2 hod. profi focení pro 1–2 osoby s celkovou proměnou vizáže a stylingem

Varianty (1)

V ceně

2hod. profesionální focení pro 1–2 osoby s celkovou proměnou vizáže a stylingem

 • Welcome drink 
 • Změna vizáže (hair–styling, fashion–styling, make–up, fitting)
 • Prostřídání nejméně 3 stylů
 • Mikrokurz pro začínající modelky/modely
 • 10 profesionálně upravených fotek (5 černobílých, 5 barevných) 
 • 25–30 fotek v plném rozlišení (fotograf vybírá z cca 300 pořízených záběrů)
 • Nejlepší fotografie je možné vytisknou bez vodoznaku nebo zmenšování (min. do formátu A2 – 90 × 60 cm)
 • Speciální aranže pro páry, jednotlivce, kamarády, partnery, sourozence atd.
 • Fotografie obdržíte elektronicky přes server Uschovna.cz nebo na vlastním nosiči (USB flash disk, HDD)
 • Dodání upravených fotografií do 10 dnů od data focení
 • Při žánrovém focení si vyberete z typů: vysoká móda, casual, denim style, sportovní outfity, glamour, boudoir, corporate
 • Je možné se fotit i s vlastním psem (pouze s malými plemeny) 

Omezení

Hair-styling + líčení (proměna vizáže) je možné udělat pouze ženám. Pokud přijdou 2 ženy, je nutné na místě doplatit druhý hair-styling + líčení, a celková doba zážitku se tak prodlouží o jednu hodinu. Foto make-up a celkový styling je pro muže a/nebo jednu ženu už v ceně voucheru.

Můžete využít do 31. 7. 2019

 • Online termíny: Zakoupením voucheru je automaticky vytvořena závazná rezervace termínu, photostudio již není třeba dále kontaktovat.
 • Otevřené vouchery: Termín focení si objednejte 2–3 týdny předem na direnphoto@post.cz nebo na tel. 724 505 303, zároveň nahlaste kód voucheru. Zkuste zaslat SMS zprávu. 

Za zvýhodněných 750 Kč je možnost přidat další hodinu pro jednu i dvě osoby, včetně všech služeb ve voucheru. Případný zájem nahlaste u rezervace.

 • Online termíny: Voucher na konkrétní termín nelze stornovat. Je možná pouze změna rezervace, a to nejpozději 3 pracovní dny předem. Při pozdější změně nebo nedostavení se na danou službu voucher bez náhrady propadá. Takový voucher nelze ani refundovat. Změna je možná maximálně jednou nebo po domluvě s poskytovatelem služby. Pro změnu prosím kontaktujte zákaznické oddělení Slevomat.cz na emailu podpora@slevomat.czči telefonu 222 745 354.
 • Otevřené vouchery: Voucher lze v rámci 14denní zákonné lhůty od zakoupení stornovat. Při zrušení rezervace či změně nejpozději tři dny před domluveným termínem voucher zůstává v plné platnosti. Při zrušení rezervace či změně v kratší lhůtě voucher propadá v plné výši, takový voucher nelze refundovat.
7 000 Kč 1 449 Kč
Můžete zakoupit max. 3 vouchery na osobu.
Online rezervace
7 000 Kč 1 449 Kč

Kvůli dobrým fotkám se nestačí modlit, musíte se hlavně dobře modelit!

Chcete si zkusit jaké to je být modelkou? Toužíte po profi fotkách? Pak určitě přijďte do studia Diren Photo. Na 2 hodiny se v 1–2 osobách stanete modelkami či modely. V ateliéru dostanete welcome drink, a abyste se cítili příjemně, přineste si klidně vlastní hudbu – v ateliéru mají high-end aparaturu a přehrají vám tu klidně i magnetické pásy. 

Až budete v té správné náladě, může začít focení – předvádějte svoje pózy, zkoušejte různé výrazy a nechte se vést zkušeným fotografem a jeho týmem. V průběhu focení se o vás dokonale postarají, udělají vám profi make-up a zkusíte si i žánrové focení. V ateliéru se můžete projevovat jak chcete, ale také vás tu rádi naučí základy – dostanete mikrokurz modelingu.

Z Diren Photo dostanete několik upravených snímků a 25–30 fotek v plném rozlišení. A pokud budete mít jakákoliv přání nebo nápady, určitě se domluvte předem přes telefon, se vším vám tu rádi vyjdou vstříc. 

Mira

Prostředí, lidi vše úplně v pohodě fakt perfektní doporučuji .😃

Mira

Prostředí, lidi vše úplně v pohodě fakt perfektní doporučuji .😃

Riegert

Výborný přístup a ochota.

Catherine

Domluva focení probíhala v pořádku, byla možnost párového i sólo focení. Vínečko, příjemná atmosféra, milá usměvavá stylistika, velmi příjemná spolupráce a přátelský přístup pana fotografa a pana grafika. Fotky jsou krásné, my mame zajímavý zážitek a pěknou vzpomínku.

Diren's photostudio
Spálená 86/9, Praha - Staré Město, 11000, stanice metra: Národní třída

Diren's photostudio

Spálená 86/9, Praha - Staré Město, stanice metra: Národní třída

Zobrazit na mapě
Objednat vhodný termín doporučujeme min. týden předem. Pro nejvhodnější termín focení nám volejte na 724505303, dá se takto dle ústní dohody objednat i na nezobrazené termíny v kalendáři.
Dnes otevřeno 11:00–21:00
Vybavení a služby
Internet zdarma
U nás se nekouří
Jak uplatnit
Příplatky
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

2 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
O podniku
Diren's photostudio
Spálená 86/9, Praha - Staré Město, 11000, stanice metra: Národní třída
Více o podniku