Bezkontaktní osobní teploměry, které změří teplotu během několika vteřin

Varianta: Podívejte se na další variantu
Infračervený teploměr Fora IR10
6 zákazníků
do konce

V ceně varianty:

Infračervený teploměr Fora IR10

  • Výsledek měření již za 1 vteřinu
  • Funkce měření okolní teploty
  • Zobrazuje čas
  • Paměť posledních 20 měření
  • Vodotěsný
  • Velký a přehledný displej
  • Lze přepínat ° C / ° F
  • Napájení: baterie CR2023 (součást balení) 

Doručení:

Česká pošta
100 Kč (3 prac. dny)

Již negarantujeme doručení do Vánoc.

GLS
100 Kč (3 prac. dny)

Již negarantujeme doručení do Vánoc.

Doručuje obchod:

Boneco CR
www.muj-tlakomer.cz
info@boneco-cr.cz
+420 777 155 975

Dostupné varianty:

Horké zpocené čelo? To bude teplota. A jaká? To zjistíte za vteřinku.

S teploměry pro bezkontaktní měření teploty z čela je měření teploty opravdu otázkou jen pár vteřin. Stačí je zapnout a přiblížit na pár centimetrů od čela. Bezkontaktní měření je především vhodné pro děti, které tímto způsobem měření nestresujeme a teplotu zjistíme okamžitě.

Teploměr FIRA IR10 je navíc vodotěsný, pamatuje si 20 přechozích měření, ukazuje čas a změří i okolní teplotu v místnosti. Hodnotu si můžete nastavit jak ve stupních Celsia, tak Fahrenheita. Infračervený teploměr Fora IR10 je teploměr vhodný pro použití u novorozenců, dětí i dospělých. Využívá infračervenou technologii k měření teploty okamžitě a přesně dvěma způsoby: v uchu a na pokožce buď bezkontaktní nebo skenovací (čelní) metodou.

Teploměr Rossmax HA500Q má klinicky ověřenou přesnost měření. Díky infračervenému snímání změříte teplotu snadno a rychle, což zajisté oceníte především u měření teploty dětem.

Teplota se snímá ve vzdálenosti do pěti centimetrů nad pokožkou. Měření je velmi rychlé, výsledná hodnota je zobrazena na přehledném displeji během jedné až dvou sekund. Celý proces je bezbolestný a především pro děti bez stresu. Přesnost měření byla potvrzena provedenými klinickými zkouškami. Podmínkou správně provedeného měření je udržovat snímač teploty v čistotě a měřit na suchém, nezpoceném čele. Před měřením je proto nutné čelo zbavit potu a mastnoty, otřít ho suchým kapesníkem.

Adresa pro případné vrácení zboží:

Boneco CR, s.r.o., Na Podhoře 185, 588 13 Polná

Obchodní podmínky prodejce

Kalkulace ceny