Postavme výtah pro seniory: půjčení auta, cesta do historie i relax ve vířivkách

30 přispělo
už jen 9 ks
Charitativní akce Dáme výtah poběží jeden měsíc
Charitativní akce Dáme výtah poběží jeden měsíc
Celá částka putuje na Ježíškova vnoučata
Celá částka putuje na Ježíškova vnoučata
Rozmanité zážitky a setkání se zajímavými lidmi
Rozmanité zážitky a setkání se zajímavými lidmi
Varianty (6)

Termín

Platnost do 30. 6. 2019.

V ceně

3 hodiny ve vířivkách u 1. českého výrobce vířivek a termálních bazénů USSPA + sekt

  • Kdy: Čtvrtek 16. 5. 2019 v pozdějších odpoledních hodinách (přesný čas je uvedený na voucheru)
  • Kde: Sraz je na adrese Šlitrova 762, 250 91 Zeleneč 
  • S sebou přineste vytištěný voucher.
  • 1. český výrobce vířivek a termálních bazénů si pro vás připravil jarní koupání v příjemném prostředí svého pražského showroomu. Obchodní ředitel vás seznámí s rodinnou společností, která na trhu působí již 24 let, a s produkty ověnčenými světovými cenami za design. A pak to přijde. Na vlastní kůži si budete moci vyzkoušet, jak příjemná je celoroční relaxace ve spa.
  • Na zahradě showroomu na vás bude čekat báječně vyhřátá největší vířivka Columbu iN, oba modely termálních bazénů swim spa a přídavná Combi Spa iN. Abyste si večer užili ještě víc, bude pro vás připraveno malé občerstvení a hlavně sekt. Bublinky k bublinkám prostě patří. Domů si navíc odnesete dárek.
  • Ve spa se budete moci volně pohybovat, celkem je akce určená pro max. 10 lidí.
  • K dispozici budete mít vše, co je potřeba, tedy i ručníky a župany.

Celá částka putuje na projekt Dáme výtah, který zaštiťuje Český rozhlas a Ježíškova vnoučata. Vybírá se celkem 1 200 000 Kč na stavbu výtahu v Domě s pečovatelskou službou v Krucemburku. Pokud se v rámci akce Dáme výtah vybere vyšší částka, použijí se peníze na další přání z projektu Ježíškova vnoučata. Slevomat je partnerem projektu, z prodeje si žádné peníze nenechává. Děkujeme, že pomáháte s námi.

V případě dotazů pište na damevytah@slevomat.cz

Koupí voucheru přispíváte na charitu. Takový voucher není možné stornovat ani refundovat.

Přispějte 1 000 Kč
Můžete zakoupit max. 2 vouchery na osobu.
Přispějte 1 000 Kč

Na jaký pohon jezdí výtah? Na vaše dobré skutky a skvělé zážitky!

Ježíškova vnoučata potěšila přes Vánoce tisíce babiček a dědečků, nezahálejí ale ani na jaře. Některá přání, která senioři před svátky vyslovili, totiž stále zůstávají nesplněná. Mezi nimi třeba výtah pro Dům s pečovatelskou službou ve městě Krucemburk. Přece to tak nenecháme! 

Zapojte se do akce Dáme výtah, kterou zaštiťuje Český rozhlas a Ježíškova vnoučata, a pomozte vybrat potřebnou částku 1 200 000 Kč. Za příspěvek do této úžasné sbírky vás čekají samé skvělé zážitky: vyjeďte za nimi třeba v půjčeném voze Toyota RAV4, který vám bude říkat pane po celý víkend.

Vypravit se můžete i do historie – za židovskými památkami, na zámek Loučeň nebo do Národního muzea, kterým vás provede doc. Michal Stehlík. A co takhle trocha archeologie? Zdeněk Šámal vás vezme za hledáním pokladů. A pak by to chtělo trochu relaxace, co myslíte? V USSPA si ji užijete více než dost! 

Výtah, který mění životy

Většina bytů v Domě s pečovatelskou službou Krucemburk je v patře, takže bez výtahu je bydlení pro mnoho lidí nekomfortní či zcela nemožné. Klienty s vyšším pohybovým handicapem tu musí odmítat, protože by se ze svých bytů vůbec nedostali ven. Pojďme to změnit!

Výtahová šachta je již připravená, na dalším se pilně pracuje. Výtah by se měl slavnostně rozjet 8. 11. 2019. 

Do posledního halíře na dobrou věc

Celá částka putuje na projekt Dáme výtah. Vybírá se celkem 1 200 000 Kč na stavbu výtahu v Domě s pečovatelskou službou ve městě Krucemburk. Po celý měsíc uvidíte na Slevomatu sérii různých nabídek (budou postupně přibývat) a výtěžek z nich půjde právě na tuto sbírku. Pokud se v rámci akce Dáme výtah vybere vyšší částka, použijí se peníze na další přání z projektu Ježíškova vnoučata. Slevomat je partnerem projektu, z prodeje si žádné peníze nenechává. Děkujeme, že pomáháte s námi.

Hanka

Jakmile jde o Ježíškova vnoučata, neváhám a přispěju :) díky Slevomate, že tohle děláte :)

Hanka

Jakmile jde o Ježíškova vnoučata, neváhám a přispěju :) díky Slevomate, že tohle děláte :)

Dana

Super spolupráce Ježíškových vnoučat a Slevomatu na velké projekty, díky za to!!

Jak uplatnit
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

1 Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce
O podniku