Slavíme 9. narozeniny a máme pro vás ty nejlepší nabídky. Navíc od zítřka pro vás postupně spustíme 9 speciálních nabídek, které poběží pouze 24 hodin. Těšte se!

Hotelbusem po tajemné jižní Africe: 5 zemí, Viktoriiny vodopády i safari

0 zákazníků
už jen 4 ks
Zambie, Zimbabwe, Botswana, Namibie, JAR
Návštěva domorodé vesnice kmene Himba
Návštěva domorodé vesnice kmene Himba
Unikátní hotelbus se čtyřmi kupé a plnou penzí
Unikátní hotelbus se čtyřmi kupé a plnou penzí
Vstupy do národních parků a dalších lokalit v ceně
Vstupy do národních parků a dalších lokalit v ceně
1 osoba • 22 dní (21 nocí)

Termín

Ne 6. 10. – Ne 27. 10. 2019

V ceně balíčku

 • doprava hotelbusem od prvního až po poslední den, tedy z Livingstone (místo příletu z ČR) až po Kapské Město (poslední bod programu, odvoz na letiště)
  • hotelbus vám opravdu nabídne to, co slibuje: jedná se o jedinečnou kombinaci ubytování a cestování
  • autobusy a speciální nástavby vám poskytnou plnohodnotné zázemí, sezení, ubytování i stravování během celé vaší cesty
  • kapacita hotelbusu činí (podle typu) 15–20 osob, jedná se o stále populárnější způsob cestování, díky kterému za své peníze dostanete více
 • ubytování v hotelbusu
 • strava v hotelbusu formou plné penze bez nápojů
  • snídaně, oběd, večeře – začíná se snídaní druhý den zájezdu
 • služby technického doprovodu
 • tištěný průvodce po trase zájezdu
 • pojištění CK proti úpadku
 • návštěva domorodé vesnice kmene Himba
 • vstupy do lokalit: NP Etosha, NP Namib Naukluft, Fish River Canynon, mys Dobré naděje 

Doprava

Vlastním způsobem

Strava

Plná penze

Omezení

Uplatněte voucher do 2. 5. 2019.

Nevhodné pro osoby s omezenou schopností pohybu.

 • Po obdržení voucheru se do 24 h obraťte na info@pangeotours.com – zde si vyřídíte rezervaci svého místa v hotelbusu (prohlédněte si plánek hotelbusu v katalogu na webových stránkách CK).
 • Rádi vám zařídí cestovní pojištění včetně pojištění storna.
 • S sebou si vezměte spací pytel a prostěradlo, v případě potřeby také malý polštářek. 
Nabídku doporučujeme pro děti od 10 let.
 • Letenka Praha–Livingstone, Kapské Město – Praha za doplatek v CK 29 000 Kč (případně můžete doletět po vlastní ose a přidat se ke skupině v Livingstone)
  • Letenky včetně tax a poplatků, místní odletové taxy, doprava na/z letiště
  • Odletové místo: Praha, Vídeň, Mnichov
 • Vstupní vízum cca 2 700 Kč (80 $)
 • Nápoje kromě čaje k snídani – na palubě hotelbusu je bufet (pivo, voda, alkohol, káva, čaj; sortiment a ceny se odvíjí od jednotlivých zájezdů a posádky)
 • Cestovní pojištění
 • Doporučené kapesné cca 900 USD
 • Vstupy do objektů, národních parků a lokalit, fakultativní výlety; orientační přehled vstupů v roce 2018:
  • Viktoriiny vodopády:​ ​Vstup ze zimbabwské strany: 30 USD, vstup ze zambijské strany: 20 USD
  • Zambezi: Výlet lodí na západ slunce: 65 USD
  • NP Chobe​: Ranní safari otevřeným jeepem + odpolední safari po řece Chobe: 78 USD
  • Hoba meteorit: Největší železný meteorit na světě: 4 USD
  • Spitzkoppe: Prohlídka s průvodcem: 4 USD
  • Sossusvlei: Jeepem do dun na konci údolí: 14 USD
  • Kapské Město: Lanovka na Stolovou horu: 21 USD, botanická zahrada Kirtenbosch: 5 USD, akvárium: 12 USD
 • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivacivoucheruse storno řídí VOP CK Pangeo tours.
53 500 Kč 50 999 Kč
53 500 Kč 50 999 Kč

Proč jsou šneci jedněmi z nejpohodovějších cestovatelů? Protože se na svých výletech nezdržují žádným vybalováním a balením.

Pohoda bude během cestování s CK Pangeo tours i vaším druhým jménem. Nasedněte do originálního hotelbusu, který se stane vaším dopravním prostředkem, restaurací i hotelem v jednom. V termínu od 6. 10. do 27. 10. v tomto korábu projedete 5 zemí jižní Afriky, která vás okouzlí nádhernou přírodou, mohutnými vodopády, bizarními skalními útvary i pestrou faunou – těšte se na krokodýly, lachtany, slony a mnoho dalších zvířat. Ale třeba i na meteorit vážící 54 tun.

Důležité: V ceně zájezdu nejsou letenky. U CK je pořídíte za 29 000 Kč, případně se se skupinou můžete sejít až v Livingstone. 

Cestování hotelbusem od A do Z 

Hotelbus je geniální prostředek pro všechny cestovatele, kteří chtějí poznávat i odpočívat a nestarat se o jídlo ani hledání noclehu. Vše máte na palubě. Výhodou jsou rychlé přesuny bez zdlouhavého balení, díky čemuž na cestách zvládnete navštívit spoustu zajímavých míst. 

Během dne trávíte čas v obytné části, která je rozdělena na čtyři kupé. Navečer se obytná zóna jednoduchou přestavbou změní v čtyřmístné spací kupé. Každé kupé je vybaveno moskytiérou. V přední části je plně vybavená kuchyňka, v zadní části pak chemické WC a umývadlo se sprchovou baterií.

Dobré vědět: Každý účastník zájezdu musí mít vlastní spacák a prostěradlo, pokud chcete, vezměte si i malý polštářek. Ve vybavení jsou rovněž klasické evropské zásuvky na 220 voltů na dobíjení baterií. 

Speciální „africký“ hotelbus

Interiér „afrického“ hotelbusu je specifický v tom, že sedíte v „přízemí“, abyste mohli co nejlépe pozorovat zvěř. Skvělý výhled budete mít i díky velkému počtu oken, takže v národních parcích budete mít všechno a všechny jako na dlani – ideální i pro focení.

Plná penze a bufet k dispozici 

Zajištěnou máte plnou penzi, všechna jídla se podávají přímo v hotelbusu a začíná se snídaní druhý den zájezdu. K dispozici je tu také bufet, kde koupíte např. pivo, kávu nebo vodu, ten je v režii posádky, takže sortiment a ceny se odvíjí od jednotlivých zájezdů.

K Viktoriiným vodopádům, na safari i do písečných dun

Co vše vás tedy čeká? Uvidíte Kapské Město, „africký Grand Canyon“ – „Fish River Canyon“, červené duny Namibské pouště i kolonii lachtanů na atlantickém Pobřeží koster. Projedete územím kmene Herero do NP Etosha, navštívíte unikátní ekosystém delty řeky Okavango v Botswaně a při projížďce lodí po řece Chobe uvidíte krokodýly, hrochy, slony i stáda buvolů. A samozřejmě vás ohromí impozantní Viktoriiny vodopády, jeden z přírodních divů světa.

Podrobný program zájezdu

Velmi důležité: Program zájezdu v nabízených termínech je opačný, tedy přiletíte do Livingstone a jako poslední navštívíte Kapské Město. Odtud pak poletíte zpět do Evropy. Náplň se ale nemění.

