Ruská manikůra speciálními přístroji pro muže i ženy

43 zákazníků
Online rezervace
Varianty (1)

V ceně

  • Úprava nehtů
  • Zlepšení struktury a zdraví vašich nehtů
  • Důkladné ošetření nehtového lůžka
  • Vmasírování speciálních krémů a olejíčků
  • Masáž rukou 
  • Online termíny: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, studio již není třeba dále kontaktovat.
  • Otevřené vouchery: Termín si domluvte předem na tel. 720 532 740 a nahlaste kód voucheru. 

U žen, které vyžadují dlouhodobou úpravu nehtů dále doporučujeme klasické lakování nehtů, gel-lak nebo gelové nehty, které jsou již za příplatek dle ceníku.

Online termíny: Voucher na konkrétní termín nelze stornovat. Je možná pouze změna rezervace, a to nejpozději 24 hodin předem v pracovní dny. Při pozdější změně nebo nedostavení se na službu voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomat.cz na e-mailu podpora@slevomat.cz či telefonu +420 222 745 354.

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 24 hodin před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

350 Kč 199 Kč
Můžete zakoupit max. 2 vouchery na osobu.
Online rezervace
350 Kč 199 Kč

Možná s nimi chystáte tu nejlepší pizzu, zavazujete tkaničky dětem a jistě s nimi zvládáte na klávesách mobilu běhat maraton. Prsty.

Ruská manikúra je vhodná jak pro ženy, tak i pro muže. Jde o speciální úpravu kůžičky kolem nehtů a úpravu nehtů samotných speciálními přístroji.

Co je ruská manikúra a jak se liší od klasické manikúry?

Ruská manikúra je nehtové ošetření a důkladné ošetření nehtového lůžka (kůžičky kolem nehtu), při které se používají speciální nástroje a krémy, aby vaše nehty byly zdravější, silnější a méně křehké. 

Tato manikúra pomocí speciálních technik a povrchové úpravy zlepší strukturu a zdraví vašich nehtů. Během manikúry se čistí a tvarují nehty. Dále se manikérka věnuje možným problémům u nehtů a soustředí se hlavně na ošetření nehtového lůžka, takže ruce jsou dokonale upravené po dobu několika týdnů. U žen se pak specializují na přípravu aplikace gelu nebo gel-laku přímo pod takto upravenou kůžičku tak, aby úprava nehtů byla precizní. Takto aplikovaný gel-lak pak klientce vydrží krásný bez odrostů minimálně o týden až dva více, než je standardně zvyklá.

Na konci procedury se používá speciální olej na ruce ke stimulaci a zlepšení stavu nehtu a nehtového lůžka a závěrečný krém na masáž rukou. Výsledkem pak je dokonalá a zdravá úprava vašich rukou, působící velmi pěstěným dojmem.

Ruská manikúra a obecně péče o ruce a nehty v moderní době nejsou vyhrazeny pouze ženám. Pánská manikúra se v dnešní době stává stále oblíbenější. 

Pavlína

Slečna velmi ochotná, profesionálka a už jsem byla opět na manikůře. Jsem velmi spokojená

Nemám negativní připomínky, jsem spokojená a těším se opět na manikůru.

Pavlína

Slečna velmi ochotná, profesionálka a už jsem byla opět na manikůře. Jsem velmi spokojená

Nemám negativní připomínky, jsem spokojená a těším se opět na manikůru.

Salon Galapa
Běhounská 22, Brno - Střed, 602 00, Pasáž TYPOS

Salon Galapa

Běhounská 22, Brno - Střed, Pasáž TYPOS

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 9:00–19:00
Vybavení a služby
Internet zdarma
U nás se nekouří
Vezměte děti, máme koutek!
Jak uplatnit
Příplatky
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

3 Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce
Kalkulace ceny
O podniku
Salon Galapa
Běhounská 22, Brno - Střed, 602 00, Pasáž TYPOS
Více o podniku