Nanošampon, čistič kůže a sada autokosmetiky pro obnovu laku

Varianta: Podívejte se na další 2 varianty
Suchý šampon pro čištění auta bez vody
3 zákazníci
do konce

V ceně varianty:

Suchý šampon pro ruční mytí 100 ml

  • Jednoduchá aplikace
  • Vysoký lesk
  • Hydrofobní efekt
  • Snadná údržba
  • Malá spotřeba 

Doručení:

Česká pošta
89 Kč (3 prac. dny)
Garance doručení do Vánoc při přijetí platby do 13. 12.

Osobní odběr Zásilkovna (1463 poboček)
65 Kč (3 prac. dny)
Garance doručení do Vánoc při přijetí platby do 14. 12.

Osobní odběr na provozovně
Zdarma (1 prac. den)

Místo osobního odběru:

Zdraví a fitness

Zámečnická 2, Olomouc, Obchod se sportovní výživou

Před osobním odběrem prosíme zavolejte na číslo 724 710 009.
Dnes otevřeno 8:00–18:00
Zobrazit na mapě
Vybavení a služby
Bereme karty

Doručuje obchod:

Mgr. Radek Nečas
www.alori.cz
info@alori.cz
+420 724 710 009

Dostupné varianty:

Umýt, našampónovat, znovu umýt a poté navoskovat?

Jasný proces mytí auta pro každého řidiče. Jak ale docílit, abychom k mytí nemuseli přistupovat tak často? A jak oživit již blednoucí lak vozu? Odpovědí mohou být čistící balíčky nanočističů Alori.

Suchý šampon pro ruční mytí

Alori suchý šampon pro ruční mytí představuje revoluční novinku v údržbě vašeho vozu. Je vyroben na bázi polymerů, které lze nanášet na jakékoliv neporézní povrchy. Díky obsaženým látkám dojde po aplikaci k oddělení nečistot od laku. Prostředek se naváže přímo na povrch laku a nečistoty jsou vytlačeny na povrch, kde je snadno setřete (ideálně utěrkou z mikrovlákna). V dalším kroku povrch pouze doleštíte do vysokého lesku.

Na povrchu se po aplikaci vytvoří neviditelná ochranná vrstva s hydrofobním efektem. Tato vrstva brání opětovnému usazování nečistot. Aplikace je naprosto bezpečná. Při dodržení postupu aplikace nemůže nikdy dojít k jakémukoliv poškození laku. Prostředek je 100% biologicky odbouratelný.

Prémiový čistič kůže

V jediném úkonu vyčistíte nečistoty, odstraníte skvrny a oživíte barvy. Obsažené nano částice proniknou i do nejmenších nerovností v kůži, kde rozloží i hluboko usazené nečistoty. Oproti běžným čističům, Alori čistič na kůži čistí odspodu a vytahuje rozpuštěné nečistoty na povrch, kde je snadno odstraníte. Má urychlené zasychání, čímž značně spoří váš čas. Nezanechává stopy a ošetřené povrchy jsou nemastné, vláčné, pružné a výrazně se prodlužuje jejich životnost. Je bezpečný pro všechny druhy kůže a má příjemnou vůni.

Sada na ochranu starších laků

Sada na ochranu starších laků je vyvinuta speciálně pro obnovu a renovaci namáhaných lakovaných povrchů. Představuje špičku ve vývoji autokosmetiky. Jedná se o polymerovou nano ochranu se silným UV filtrem. Je vyrobena na bázi fluorových polymerů. Obnovuje lesk, rozjasňuje barvy a zároveň chrání lak po dobu šesti měsíců.

Na laku se po aplikaci vytvoří ultra tenká neviditelná ultra hydrofobní vrstva s ochranou proti následnému znečištění, otiskům rukou, usazování minerálních a vápenatých povlaků, oxidaci a také proti poškrábání a otěru. Přípravek je velmi odolný proti chemickým čisticím prostředkům. Svým hydrofobním efektem chrání ošetřený povrch před vlivy vody a znečištění. Díky antistatickému účinku aplikace výrazně usnadňuje následné čištění povrchu bez nutnosti používání nebezpečných chemikálií. 

Adresa pro případné vrácení zboží:

Alori Nano Distribution s.r.o., Zámečnická 2, Olomouc 77900

Obchodní podmínky prodejce

Kalkulace ceny