Napumpujte si do těla dávku adrenalinu: Nechte se vystřelit z lidského praku

3 zákazníci
Varianty (1)

V ceně

1 výstřel z lidského praku pro 1 osobu

Možnost využít do 30.6. 2019. 

Omezení

Podmínkou absolvování výstřelu z lidského praku je věk nad 15 let a váha od 50 do 100 kg. Osoby mladší 18 let musí doložit písemný souhlas zákonného zástupce.

Můžete využít: 2. 1. – 30. 6. 2019

  • Rezervace: Předem přes rezervační systém - https://adrenalinplace.reservio.com/
  • Kontraindikace: Potíže se zády a nosnou konstrukcí těla, kardio problémy, onemocnění cév včetně cévnch anomálií, stavy po úrazu, poruchy krevního tlaku, stavy po infarktu, onemocnění nervového systému, epilepsie, cukrovka, duševní poruchy, stavy po operaci.
  • Souřadnice konání akce: 49°18'01.5"N 15°22'06.3"E 

Přímo na místě si můžete připlatit za fotografie, video či tričko.

  • Rezervovaný termín můžete zrušit nejpozději 7 dní předem, jinak voucher bez náhrady propadá. 
  • Náhradní termíny vám budou nabídnuty dle volné kapacity provozovatele.
1 600 Kč 599 Kč
1 600 Kč 599 Kč

Znáte Barta Simpsona? Tenhle uličník z praku celé dny vystřeluje kamínky. Kdyby však tušil, že se to samé dá udělat s člověkem, dostaly by jeho lumpárny úplně nový rozměr.

Špitá se ve vašem okolí, že jste největší adrenalinový blázen, jakého kdy svět viděl? Tak to si výstřel z lidského praku, který si pro vás přichystali v AdrenalinPlace, rozhodně nesmíte nechat ujít! Slovy tenhle zážitek úplně nejde popsat. Budete se cítit tak trochu jako na horské dráze a zároveň zažijete vzrušení ze stavu beztíže. 

Připravit, pozor, výstřel! Po katapultaci si to vzduchem poletíte rychlostí bezmála 100 kilometrů v hodině. Pak se na malý okamžik zastavíte a záhy posvištíte zpět k bodu výstřelu. Pohodlí i maximální bezpečí vám bude zajistí celotělový úvaz a nejspíš i dav tleskajících a pískajících kamarádů. (Ale chytat vás asi nebudou.) 

Tuhle adrenalinovou srandu si může vyzkoušet každý, komu už bylo 15 let a váží nejméně 50 a nejvíce 100 kilo. Jestli jste ještě nezletilí, zajistěte si písemný souhlas rodičů. Určitě vám ho dají rádi a ještě vám k tomu doporučí, abyste se nechali katapultovat až na Měsíc. 

Adrenalin Place

Zobrazit na mapě
Místo praku bude v areálu Wellness penzionu Medličky.
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Jak uplatnit
Příplatky
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny