Sbohem pomerančové kůži: 120minutová celotělová ruční lymfatická masáž

Varianty (1)

V ceně

  • lymfatická ruční masáž celého těla

Délka masáže je 120 minut. 

Rezervace předem na tel. 777 939 829. Nahlaste svoje jméno, kontakt, čas objednání a kód voucheru. 

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 24 hodin před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

  • Nedostatečná srdeční činnost, srdeční edémy, akutní horečnaté a bakteriální infekce, těhotenství, otoky způsobené nedostatečnou činností ledvin nebo jater, akutní žilní onemocnění.
  • Kontraindikace by vždy měl s pacientem (klientem) ujasnit lékař, event. poskytovatel lymfatické masáže.
900 Kč 529 Kč
Voucher bez termínu
900 Kč 529 Kč

Detoxikujte své tělo pomocí celotělové ruční lymfodrenáže.

Lymfatická masáž, často nazývána též jako lymfatická drenáž, je v současné době velmi populární kosmetickou metodou, která umožňuje odstranit celulitidu, ulevit oteklým nohám, zrychlit metabolické procesy v těle, či vyplavit toxické látky. Tato metoda byla a stále je velmi uznávanou léčebnou metodou se širokým spektrem využití.

Jak lymfa funguje

Lymfatická masáž má díky zlepšení proudění mízy přispět k odvádění nečistot z krve a předcházet hromadění mízní tekutiny. Umožňuje odvod tekutin z buněk napuchlých tkání, klient tedy pociťuje znatelnou úlevu a zmírnění bolesti. Zrychluje se též uzdravující proces. Pomocí této jemné techniky lze zbavit tělo otoků a vyřešit tak zdravotní problémy, kterým by klasická sportovně-rekondiční masáž spíše uškodila.

Marcela

Líbil se mi přístup, který byl na profesionální úrovni. Masáž mi pomohla s řešením mých problémů. Vřele doporučuji všem.

Marcela

Líbil se mi přístup, který byl na profesionální úrovni. Masáž mi pomohla s řešením mých problémů. Vřele doporučuji všem.

Karel

Osobitý přístup, komunikace s masérem

Jana

Profesionální přístup.

Masáže Oáza
Pod Zámečkem 381, Hradec Králové, 50006

Masáže Oáza

Pod Zámečkem 381, Hradec Králové

Zobrazit na mapě
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Vybavení a služby
U nás se nekouří
Jak uplatnit
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
O podniku
Masáže Oáza
Pod Zámečkem 381, Hradec Králové, 50006
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Více o podniku