Postavme výtah pro seniory: vstupenky do divadla, kina, na koncerty i Signal

21 přispělo
už jen 2 ks
Charitativní akce Dáme výtah poběží jeden měsíc
Charitativní akce Dáme výtah poběží jeden měsíc
Celá částka putuje na Ježíškova vnoučata
Celá částka putuje na Ježíškova vnoučata
Úžasné kulturní zážitky i setkání s umělci
Úžasné kulturní zážitky i setkání s umělci
Varianty (8)

Termín

Platnost do 2. 6. 2019.

V ceně

2 vstupenky na Fassati Art Festival v Brně

  • Kdy: 6. 5. 2019 v 19:00
  • Kde: Místodržitelský palác, Moravské náměstí 1a, 662 26 Brno
  • Co: Jarní recitál mladých a světově uznávaných hudebníků – sopranistky Markéty Fassati a houslisty Josefa Špačka za klavírního doprovodu. Během večera zazní skladby významných skladatelů, jakými jsou A. Dvořák, W. A. Mozart, L. van Beethoven a dalších. Galavečer představí tvorbu fotografa Jadrana Šetlíka, výstavu ve spolupráci s Moravskou Galerií a jarní cateringové delikatesy spolu s degustací svěžích vín. Fassati Art Festival představuje umělecký projekt plný nevšedních zážitků, který v sobě zahrnuje souznění hudby, výtvarného umění, designu, gurmánských delikates, emocí a vzájemné lidské harmonie. Hlavní myšlenku festivalu připravila sopranistka Markéta Fassati, která ve spolupráci s renomovanou agenturou Armonico Praga v čele s Miladou Peřinovou garantuje jedinečnost festivalu. Jejich mnohaleté přátelství a umělecká spolupráce napříč celým světem vyústily v připravovaných oslavách umění v českých metropolích. České země jsou ve všech uměleckých směrech se světem historicky významně spjaty a Fassati Art Festival si klade za cíl v této tradici pokračovat. Každé umělecké setkání v sobě snoubí požitky pro všechny smysly. Koncert, degustační i umělecký zážitek a především setkání lidí se stejnými hodnotami. Celý festival má také charitativní poslání.
  • Jak vstupenky získáte, se dozvíte na voucheru.

Celá částka putuje na projekt Dáme výtah, který zaštiťuje Český rozhlas a Ježíškova vnoučata. Vybírá se celkem 1 200 000 Kč na stavbu výtahu v Domě s pečovatelskou službou v Krucemburku. Pokud se v rámci akce Dáme výtah vybere vyšší částka, použijí se peníze na další přání z projektu Ježíškova vnoučata. Slevomat je partnerem projektu, z prodeje si žádné peníze nenechává. Děkujeme, že pomáháte s námi.

Omezení

Nabídku lze uhradit pouze platební kartou online.

Koupí voucheru přispíváte na charitu. Takový voucher není možné stornovat ani refundovat.

Přispějte 3 000 Kč
Můžete zakoupit max. 1 voucher na osobu.
Přispějte 3 000 Kč

Hoďte se do gala a pojďte postavit výtah! Tedy… Vy pojďte za kulturou, výtah díky vám postaví odborníci.

Ježíškova vnoučata potěšila přes Vánoce tisíce babiček a dědečků, nezahálejí ale ani na jaře. Některá přání, která senioři před svátky vyslovili, totiž stále zůstávají nesplněná. Mezi nimi třeba výtah pro Dům s pečovatelskou službou ve městě Krucemburk. Přece to tak nenecháme! 

Zapojte se do akce Dáme výtah, kterou zaštiťuje Český rozhlas a Ježíškova vnoučata, a pomozte vybrat potřebnou částku 1 200 000 Kč. Za příspěvek do této úžasné sbírky vás čekají výjimečné kulturní zážitky a úžasná setkání. Zajděte do divadla, na koncert vážné hudby i jazzu, získejte VIP pass na Signal Festival nebo se zúčastněte slavnostní premiéry filmu Teroristka a následného rautu s herci. 

To vše za velmi příznivé ceny, na které může dosáhnout každý – tak aby zážitky byly dostupné všem, kteří po kultuře a setkání s umělci zatouží, a hlavně všem, kteří mají chuť pomáhat. Má to smysl.

Výtah, který mění životy

Většina bytů v Domě s pečovatelskou službou Krucemburk je v patře, takže bez výtahu je bydlení pro mnoho lidí nekomfortní či zcela nemožné. Klienty s vyšším pohybovým handicapem tu musí odmítat, protože by se ze svých bytů vůbec nedostali ven. Pojďme to změnit!

Výtahová šachta je již připravená, na dalším se pilně pracuje. Výtah by se měl slavnostně rozjet 8. 11. 2019. 

Do posledního halíře na dobrou věc

Celá částka putuje na projekt Dáme výtah. Vybírá se celkem 1 200 000 Kč na stavbu výtahu v Domě s pečovatelskou službou ve městě Krucemburk. Po celý měsíc uvidíte na Slevomatu sérii různých nabídek (budou postupně přibývat) a výtěžek z nich půjde právě na tuto sbírku. Pokud se v rámci akce Dáme výtah vybere vyšší částka, použijí se peníze na další přání z projektu Ježíškova vnoučata. Slevomat je partnerem projektu, z prodeje si žádné peníze nenechává. Děkujeme, že pomáháte s námi.

Kristýna

Když může člověk přispět svou troškou do mlýna, tak proč to neudělat? Jsem ráda, že jsem mohla přispět na dobrou věc :)

Kristýna

Když může člověk přispět svou troškou do mlýna, tak proč to neudělat? Jsem ráda, že jsem mohla přispět na dobrou věc :)

Radmila

Moc děkuji za skvělou akci. Jsme rádi, že jsme mohli přispět touto cestou, když už na nás „klasické“ dary byly moc drahé…

Edita

Jsem velice ráda, že jsem měla možnost přispět na dobrou věc. Líbí se mi tento nápad s Ježíškovými vnoučaty a jsem ráda, že se společnost orientuje v pomoci i na seniory. Děkuji za tuto příležitost.

Jak uplatnit
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

1 Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce
O podniku