Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Zábava pro celou rodinu: Výlet na koloběžkách za krásami Hané

4,9 / 5 Newman School 7 zákazníků

Nenechte si ujít nové nabídky podniku Newman School

Pohlídáme, aby vám už žádná nová nabídka neutekla.

Upozornit na nové nabídky

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Přehled nabídky

super hodina, určitě si vezmu příště další, konečně zabrzdím a jezdím i dozadu :-)

Hana
Příjemná pohybová aktivita
Vhodné pro dospělé i děti od 8 let
Trasa krásnou krajinou
Varianty (2)

Termín

Platnost do 30. 9. 2019.

V ceně

Společnost Newman School vám nabízí jedinečné výlety na koloběžkách po krásách olomoucké Hané. Výlet je do Litovelského Pomoraví, které je pro svou bohatou faunu a floru právem chráněnou krajinnou oblastí.

Během výletu se o skupinku koloběžkářů bude starat zkušený instruktor sportovní školy Newman School.

V ceně:

  • zapůjčení koloběžky, ochranné přilby a základního vybavení na 4 hodiny (nemusíte se bát, že pojedete v kuse, do času jsou započítané i pravidelné přestávky na občerstvení na zajímavých místech jako jsou Lovecká chata či rodinný chomoutovský pivovar)
  • instruktor pro skupinu 

Trasa výletu:

  • Olomouc – Sluňákov – Olomouc, vede od Olomouce po klidné cyklostezce až do Horky nad Moravou, kde se nachází Ekocentrum Sluňákov, následně vás instruktor provede krásami Litovelského Pomoraví a kolem Lovecké chaty a Poděbrad vás dovede zpět do Olomouce.

Prosvištěte trasu nádhernou přírodou Litovelského Pomoraví, které je pověstné svou bohatou rostlinnou říší. Není proto překvapením, že zde vzniklo i krásné Ekocentrum Sluňákov, které Vám nabídne prohlídku zajímavostí z Pomoraví. Trasa je nenáročná a zvládnou ji i kolobrndoví začátečníci a děti od cca 8 let.

Cestou je možná zástavka na občerstvení v lesním stínu na Lovecké chatě u které se pasou koně a je zde možnost nechat děti skotačit po venkovním hřišti, v rodinném pivovaru Chomout nebo u přírodního koupaliště Poděbrady, kde je spousta aktivit pro děti a možnost smočit tělo v chladné vodě. 

Rezervace: prostřednictvím e‑mailu: jarda@newmanschool.cz nebo na tel. 734 736 009. 

Nabídku doporučujeme pro děti od 8 let.

Rezervaci můžete změnit nebo zrušit nejpozději 48 hodin před objednaným termínem, jinak voucher propadá.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

500 Kč 329 Kč
500 Kč 329 Kč
Ukončeno

Termín

Platnost do 30. 9. 2019.

V ceně

Společnost Newman School vám nabízí jedinečné výlety na koloběžkách ze Svatého Kopečku kolem Fortu na Radíkově s možností ukončit trasu v Hlubočkách, kde se můžete projet na nejdelší bobové dráze na Moravě nebo druhým koncem až v Olomouci, pro náročnější jezdce. Během výletu se o skupinku koloběžkářů bude starat zkušený instruktor sportovní školy Newman School.

V ceně:

  • zapůjčení koloběžky, ochranné přilby a základního vybavení na 4 hodiny (nemusíte se bát, že pojedete v kuse, do času jsou započítané i pravidelné přestávky na občerstvení na zajímavých místech
  • instruktor pro skupinu 
  • 1 jízda na bobové dráze ve Ski areálu Hlubočky

Trasa výletu:

  • Svatý Kopeček – sportovní areál Hlubočky – Olomouc, vede po zvlněné lesní asfaltce k Radíkovské věži, pak vás čeká jen klesání a malebné výhledy, následně zábava ve Ski areálu Hlubočky, kde končí lehčí trasa a pokračování do Olomouce, kde končí náročnější trasa.

