Zasmějte se: vstupenka na stand up comedy show Stání v Hradci Králové

25 zákazníků
už jen 15 ks
Varianty (1)

Termín

24. 4. 2019 20:00

V ceně

Pro 1 osobu

Vstupenka pro jednu osobu na stand up comedy show Stání

  • Termín: 24. 4. od 20:00
  • Místo: NãPLAVKA café & music bar, Hradec Králové 

Rezervace není nutná, kódem voucheru se prokážete u vstupu na show. 

Voucher není možné stornovat ani refundovat.

150 Kč 129 Kč
150 Kč 129 Kč

Boží vystoupení? Jedině v Hradci!

Vyrazte se 24. 4. od 20:00 pobavit nad show komediálního uskupení o pěti skvělých komicích, které si říká Show Stání! Čekejte nečekané skeče na témata vztahů, rodiny, práce, aktuálního dění i života jako takového. Představí se vám parta milovníků stand-upu, ale tahle show se nebrání ani odvážlivcům z publika – v rámci vystoupení bude možnost open micu, při kterém si kdokoliv může přijít vyzkoušet rozesmát publikum!

Zakladatelka SHOW Stání Naďa Hůlková popisuje svůj tým následovně: „Myslím si, že jsem vybrala skvělou partu komiků, u kterých je zaručeno, že se lidé vždycky pobaví. Ještě se mi nestalo, že bych sáhla vedle.“ Zatímco doteď fungovalo uskupení pouze v Praze, s novým rokem 2019 se rozhodli vyjet na turné po regionech. „Chtěla bych lidi naučit, aby se chodili bavit nejen do hospod na pivo, ale aby si přišli poslechnout kvalitní vystoupení, užili si večer a na chvíli tak zapomněli na starosti všedních dní,“ říká Naďa.

Během večera vás pobaví mistr vtipů Jiří Jakima, před jehož fóry neuteče ani jeho dcera, ani babička. Nekompromisní kuchař gagů, jenž poškádlí všechny tvé smíchové buňky! Znát ho můžete z pořadů Prima Comedy Central či Stand-up Factory. Těšit se můžete také na Daniela Bartoše, stand-up komika pocházející z drsného prostředí nymburských divadelníků se zálibou v testování „vtipného“ materiálu v nejméně vhodných situacích. Na pódiu se objeví i ženy, jako Naďa Hůlková, jejíž vystoupení jsou jako horská dráha. Uprostřed záchvatu smíchu najednou zjistíte, že se smějete sami sobě. Za tyhle terapie se většinou platí tisíce! Naďa je zakladatelkou SHOW stání a pravidelných stand-up večerů v pražském Crossclubu.

Jako překvapení večera představíme speciálního zahraničního hosta! Je to vůbec člověk? Její matka si není jistá. Lucia Hronková se považuje za imigranta z divokého východu! Její dětství v Petržalce ji poznamenalo natolik, že se rozhodla světu pomstít svým originálním bratislavským humorem. Posledním vystupujícím je Jaroslav Krušina. Hradecký patriot, který po 15 leté pauze, kdy se pokoušel dospět, ale nepodařilo se, zahájil návrat na podia. Jen činohru vyměnil za slzy smíchu. 

SHOW stání – stand up comedy
náměstí 5.května 835, Hradec Králové, 500 02, NãPLAVKA café & music bar

NãPLAVKA café & music bar

náměstí 5.května 835, Hradec Králové, NãPLAVKA café & music bar

Zobrazit na mapě
Jak uplatnit
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce
Kalkulace ceny
O podniku
SHOW stání – stand up comedy
náměstí 5.května 835, Hradec Králové, 500 02, NãPLAVKA café & music bar
Více o podniku