Vlakem na Popelčin zámek Moritzburg a plavba lodí do Pillnitzu v ceně

799 Kč 549 Vybrat variantu
4,5/5 CA Futura (kontakt) Zámek Pillnitz, Moritzburg Německo 495 zákazníků

Přehled nabídky

Destinace

Zámek Pillnitz Zámek Pillnitz Moritzburg Moritzburg
V nabídce vouchery pro dospělé, děti i seniory
Pillnitz: procházka po nábřeží k zámku se zahradou
Zámek Moritzburg: prohlídka expozice či procházka
1 osoba • 1 den (0 nocí)

Termín

V období 7. 9. – 29. 9. 2019, vyberte si termín.

Doprava: Vlakem

Nástupní místa

  • Praha - hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Holešovice - 07:00
  • Praha - Podbaba - 07:03
  • Kralupy nad Vltavou - 07:20
  • Roudnice nad Labem - 07:43
  • Lovosice - 08:00
  • Ústí nad Labem - hlavní nádraží - 08:17
  • Děčín - hlavní nádraží - 08:41

Ostatní služby

  • jízdné vlakem z Prahy do Drážďan a zpět
  • jízdné tramvají a autokarem dle programu
  • jízdné autokarem do Moritzburgu a zpět
  • plavba lodí z Drážďan do Pillnitzu
  • Průvodce / technický dozor

Omezení

Uplatněte voucher do 6. 9. 2019.

Nevhodné pro osoby s omezenou schopností pohybu.

  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e‑mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste požadovaný termín výletu, jména účastníků a u zlevněných voucherů věk, nástupní místo, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy směřujte na tel. 608 201 321. 
Nabídku doporučujeme pro děti od 3 let.
  • Děti do 6 let mají výlet zdarma.
  • Děti a mládež do 18 let a studenti do 26 let mají zlevněný voucher.
  • Vstupné do zámku Moritzburg (nepovinné): 8 €
  • Zvířata: doprava kočky nebo psa drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 130 Kč, hradí se průvodci při odjezdu)
  • Při zakoupení termínové varianty nelze voucher stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA Futura je však možná změna termínu nebo výměna za obdobný výlet.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

Vyberte ze 3 termínů
Můžete zakoupit max. 6 voucherů na osobu.
799 Kč 549 Kč

Termín

V období 7. 9. – 29. 9. 2019, vyberte si termín.

Doprava: Vlakem

Nástupní místa

  • Praha - hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Holešovice - 07:00
  • Praha - Podbaba - 07:03
  • Kralupy nad Vltavou - 07:20
  • Roudnice nad Labem - 07:43
  • Lovosice - 08:00
  • Ústí nad Labem - hlavní nádraží - 08:17
  • Děčín - hlavní nádraží - 08:41

Ostatní služby

  • jízdné vlakem z Prahy do Drážďan a zpět
  • jízdné tramvají a autokarem dle programu
  • jízdné autokarem do Moritzburgu a zpět
  • plavba lodí z Drážďan do Pillnitzu
  • Průvodce / technický dozor

Omezení

Uplatněte voucher do 6. 9. 2019.

Nevhodné pro osoby s omezenou schopností pohybu.

  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e‑mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste požadovaný termín výletu, jména účastníků a u zlevněných voucherů věk, nástupní místo, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy směřujte na tel. 608 201 321. 
Nabídku doporučujeme pro děti od 3 let.
  • Děti do 6 let mají výlet zdarma.
  • Děti a mládež do 18 let a studenti do 26 let mají zlevněný voucher.
  • Vstupné do zámku Moritzburg (nepovinné): 8 €
  • Zvířata: doprava kočky nebo psa drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 130 Kč, hradí se průvodci při odjezdu)
  • Při zakoupení termínové varianty nelze voucher stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA Futura je však možná změna termínu nebo výměna za obdobný výlet.

Využijte body ze zaměstnaneckých programů. Na tuto nabídku můžete využít body těchto benefitních společností:

Jak funguje převod benefitních bodů?

