Vlakem do Drážďan: nákupy v Primarku i centrum města s průvodcem

36 zákazníků
Ceny voucherů se liší dle věkových kategorií
Ceny voucherů se liší dle věkových kategorií
Atraktivní víkendové termíny
Atraktivní víkendové termíny
Individuální program na nákupy či prohlídku města
Individuální program na nákupy či prohlídku města
1 osoba • 1 den (0 nocí)

Termín

V období 23. 3. – 20. 4. 2019, vyberte si termín.

V ceně balíčku

  • platí pro děti a mládež od 6 do 18 let, studenty do 26 let a seniory od 65 let
  • doprava vlakem z Prahy do Drážďan a zpět
  • doprava tramvají do historického centra Drážďan
  • prohlídka města
  • průvodcovské služby 

Doprava

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Holešovice - 07:00
  • Praha - Podbaba - 07:03
  • Kralupy nad Vltavou - 07:20
  • Roudnice nad Labem - 07:43
  • Lovosice - 08:00
  • Ústí nad Labem - hlavní nádraží - 08:17
  • Děčín - hlavní nádraží - 08:41

Omezení

Uplatněte voucher do 22. 3. 2019.

Nevhodné pro osoby s omezenou schopností pohybu.

  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste požadovaný termín výletu, jména účastníků a u zlevněných voucherů věk, nástupní místo, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů. Pokud budete mít zájem o placenou prohlídku ve VW, rezervujte si ji u CA.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy směřujte na tel. 608 201 321. 
Nabídku doporučujeme pro děti od 3 let.
  • Děti do 5,99 let zdarma
  • Děti a mládež do 18 let a studenti do 26 let mají zlevněný voucher
  • Voucher nezahrnuje doplňkový odpolední program (dopravu tramvají tam a zpět ke Skleněné manufaktuře VW). Příplatek 50 Kč vybere od zájemců průvodce.
  • Zvířata: doprava kočičky nebo pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 130 Kč – hradí se průvodci při odjezdu)
  • Při zakoupení termínové varianty nelze voucher stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA Futura je však možná změna termínu nebo výměna za obdobný výlet.
Vyberte ze 4 termínů
Můžete zakoupit max. 6 voucherů na osobu.
599 Kč 329 Kč

Termín

V období 23. 3. – 20. 4. 2019, vyberte si termín.

V ceně balíčku

  • platí pro 1 dospělou osobu
  • doprava vlakem z Prahy do Drážďan a zpět
  • doprava tramvají do historického centra Drážďan
  • prohlídka města
  • průvodcovské služby 

Doprava

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Holešovice - 07:00
  • Praha - Podbaba - 07:03
  • Kralupy nad Vltavou - 07:20
  • Roudnice nad Labem - 07:43
  • Lovosice - 08:00
  • Ústí nad Labem - hlavní nádraží - 08:17
  • Děčín - hlavní nádraží - 08:41

Omezení

Uplatněte voucher do 22. 3. 2019.

Nevhodné pro osoby s omezenou schopností pohybu.

  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste požadovaný termín výletu, jména účastníků a u zlevněných voucherů věk, nástupní místo, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů. Pokud budete mít zájem o placenou prohlídku ve VW, rezervujte si ji u CA.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy směřujte na tel. 608 201 321. 
Nabídku doporučujeme pro děti od 3 let.
  • Děti do 5,99 let zdarma
  • Děti a mládež do 18 let a studenti do 26 let mají zlevněný voucher
  • Voucher nezahrnuje doplňkový odpolední program (dopravu tramvají tam a zpět ke Skleněné manufaktuře VW). Příplatek 50 Kč vybere od zájemců průvodce.
  • Zvířata: doprava kočičky nebo pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 130 Kč – hradí se průvodci při odjezdu)
  • Při zakoupení termínové varianty nelze voucher stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA Futura je však možná změna termínu nebo výměna za obdobný výlet.
Vyberte ze 4 termínů
Můžete zakoupit max. 6 voucherů na osobu.
699 Kč 389 Kč

Nákupy, nebo výlet? A co takhle obojí!

Vyrazte si s CA Futura vlakem do Drážďan – postarají se nejen o dopravu tam a zpět, ale i o průvodce. Parádní nákupy, které ocení především dámy, si užijete nejen v Primarku a pánové zase budou nadšení ze Skleněné manufaktury VW

Drážďany mají přezdívku Labská Florencie a ne náhodou jsou čtvrtým nejnavštěvovanějším městem v Německu. Nenechte si ujít barokní historické centrum Zwinger či Semperovu operu, spoustu obchodních galerií i muzeí, množství parků i romantických zákoutí. 

Dobré vědět: Pro děti a mládež od 6 do 18 let, studenty do 26 let a seniory nad 65 let jsou v nabídce vouchery se sníženou cenou. Voucher nezahrnuje doplňkový odpolední program (dopravu tramvají tam a zpět ke Skleněné manufaktuře VW). Příplatek 50 Kč vybere od zájemců průvodce.

Skleněná manufaktura VW 

Jako Center of Future Mobility společnosti Volkswagen se chce Skleněná manufaktura stát průkopníkem elektromobilů a pionýrem nové mobility. E-Golf se v drážďanské Skleněné manufaktuře vyrábí od dubna 2017 a brzy přibudou i další e-modely značky Volkswagen. 

Na prohlídce výroby můžete poznat osobně, jak e-Golf vzniká. Se vstupenkou na prohlídku s průvodcem (v ceně 7 €) se můžete zúčastnit i půlhodinové bezplatné testovací jízdy elektrickými či hybridními vozidly.

Program výletu

  • Odjezd vlakem z Prahy ze stanice Hlavní nádraží v 6:51.
  • Možnost nástupu po trase (Praha, Kralupy, Roudnice, Lovosice, Ústí a Děčín).
  • Přestupy v Děčíně a v Bad Schandau.
  • Překrásný průjezd Česko-saským Švýcarskem podél Labe a s kulisou skalních stěn.
  • V 9:58 příjezd do Drážďan.
  • Tramvají do historického centra a pěší prohlídka vedená průvodcem do cca 12 hodin – Theaterplatz se Semperovou operou, barokní komplex Zwinger, Hofkirche, Brühlova terasa, Frauenkirche.
  • Volno na oběd, nákupy.
  • Pro zájemce za příplatek 50 Kč (splatný průvodci) ve 13:30 hodin odjezd tramvají z Altmarktu ke Skleněné manufaktuře Volkswagenu.
  • Prohlídka volně přístupných částí bezplatně (show-room, část výroby), od 14:00 možnost  komentované prohlídky v délce 75 minut s českým průvodcem, cena 7 € (nutná rezervace předem), podívejte se na více informací
  • Pro ty , kteří nevyužijí možnost komentované prohlídky, volno na procházku Velkou zahradou (Muzeum člověka, zoo) nebo posezení ve stylové restauraci.
  • Odjezd tramvají zpět do centra k nádraží v 15:30.
  • Příjezd v 15:45.
  • Odjezd z Drážďan HBF v 17:59, příjezd do Prahy na Hlavní nádraží v 21:10. 

Vyměňte své zaměstnanecké
benefity za dovolenou.

Začít hned

Destinace:

Drážďany

Zobrazit na mapě

Pořádá:

CA Futura
Na Výspě 7, Ostrava - Jih

CA Futura

Na Výspě 7, Ostrava - Jih

Zobrazit na mapě
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce
Kalkulace ceny
Destinace
Drážďany
Zobrazit na mapě
Pořádá
Pořádá:
CA Futura
Na Výspě 7, Ostrava - Jih
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Více o cestovní kanceláři