
  • Děti a mládež do 18 let a studenti do 26 let mají zlevněný voucher.
  • Zvířata: doprava kočičky nebo pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 130 Kč – hradí se průvodci při odjezdu)
  • Při zakoupení termínové varianty nelze voucher stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA Futura je však možná změna termínu nebo výměna za obdobný výlet.
Vyberte ze 3 termínů
Můžete zakoupit max. 6 voucherů na osobu.
599 Kč 329 Kč

Termín

V období 22. 6. – 27. 7. 2019, vyberte si termín.

V ceně balíčku

  • doprava vlakem z Prahy do Drážďan a zpět
  • doprava tramvají do historického centra Drážďan
  • prohlídka města
  • průvodcovské služby 

Doprava

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Holešovice - 07:00
  • Praha - Podbaba - 07:03
  • Kralupy nad Vltavou - 07:20
  • Roudnice nad Labem - 07:43
  • Lovosice - 08:00
  • Ústí nad Labem - hlavní nádraží - 09:19
  • Děčín - hlavní nádraží - 09:35

Omezení

Uplatněte voucher do 12. 7. 2019.

Nevhodné pro osoby s omezenou schopností pohybu.

  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e‑mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste požadovaný termín výletu, jména účastníků a u zlevněných voucherů věk, nástupní místo, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů. 
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy směřujte na tel. 608 201 321. 
Nabídku doporučujeme pro děti od 3 let.
  • Děti do 5,99 let zdarma.
  • Děti a mládež do 18 let a studenti do 26 let mají zlevněný voucher.
  • Zvířata: doprava kočičky nebo pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 130 Kč – hradí se průvodci při odjezdu)
  • Při zakoupení termínové varianty nelze voucher stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA Futura je však možná změna termínu nebo výměna za obdobný výlet.
Vyberte ze 3 termínů
Můžete zakoupit max. 6 voucherů na osobu.
699 Kč 389 Kč

Nákupy, nebo výlet? A co takhle obojí!

Vyrazte si s CA Futura vlakem do Drážďan – postarají se nejen o dopravu tam a zpět, ale také  o zajímavou prohlídku historického centra. Parádní nákupy v barokních kulisách saské metropole.

Drážďany mají přezdívku Labská Florencie a ne náhodou jsou čtvrtým nejnavštěvovanějším městem v Německu. Nenechte si ujít barokní historické centrum Zwinger či Semperovu operu, spoustu obchodních galerií i muzeí, množství parků i romantických zákoutí. 

Dobré vědět: Pro děti a mládež od 6 do 18 let, studenty do 26 let a seniory nad 65 let jsou v nabídce vouchery se sníženou cenou.

Program výletu

  • Odjezd vlakem z Prahy ze stanice Hlavní nádraží v 6:51.
  • Možnost nástupu po trase (Praha, Kralupy, Roudnice, Lovosice, Ústí, Děčín).
  • V 8:15 příjezd do Ústí. Krátké volno na ranní občerstvení nebo prohlídku centra města.
  • V 9:19 odjezd přímým vlakem do Drážďan. Překrásný průjezd Českosaským Švýcarskem podél Labe 
  • V 10:21 příjezd do Drážďan.
  • Tramvají do historického centra a pěší prohlídka vedená průvodcem do cca 12 hodin – Theaterplatz se Semperovou operou, barokní komplex Zwinger, Hofkirche, Brühlova terasa, Frauenkirche.
  • Volno na oběd, nákupy.
  • Odjezd z Drážďan HBF v 17:59, návazné přestupy v Děčíně a v Bad Schandau. Příjezd do Prahy na blavní nádraží v 21:10. Možnost výstupu po trase. 

Vlasta

Všechno se nám líbilo, od milého pana průvodce, který nám krásně vyprávěl o Dráždanech a příbězích spojených s městem a lidmi. Vyprávěl zajímavě, souvisle, příjemným hlasem, a zapamatovali si jeho příběhy, Bus byl komfortní a s řidičem jsme se nebáli jet, až po město, počasí, galerii a trhy. prostě krásný výlet, byli jsme nadšeni.

Při odpočinku na lavičkách , všudypřítomný cigaretový kouř. Bylo to neuvěřitelné, tam snad kouří 100% obyvatelstva.

Vlasta

Všechno se nám líbilo, od milého pana průvodce, který nám krásně vyprávěl o Dráždanech a příbězích spojených s městem a lidmi. Vyprávěl zajímavě, souvisle, příjemným hlasem, a zapamatovali si jeho příběhy, Bus byl komfortní a s řidičem jsme se nebáli jet, až po město, počasí, galerii a trhy. prostě krásný výlet, byli jsme nadšeni.

Při odpočinku na lavičkách , všudypřítomný cigaretový kouř. Bylo to neuvěřitelné, tam snad kouří 100% obyvatelstva.

Destinace:

Drážďany

Zobrazit na mapě

Pořádá:

CA Futura
Na Výspě 7, Ostrava - Jih

CA Futura

Na Výspě 7, Ostrava - Jih

Zobrazit na mapě
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Destinace
Drážďany
Zobrazit na mapě
Pořádá
Pořádá:
CA Futura
Na Výspě 7, Ostrava - Jih
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Více o cestovní kanceláři