Vyberte ze 3 termínů
Můžete zakoupit max. 6 voucherů na osobu.
999 Kč 629 Kč

Destinace

Zámek Pillnitz Zámek Pillnitz Moritzburg Moritzburg
V nabídce vouchery pro dospělé, děti i seniory
Pillnitz: procházka po nábřeží k zámku se zahradou
Zámek Moritzburg: prohlídka expozice či procházka

Jak se dostat do pohádky? Kdepak kouzelný plášť, prsten nebo tři oříšky. Sedněte na vlak a na palubu lodi!

Naplánujte si den plný zážitků a vypravte se s CA Futura do Německa. Vlakem dojedete do Drážďan a po krátké prohlídce města se autobusem přesunete k zámku Moritzburg, který proslavila filmová pohádka Tři oříšky pro Popelku. Ani tím ale nekončíte! Vrátíte se zpět do Drážďan a poté lodí (palubní lístek v ceně) poplujete do Pillnitzu, kde se projdete k letnímu královskému sídlu s překrásnými zahradami.

V nabídce najdete vouchery pro dospělé, děti, studenty i seniory nad 65 let. Cena se liší podle věkových kategorií. Až budete vouchery vkládat do košíku, dejte pozor, abyste vybrali ty správné.

Termíny na výběr: 4.8., 17.8. ,25. 8 , 7.9. , 15. 9. a 29. 9. 2019

Program výletu: zámek Moritzburg a plavba lodí do Pillnitzu

Drážďany vděčí za svůj věhlas Augustu Silnému: saský kurfiřt, polský král a milovník umění proměnil toto město na Labi v první polovině 18. století v uměleckou metropoli evropského formátu. O tom dodnes svědčí přepychové stavby nejen ve městě samotném, ale i jeho okolí. 

  • Odjezd pohodlným vlakem z Prahy, hlavního nádraží v 6:51, možnost nástupu v Podbabě, Kralupech, Roudnici, Lovosicích, Ústí nad Labem a Děčíně.
  • V 8:31 příjezd do Děčína. Přestup na vlak do Bad Schandau a dále do Drážďan, Neustadtu (příjezd v 10:06).
  • Krátká prohlídka Nového Města vedená průvodcem – Albertplatz, Tříkrálový kostel, Královská třída. 
  • V 11:02 odjezd autobusem do Moritzburgu, příjezd v 11:30.
  • Prohlídka zámecké expozice nebo nádherné procházky v okolí po stopách Popelky.
  • Odjezd autobusem a tramvají zpět do Drážďan ve 13:30. 
  • Příjezd do centra k Zwingeru ve 14:00, volno.
  • Od 15:00 plavba lodí Bohemia nebo Poseidon (pohodlné lodě Labské plavební společnosti) z drážďanského nábřeží romantickým labským údolím kolem labských zámků do Pillnitzu. Plavba trvá cca 70–80 minut. Na lodi si můžete dát obědové menu za 150 Kč.
  • Po připlutí do Pillnitzu procházka po nábřeží k zámku s překrásnou zahradou.
  • V 17:29 odjezd autobusem do Niedersedlitz, v 18:09 odjezd vlakem do Bad Schandau a dále do Děčína.
  • Příjezd v 19:16, v 19:26 odjezd do Prahy hl. n., příjezd ve 21:10 (můžete vystoupit kdekoli po trase).

Důležité: V případě špatné splavnosti Labe bude přeprava z Drážďan do Pillnitzu tramvají a autokarem a navíc se uskuteční výjezd nejstarší visutou kabinovou lanovkou na světě na Oberloschwitz.

Dobré vědět: V Moriztburgu můžete jít na prohlídku expozice nebo procházku po zahradách. Vstup do zámku (8 €) není v ceně výletu. 

Jak výlet hodnotí sami zákazníci?  

„Perfektní výlet, skvělá a ochotná průvodkyně, super zážitek, vyšlo nádherné počasí, takže sluníčko a příjemně teplo. Určitě mohu jen doporučit. S kamarádkou jsme si to moc užily!!!“ (2/2019)

„S výletem jsme naprosto spokojení. Pohodlný autobus, příjemná paní průvodkyně a hodně času si všechno v klidu prohlédnout. Navíc vyšlo i krásné počasí.“ (2/2019) 

Vyměňte své benefity za dovolenou

Začít
799 Kč
549