Slavíme 9. narozeniny a máme pro vás ty nejlepší nabídky. Navíc od zítřka pro vás postupně spustíme 9 speciálních nabídek, které poběží pouze 24 hodin. Těšte se!

Trénink s osobním trenérem včetně konzultace jídelníčku

4 zákazníci
už jen 1 ks

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianty (1)

V ceně

  • 1× lekce s osobním trenérem
  • Odborná konzultace
  • Poradenství s jídelníčkem

Délka lekce 60 minut. 

Omezení

V ceně voucheru není vstup do posilovny.

  • Online termíny: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, trenéra již není třeba dále kontaktovat.
  • Otevřené vouchery: Lekci si domluvte předem na e‑mailu d.fujtik@seznam.cz nebo na tel. 775 617 614. 

Vstup do posilovny Factory Pro 200 Kč/90 minut nebo členství dle platného ceníku. V Factory Pro akceptují také Multisport karty.

Online termíny: Voucher na konkrétní termín nelze stornovat. Je možná pouze změna rezervace, a to nejpozději 24 hodin předem v pracovní dny. Při pozdější změně nebo nedostavení se na službu voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomat.cz na e-mailu podpora@slevomat.cz či telefonu +420 222 745 354.

Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně v pracovní dny nejpozději 24 hodin před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat. Změna je možná pouze jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby.

800 Kč 399 Kč
800 Kč 399 Kč
Ukončeno

Pekáč opravdových buchet voní a chutná nejlépe od babičky, na svém břiše si však můžete vyrobit podobný!

Jak na to vám poradí osobní trenér Dominik Fujtík. Cvičení pod dohledem osobního trenéra skýtá řadu benefitů. Domluvený termín vás donutí překonat se a jít cvičit. Trenér vám vysvětlí techniku cviků, dohlédne na jejich provedení, abyste zapojili správné svaly. Navrhne speciální tréninky na problémové partie a ušije vám trénink na míru. Stanovíte si cíl a jasný plán k tomu, jak ho dosáhnout. 

Voucher neobsahuje vstup do posilovny. Tréninky probíhají v prostorách Factory Pro na Smíchovském nádraží. Čas a průběh lekcí je individuální po dohodě. 

Lenka

Naprostá spokojenost! V trénincích pokračujeme i po vyčerpání lekci z voucheru. Cvičení mne začalo konečně bavit a těším se na další a další lekce!!!

Lenka

Naprostá spokojenost! V trénincích pokračujeme i po vyčerpání lekci z voucheru. Cvičení mne začalo konečně bavit a těším se na další a další lekce!!!

Petra
Dominik Fujtík
Smíchovské nádraží 762/32, Praha - Smíchov, 150 00

Dominik Fujtík – osobní trenér

Smíchovské nádraží 762/32, Praha - Smíchov

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 6:00–20:00
Jak uplatnit
Příplatky
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce
Kalkulace ceny
O podniku
Dominik Fujtík
Smíchovské nádraží 762/32, Praha - Smíchov, 150 00
Více o podniku