Nabídku Vybrané whisky a koňaky: dárková balení i kolekce mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Prémiové skotské whisky a francouzské koňaky: dárková balení i kolekce

Varianta: Podívejte se na dalších 6 variant
Rémy Martin koňak VSOP v dárkové krabičce se dvěma skleničkami, 0,7 l, 40 %
7 zákazníků
do konce

V ceně varianty:

Koňak Rémy Martin VSOP v dárkovém balení se dvěma skleničkami

Uveden na trh roku 1927 se okamžitě stal prodejním trhákem, a to především díky své skvělé kvalitě. Dnes je koňak Rémy Martin VSOP považován za „zákonodárce kvality“ a hvězdou ve své kategorii, podle něhož se posuzují produkty ostatních výrobců. Název Mature Cask Finish (MCF) je odvozen díky 2letému dozrání finálního produktu v dubových sudech starších dvaceti let.

  • Obsah alkoholu: 40 %
  • Objem: 0,7 l
  • Země původu: Francie
  • Baleno v dárkovém balení se dvěma skleničkami

Prodej alkoholických nápojů osobám mladším 18 let je zakázán. Při převzetí zboží můžete být vyzváni k prokázání plnoletosti. Pokud nebude možné věk spolehlivě ověřit, nedojde k předání zaslaného zboží. Osobám mladším 18 let nebude zboží vydáno, a to při osobním odběru ani při zaslání a předání spediční firmou! 

Doručení:

GLS
Zdarma (4 prac. dny)

Osobní odběr Zásilkovna (1510 poboček)
Zdarma (4 prac. dny)

Doručuje obchod:

Dostupné varianty:

Francouzský koňak Rémy Martin se vyrábí od r. 1724
Francouzský koňak Rémy Martin se vyrábí od r. 1724
Zákazníci nadšeně chválí nabídky a rychlost dodání
Zákazníci nadšeně chválí nabídky a rychlost dodání
Skotská whisky je vyráběna ze 100 % z ječmene
Skotská whisky je vyráběna ze 100 % z ječmene

Každým lokem si radostí powhiskočíte!

Když je řeč o dobrém alkoholu, každý ví, že se nepije, ale vychutnává! Přesně to vás čeká se skotskými whisky Bruichladdichfrancouzskými koňaky Rémy Martin. A že to budete stát za to, o tom není pochyb: vybírat budete z 5 druhů skotského pokladu – gurmánský zážitek si můžete dopřát kolekcemi nebo dárkovými baleními se skleničkami – a ze 2 druhů francouzského potěšení Rémy Martin. 

Pro palírnu skotské whisky Bruichladdich je typický důraz na místní podmínky – každá kapka se pomalu destiluje z ječmene na březích jezera Lochindaal na skotském ostrově Islay a poté je tu i nalahvována s příměsí místní pramenité vody. Odborníky na whisky pak potěší například Exploration Collection, která zkoumá vliv ječmene – druh a pěstování – na výslednou chuť každé sklenice.

Příběh koňaku Rémy Martin se začal psát již v roce 1724, a tak je jasné, že každý krok ve výrobě je vypilován k dokonalosti. Francouzský král Ludvík XV. byl natolik okouzlen sofistikovaností a kvalitou těchto koňaků, že v roce 1738 udělil Rémy Martinovi velmi vzácné privilegium – vysázet nové vinice v době, kdy to bylo v celé Francii přísně zakázané. Dnes je tento koňak považován za „zákonodárce kvality“ ve světě koňaků. Vy si vychutnáte verzi VOSP nebo 1738 Accord Royal.

Mrkněte na více fotek a informací o jednotlivých whisky a koňacích:

Prodej alkoholických nápojů osobám mladším 18 let je zakázán. Při převzetí zboží můžete být vyzváni k prokázání plnoletosti. Pokud nebude možné věk spolehlivě ověřit, nedojde k předání zaslaného zboží. Osobám mladším 18 let nebude zboží vydáno, a to při osobním odběru ani při zaslání a předání spediční firmou! 

Adresa pro případné vrácení zboží:

TPL Czech s.r.o., K Plevnu 388/10, 268 01

Obchodní podmínky prodejce

Kalkulace ceny

Hodnocení podniku

4763jiha

Rychlost vyřizení objednávky. Ochotný personál a pěkné prostředí.

Tomáš

Skvělá komunikace, vše bez problému

Ermeder

super spolupráce. Doporučuji.

Vladimir

rychle dpdani, cena

Irena

Opět je kladem rychlost dodání, dobré a bezpečné zabalení. Kvalitu vyhodnotíme až po otevření a ochutnávce. 8-D Včera jsme to bohužel nestihli!