Podpořte ohrožené děti z center Klokánek: dámská a pánská designová trička

Varianta: Podívejte se na dalších 7 variant
Dámské triko s krátkým rukávem – Purpurová
17 zákazníků
do konce

V ceně varianty:

Dámské triko s krátkým rukávem

  • Materiál: 100% bavlna, 150 g/m²
  • Doporučená údržba: Triko perte v pračce na jemný program na 40° C, Potištěný textil je před prvním nošením dobré vyprat. V případě digitálního tisku vzniká v důsledku předtiskové přípravy na potištěné straně tvrdší vrstva, která však po prvním vyprání zmizí. Nedoporučujeme sušit v sušičce. Potištěný textil žehlit pouze po rubu!
  • Velikost si ověřte v přiložené velikostní tabulce.

Doručení:

Osobní odběr Zásilkovna (1364 poboček)
70 Kč (10 prac. dní)
Již negarantujeme doručení do Vánoc.

Geis
100 Kč (10 prac. dní)
Již negarantujeme doručení do Vánoc.

Doručuje obchod:

prodej@fod.cz
www.klokart.cz
prodej@fod.cz
+420 733 574 470

Dostupné varianty:

Trička ze 100% bavlny
Trička ze 100% bavlny
Stylový potisk navržený Rudolfem Havlíkem
Stylový potisk navržený Rudolfem Havlíkem
Velikosti od XS až po XL
Velikosti od XS až po XL

Darujte na Vánoce dvojnásobnou radost – pomozte dětem z Klokánků nákupem designových triček.

Všichni rodiče chtějí vytvořit svým dětem ty nejkrásnější vánoční svátky – a teď si představte, že můžete vylepšit Vánoce spoustě dalších dětí! Koupí dámského či pánského bavlněného trička přispějete na centrum Klokánek a po­můžete tak dětem, které neměly v životě štěstí. 

Dětská centra, která spravuje Fond ohrožených dětí, můžete podpořit i koupí ponožek ne­bo designové tašky či puzzle s obrázkem od sester Geislerových. Přis­pět ale můžete i „jen tak“ z dobrého srdce.

Kolibříci od Rudolfa Havlíka

Spisovatel, scénárista, režisér a vášnivý cestovatel Rudolf Havlík navrhl nový motiv pro projekt KlokArt, aby pomohl sehnat peníze pro ohrožené děti. Dobrý den, kolibříci, zpěv, pohoda… to vše najdete v motivu od Rudolfa Havlíka. „Motiv kolibříků se mi zalíbil již dávno a tím, že přišlo léto a každé ráno mě budí jakýsi ťuhýk, který mě dovádí k šílenství až vstanu z postele, dojde mi, že je to moc kouzelné a poslouchám jeho zpívání u snídaně. A dobrý den je prostě dobrý den. Může být dobrý, protože je krásný, protože někoho potkáte, nebo také někomu dobrý den jen tak uděláte,“ prozradil o motivu Rudolf Havlík.

Klokánek: projekt, který dětem vrací světlo do života

Cílem projektu Klokánek je na­bídnout dětem přechodnou rodinnou péči na dobu, dokud se nemohou vrátit zpět do své rodiny, nebo dokud pro ně není nalezena náhradní rodinná péče. V České republice je v provozu 17 klokaních zařízení, ve kterých žije 334 dětí. Projekt je částečně financován státem, 30 % rozpočtu je však třeba zajistit svépomocí. A právě proto je tu projekt KlokArt.

Přečtěte si o veřejné sbírce víc

Tabulka velikostí: 

Adresa pro případné vrácení zboží:

Fond ohrožených dětí (KLOKART), Na Poříčí 1038/6, 100 00 Praha 1

Obchodní podmínky prodejce