Slavíme 9. narozeniny a máme pro vás ty nejlepší nabídky. Navíc od zítřka pro vás postupně spustíme 9 speciálních nabídek, které poběží pouze 24 hodin. Těšte se!

100% přírodní: kokosové misky, příbory i bambusová brčka z Bali Oblíbené jako dárek

Varianta: Podívejte se na dalších 19 variant
Vidlička z kokosového dřeva
42 zákazníků
do konce

V ceně varianty:

Vidlička z kokosového dřeva

  • Materiál: 100 % kokosové dřevo natřené kokosovým olejem
  • Délka: cca 16 cm
  • Vyrobeno na Bali 

Doručení:

Osobní odběr Zásilkovna (1603 poboček)
50 Kč (3 prac. dny)

Česká pošta
79 Kč (5 prac. dní)

PPL
99 Kč (3 prac. dny)

Doručuje obchod:

www.zkokosu.cz
info@zkokosu.cz
+420 734 536 001

Dostupné varianty:

Jistě, to nejdůležitější se skrývá uvnitř kokosového ořechu, ale ani obal není k zahození. Natož k vyhození nebo spálení!

Původně se jednalo o vedlejší produkt kokosového průmyslu, který se vyhazoval nebo spaloval jako odpad. Borci z firmy zKokosu a šikovní balijští farmáři ale řekli „Ne, vždyť je to věčná škoda!“ a začali z kokosových skořápek vyrábět krásné eco-friendly misky, ze kterých vám vaše vločky, oříšky, saláty a další jídla budou chutnat ještě o kus lépe. 

Každý kokos má jiný tvar, velikost a barvu, proto je i každá miska jedinečná. Vyberte si z několika typů od jednoduchých po zdobené, všechny prošly rukama lokálních farmářů, kteří skořápky vybrousili, naleštili a natřeli ručně vyráběným kokosovým olejem. 

A pokud to s přírodními produkty myslíte vážně, pořiďte si i vidličky a lžíce z kokosového dřeva, které jsou hladké a lehoučké a parádu udělají nejen na zahradní párty, nebo bambusová brčka, která jsou skvělou ekologickou alternativou těch plastových. Dají se použít opakovaně, stačí je vždy opláchnout vodou, případně umýt šetrným čisticím prostředkem a speciálním kartáčkem.

​​Při výrobě a zpracování nebyly použité žádné chemické přísady, lepidla ani laky. Vše je tedy zdravotně nezávadné a vhodné pro přímý styk s potravinami.

Jak pečovat o misky?

  • Mají rády pokojovou teplotu, nedávejte je do lednice, mikrovlnky a trouby ani do nich nedávejte příliš horká jídla (mohly by prasknout).
  • Nejsou určené ke skladování potravin – až se z nich najíte, umyjte je vlažnou vodou a šetrným čisticím prostředkem a opět uložte.
  • Nemají rády vlhko, nedávejte je do myčky nádobí.
  • Tip: Milují kokosový olej! Budou lesklé a krásné vám vydrží déle, když je po každém cca desátém použití natřete. 

Adresa pro případné vrácení zboží:

Martina Kováčová, Hradištko 46, Hradištko, 289 12 Nymburk

Obchodní podmínky prodejce

Kalkulace ceny

Hodnocení podniku

Sabina

Zboží předčilo mé očekávání, vynikající komunikace s obchodem se kterou se dnes již člověk málokdy setká!