Prosvištěte trasu ze Svatého Kopečku do sportovního areálu Hlubočky netradičně na koloběžkách, v cíli si pak zkusíte bláznivou jízdu na nejdelší bobové dráze. Jsou k dispozici jednomístné boby pro dospělé a děti nad 130 cm výšky nebo dvoumístné pro dospělé s dětmi do výšky 130 cm. Děti do této výšky nemohou jet na bobové dráze samy.

  • Trasa lehčí je nenáročná a zvládnou ji i kolobrndoví začátečníci a děti od cca 8 let. Vede po zvlněné lesní asfaltce k Radíkovské věži, odkud vás pak čeká už jen klesání a kochání malebnými výhledy.
  • Trasa náročnější je prodloužená o jízdu do Olomouce, kterou zvládnou bez problému děti od 12 let (ale i mladší).
  • V Hlubočkách můžete kromě bobovky prověřit svou mrštnost na lanové dráze, děti si zaskotačí na trampolíně a skamarádí se s kozičkami, které tu žijí; společně pak klidně zasedněte do místní hospůdky a odměňte se po sportovním výkonu dobrotami z grilu.

Na start trasy se dostanete MHD č. 11 nebo 111, případně autem. Na smluveném místě si převezmete koloběžky s výbavou a instruktor vám předá podrobné informace o trase. V cíli zase svá vozítka předáte a až se dosyta vydovádíte ve sportovním areálu, můžete na nedalekém nádraží sednout na vlak do Olomouce. Ti, kteří pokračují až do Olomouce, pojedou dál a koloběžky odevzdají na konečném místě v Olomouci. 

Rezervace: prostřednictvím e‑mailu: jarda@newmanschool.cz nebo na tel. 734 736 009. 

Nabídku doporučujeme pro děti od 8 let.

Rezervaci můžete změnit nebo zrušit nejpozději 48 hodin před objednaným termínem, jinak voucher propadá.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

560 Kč 389 Kč
560 Kč 389 Kč
Ukončeno
Příjemná pohybová aktivita
Vhodné pro dospělé i děti od 8 let
Trasa krásnou krajinou

Při pěších výletech začnou záhy někoho „děsně bolet nohy“, při cyklovýletech zase tlačit sedlo. Na koloběžce však žádné frfňání neuslyšíte – všichni jsou z tohoto druhu pohybu totiž nadšení.

Koloběžka je radost, kterou známe z dětských let. To ale neznamená, že bychom se jí museli vzdát, protože už jsme dospělí. Naopak. Koloběžka má mnoho výhod: při jízdě příjemným způsobem rozpohybujete celé tělo od hlavy až po paty. Zapojujete při ní totiž téměř nejvíce svalové hmoty, o které by jste si to třeba ani nemysleli. Přesto je jízda na koloběžce pohodová a relaxační a díky tomu máte čas si prohlédnout okolní přírodu.

Vydejte se tedy s koloběžkou na krásnou polodenní projížďku, kterou pořádá společnost Newman School a poznejte krásy olomoucké Hané. Máte možnost vybrat si ze dvou tras – do Litovelského Pomoraví nebo na Svatý Kopeček. Druhá možnost nabízí ještě méně náročnou a náročnější variantu, takže na své si přijdou koloběžkoví začátečníci a děti již od 8 let, ale také zkušenější sportovci.

Cena zahrnuje zapůjčení koloběžky, ochranné přilby a základního vybavení na 4 hodiny (nemusíte se bát, že pojedete v kuse; do času jsou započítané i pravidelné přestávky na občerstvení na zajímavých místech) a také služby instruktora, který bude doprovázet celou skupinu a bude vám neustále nápomocen. V ceně výletu na Svatý Kopeček je i jedna jízda na nejdelší bobové dráze