Ježíškova vnoučata staví výtah pro seniory: setkání se známými osobnostmi

69 přispělo
už jen 2 ks
Charitativní akce Dáme výtah poběží jeden měsíc
Charitativní akce Dáme výtah poběží jeden měsíc
Celá částka putuje na Ježíškova vnoučata
Celá částka putuje na Ježíškova vnoučata
Exkluzivní setkání s osobnostmi z různých oborů
Exkluzivní setkání s osobnostmi z různých oborů
Varianty (9)

Termín

Platnost do 12. 12. 2019.

V ceně

Setkání a panák s Jakubem Horákem + jeho nová kniha

  • Kdy: 12. 12. 2019, přesnou hodinu se dozvíte měsíc předem, ale bude to pravděpodobně v podvečer
  • Kde: Praha (přesnou informaci se dozvíte na voucheru)
  • Fantastický román Jakuba Horáka Kočky jsou vrženy se stal bestsellerem loňského roku a umístil se na třetím místě v kategorii „Kosmas cena čtenářů“ soutěže Magnesia Litera.
  • Kromě dobré a zázračné oskerušovice se těšte na novou knížku Klapuška a neandertálci, kterou vám autor podepíše. 
  • S sebou: Voucher v tištěné nebo elektronické podobě
  • Setkání je pro max. 10 osob.

Celá částka putuje na projekt Dáme výtah, který zaštiťuje Český rozhlas a Ježíškova vnoučata. Vybírá se celkem 1 200 000 Kč na stavbu výtahu v Domě s pečovatelskou službou v Krucemburku. Pokud se v rámci akce Dáme výtah vybere vyšší částka, použijí se peníze na další přání z projektu Ježíškova vnoučata. Slevomat je partnerem projektu, z prodeje si žádné peníze nenechává. Děkujeme, že pomáháte s námi.

Omezení

Nabídku lze uhradit pouze platební kartou online.

  • U každé varianty najdete informace, kdy a kde se setkání koná. Případné doplňující či upřesňující informace jsou uvedené na voucheru, který dostanete po zaplacení.
  • S jakýmikoli dotazy se obracejte na e‑mail damevytah@slevomat.cz

Koupí voucheru přispíváte na charitu. Takový voucher nelze stornovat ani refundovat.

Přispějte 1 000 Kč
Můžete zakoupit max. 1 voucher na osobu.
Přispějte 1 000 Kč

Co znamená akce Dáme výtah? To si tak příjemně povídáte se zajímavými lidmi a tím vlastně „stavíte“ výtah pro seniory.

Ježíškova vnoučata potěšila přes Vánoce tisíce babiček a dědečků, nezahálejí ale ani na jaře. Některá přání, která senioři před svátky vyslovili, totiž stále zůstávají nesplněná. Mezi nimi třeba výtah pro Dům s pečovatelskou službou ve městě Krucemburk. Přece to tak nenecháme! 

Zapojte se do akce Dáme výtah, kterou zaštiťuje Český rozhlas a Ježíškova vnoučata, a pomozte vybrat potřebnou částku 1 200 000 Kč. Za příspěvek do této úžasné sbírky máte jedinečnou šanci potkat tváří v tvář známé osobnosti z nejrůznějších oborů.

Na kávu, exkurzi i natáčení do TV

Zajděte na pivo s moderátorem Jindřichem Šídlem, na kávu s Alešem Zbořilem z AZ-kvízu nebo s investigativním novinářem Jaroslavem Kmentou. Projděte si Plzeňský pivovar s emeritním sládkem Václavem Berkou, položte jakýkoli dotaz Janu Pirkovi nebo vyrazte na literární procházku s Petrem Stančíkem. Nakouknete na natáčení některých pořadů, ze setkání si odnesete podepsané knihy nebo třeba lahev piva. Prostě neopakovatelný zážitek!

To vše za velmi příznivé ceny, na které může dosáhnout každý – tak aby zážitky byly dostupné všem, kteří po setkání s osobnostmi zatouží, a hlavně všem, kteří mají chuť pomáhat. Má to smysl.

Výtah, který mění životy

Většina bytů v Domě s pečovatelskou službou Krucemburk je v patře, takže bez výtahu je bydlení pro mnoho lidí nekomfortní či zcela nemožné. Klienty s vyšším pohybovým handicapem tu musí odmítat, protože by se ze svých bytů vůbec nedostali ven. Pojďme to změnit!

Výtahová šachta je již připravená, na dalším se pilně pracuje. Výtah by se měl slavnostně rozjet 8. 11. 2019. 

Do posledního halíře na dobrou věc

Celá částka putuje na projekt Dáme výtah. Vybírá se celkem 1 200 000 Kč na stavbu výtahu v Domě s pečovatelskou službou ve městě Krucemburk. Po celý měsíc uvidíte na Slevomatu sérii různých nabídek (budou postupně přibývat) a výtěžek z nich půjde právě na tuto sbírku. Pokud se v rámci akce Dáme výtah vybere vyšší částka, použijí se peníze na další přání z projektu Ježíškova vnoučata. Slevomat je partnerem projektu, z prodeje si žádné peníze nenechává. Děkujeme, že pomáháte s námi.

Kristýna

Když může člověk přispět svou troškou do mlýna, tak proč to neudělat? Jsem ráda, že jsem mohla přispět na dobrou věc :)

Kristýna

Když může člověk přispět svou troškou do mlýna, tak proč to neudělat? Jsem ráda, že jsem mohla přispět na dobrou věc :)

Radmila

Moc děkuji za skvělou akci. Jsme rádi, že jsme mohli přispět touto cestou, když už na nás „klasické“ dary byly moc drahé…

Edita

Jsem velice ráda, že jsem měla možnost přispět na dobrou věc. Líbí se mi tento nápad s Ježíškovými vnoučaty a jsem ráda, že se společnost orientuje v pomoci i na seniory. Děkuji za tuto příležitost.

Jak uplatnit
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

9 Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce
O podniku