1.–3. den: odlet z Evropy do Kapského Města. Kapské Město – Stolová hora – impozantní vyhlídka na město a okolí, prohlídka města, Kirstenbosch – největší africká botanická zahrada, mořské akvárium s faunou dvou oceánů, Long Street s bary a krámky dokreslujícími atmosféru města, nábřeží a doky Waterfront s pouličními umělci.

4.–5. den: Kapský poloostrov, mys Dobré naděje, Boulders – kolonie tučňáků. Přejezd na sever. Namaqualand – krajina západní části Jihoafrické republiky, Springbok – městečko na severu JAR. Přejezd do Namibie.

6.–7. den: Fish River Canyon – „africký Grand Canyon“, impozantní údolí řeky Fish River, pěší výlet po okraji kaňonu, NP Namib Naukluft – cesta divukrásnou Namibskou pouští. Sesriem – pitoreskní kaňon. Sossusvlei – červené duny Namibské pouště, jedny z nejkrásnějších a nejstarších na světě, fakultativně výlet do dun (cca 10 $), Deadvlei – bizarní místo, které znáte z fotografií.

8.–10. den: Swakopmund – malebné městečko na pobřeží Atlantiku, návštěva muzea krystalů, Atlantický oceán, Spitzkoppe – „africký Matterhorn“, posvátné místo kmene Sanů (původní obyvatelé této části Afriky), bizarní skály, fakultativně vycházka s místním průvodcem ke skalním malbám (cca 4 $). Čarokrásné místo s mystickou atmosférou.

11.–13. den: návštěva domorodé vesnice kmene Himba, NP Etosha – unikátní národní park na vyschlé solné pláni (původně největší jezero na světě). Celodenní safari hotelbusem – jedinečný zážitek s pozorováním zvěře u napajedel. Dále po cestě Hoba meteorit – 54 tun těžký, největší železný meteorit na světě.

14.–16. den: Popa Falls – peřeje na řece Okavango na hranicích s Angolou, přejezd do Botswany. Delta řeky Okavango  – možnost návštěvy unikátního ekosystému delty Okavanga, která se ztrácí v poušti Kalahari. Fakultativně dvoudenní exkurze (cca 6 300 Kč) s místními průvodci do delty (přespání ve volné přírodě). Aktivity v deltě závisejí na počasí a stavu vody. Pokud by vysoký stav vody neumožňoval výlet do delty, bude připraven náhradní program v NP Chobe (fakultativně).

17.–19. den: řeka Chobe – fakultativně říční safari lodí po pravostranném přítoku Zambezi (cca 35 $), bezprostřední pozorování hrochů, krokodýlů, slonů, buvolů apod. – africká krása na dotek. Přejezd do Zimbabwe, Victoria Falls – městečko na zimbabwské straně Viktoriiných vodopádů. Viktoriiny vodopády  – legenda, která předčí veškerá vaše očekávání. Vodopády navštívíme ze zambijské i zimbabwské strany, z nichž každá nabízí jiný zážitek.

20.–22. den: Livingstone – městečko na zambijské straně vodopádů, návštěva zambijské strany vodopádů, fakultativní aktivity podle výběru: let helikoptérou nad vodopády, plavba po Zambezi při západu slunce, koupání v Devil´s pool (cca 60–180 $). Odlet a návrat do Evropy. 

Vyměňte své zaměstnanecké
benefity za dovolenou.

Začít hned

Destinace:

Zimbabwe, Livingstone

Zobrazit na mapě

Pořádá:

Pangeo tours a.s.
Lannova 15/17, České Budějovice

Pangeo tours a.s.

Lannova 15/17, České Budějovice

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 8:30–17:00
Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce
Kalkulace ceny
Destinace
Zimbabwe, Livingstone
Zobrazit na mapě
Pořádá
Pořádá:
Pangeo tours a.s.
Lannova 15/17, České Budějovice
Otevírací doba: Nonstop
Více o cestovní kanceláři