BIO nutričně vyvážený nápoj se superpotravinami včetně chlorelly a psyllia Testujeme ve Slevomatu

Varianta: Podívejte se na dalších 6 variant
SLIM Fruity, 70 g
75 zákazníků
do konce
už jen 25 ks

V ceně varianty:

SLIM Fruity

  • Příchuť: ovocná s kousky oříšků
  • Hmotnost: 70 g (1 porce)
  • 100% bio nutričně plnohodnotná jídla k přípravě kdykoliv a kdekoliv namísto snídaně, oběda nebo večeře.
  • Obsahuje aminokyseliny, 13 vitamínů a 15 minerálů 100% přírodního původu
  • Návod k přípravě: obsah lahvičky smíchat s 210 ml vody a protřepat. Minutu nechat odstát.
  • Min. trvanlivost: červen 2019 
  • Země původu: Německo 

Doručení:

Osobní odběr Zásilkovna (1530 poboček)
51 Kč (3 prac. dny)

Česká pošta
129 Kč (3 prac. dny)

Doručuje obchod:

Michal Kohoutek
www.fitdrink.cz
info@fitdrink.cz
+420 722 949 688

Dostupné varianty:

Dodržovat pravidelný a vyvážený jídelníček může být v dnešní době komplikované – naštěstí existuje možnost, jak si to zjednodušit!

Fitdrink – bio jídlo v lahvi máte po ruce kdykoli a jeho příprava je tak snadná, že přestanou existovat všechny výmluvy. Navíc dostanete do těla samé superpotraviny, jako je chlorella, psyllium, maca nebo hnědé řasy. 

Otestováno copywriterkou

Člověk se občas z kanceláře nedostane na oběd nebo nestíhá snídani – naše copywriterky Lucie a Týna nápoje vyzkoušely osobně: „Stačí vám jen lahvička s práškem a trochu vody a nápoj si umícháte prakticky kdekoli. Doporučuji protřepat důkladně, aby se rozpustil všechen prášek.“

Vybrat si můžete ze tří různých příchutí, záleží na vás, jestli dáváte přednost čokoládové nebo spíš ovocné. Active (čokoládový) je určený spíš pro sportovce s vyšším příjmem bílkovin, Complete (ovocný) zase rychle doplní energii při pocitu hladu. Slim Fruity (ovocný) obsahuje větší dávku psyllia pro pocit plnosti a má jen 276 kalorií na jednu porci – můžete být fit a nebudou vám chybět žádné živiny.

„Ovocný trochu připomíná ochucené jogurtové nápoje, je příjemně sladký a navíc obsahuje kousky oříšků a semínek. Čokoládový nebyl tak sladký, jak jsem čekala, což pro mě bylo plus, a chutí mi trochu připomínal proteinové nápoje.“ Na rozdíl od většiny proteinových nápojů neobsahuje žádné uměle přidané vitamíny a minerály – najdete je v přírodních superpotravinách (např. v chlorelle, hnědých řasách, žampionech, kakau, atd.).

Díky obsahu správně vyvážených bio surovin, jako je syrovátkový protein, plnotučné mléko, ovesná mouka i slunečnicová semínka a ořechy, vás zasytí opravdu na dlouhou dobu: „Vyzkoušela jsem nápoj místo snídaně, kterou obvykle vůbec nestíhám, a ještě v poledne jsem nepociťovala hlad. Ideální je i jako svačina, a když nemáte čas, určitě dokáže občas nahradit i oběd nebo večeři.“

  • Složení Active Choco

  • Složení Slim Fruity

  • Složení Complete Fruity

Adresa pro případné vrácení zboží:

Fitdrink.cz, Michal Kohoutek, Varšavská 1104/22, Praha 120 00

Obchodní podmínky prodejce

Kalkulace ceny