14denní proteinová dieta KETOAKTIV®: zhubněte a očistěte tělo Od tvůrců diety KETOFIT®

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianta:
KETOAKTIV® sladší
Ukončeno
1 669 Kč
385 zákazníků
už jen 15 ks

V ceně varianty:

KETOAKTIV® sladší - potravina pro zvláštní výživu

 • Box pro dvoutýdenní dietní program s obsahem 45 instantních dietních jídel vyrobených ve Francii, s mírnou převahou sladších příchutí
 • Průměrné hodnoty: tuky: 1,2 g; sacharidy: 3,3 g; bílkoviny: 17 g, kcal: 92 
 • Země původu: Francie
 • Min. trvanlivost: prosinec 2019 

Obsah balení:

 • 4× jogurtový dezert s příchutí červeného ovoce
 • 4× jogurtový dezert s příchutí stracciatella
 • 4× pěna s čokoládovou příchutí
 • 6× ovesná kaše s příchutí jablka a skořice
 • 4× palačinka s příchutí banánu a čokolády
 • 4× nápoj s příchutí horká čokoláda
 • 4× muffin s čokoládovou příchutí
 • 3× krém s drůbeží příchutí s krutony
 • 3× zeleninový krém
 • 3× omeleta s příchutí slaniny a sýra
 • 2× houbová omeleta
 • 2× koláč se slaninou a příchutí oliv
 • 2× špenátovo-pórkový krém

Součástí balení je:

Upozornění k dopravě:

 • Termín doručení 7 pracovních dní je nastaven z logistických důvodů, prosíme zákazníky, aby tuto lhůtu při nákupu akceptovali. Děkujeme.

Doručení:

Geis
100 Kč (7 prac. dní)

Doručuje obchod:

Dieta má nejen hubnoucí, ale i detoxikační účinky
Dieta má nejen hubnoucí, ale i detoxikační účinky
Hubnete tuky – ne svalovinu
Hubnete tuky – ne svalovinu
Varianty pro milovníky slaných i sladkých jídel
Varianty pro milovníky slaných i sladkých jídel

Lehce nabyl a už nepozbyl. Tak to většinou bývá s přebytečnými kily. Proteinová dieta vám ale pomůže tuky také lehce pozbýt.

Trápí vás pár kilo navíc? Shoďte je! V hubnutí vás podpoří proteinový dietní program KETOAKTIV®. Je to 14denní očistná dieta, která podporuje úbytek tuků a vede k optimalizaci tělesné hmotnosti. 

KETOAKTIV® je krátkodobý hyperproteinový program, který vám pomůže zbavit se několika kilogramů v krátké době. Je určen všem zdravým dospělým, kteří potřebují rychle upravit nadváhu a očistit organismus od škodlivin.

Jak to funguje?

Dostanete box se 45 instantními jídly, která se připravují ve Francii. Na výběr máte box s mírnou převahou sladších nebo naopak slanějších pokrmů. Jídla sestavili specialisté na výživu tak, aby měla vysoký obsah bílkovin té nejvyšší kvality. Díky tomu jsou pokrmy dobře stravitelné, vstřebatelné a navozují pocit zasycení. Podívejte se na složení jednotlivých jídel.

Instantní bílkovinná jídla zajišťují redukci tělesné hmotnosti na úkor tukové, nikoliv svalové tkáně. Nebudete tedy hubnout ve svalech, ale snížíte tukové zásoby. Rovněž podporují udržení již redukované hmotnosti. Pokud přesně dodržíte všechny tři fáze, do kterých je program rozdělen, je výskyt tzv. jojo efektu téměř vyloučen. 

Více si o jednotlivých fázích můžete přečíst v souboru Popis metody KETOAKTIV®. Názorné schéma vám zase ukáže, jaký vliv mají bílkoviny na váš organismus. 

Podmínka úspěchu

Abyste dosáhli úspěchu, počítejte s tím, že je nutné výrazné snížení kalorického přísunu. Zejména omezte přísun tuků a sacharidů, a to zejména pomalu vstřebatelných cukrů, které si organismus před asimilací musí nejprve rozložit na cukry jednodušší.

Velkou výhodou programu je téměř neomezená konzumace povolených druhů zeleniny. Po celou dobu trvání programu je však nezbytná naprostá abstinence. Současně se doporučuje vyvážený přísun vitamínů a minerálních látek ve formě vhodných potravinových doplňků, předejdete tak jejich nedostatku v organismu, bolestem hlavy a pocitům únavy.

Upozornění k dopravě: 

 • Termín doručení 14 pracovních dní je nastaven z logistických důvodů, prosíme zákazníky, aby tuto lhůtu při nákupu akceptovali. Děkujeme

Adresa pro případné vrácení zboží:

Grisbi s.r.o, Mojmírovo náměstí 16, 612 00 Brno

Obchodní podmínky prodejce

Kalkulace ceny

Hodnocení podniku

Eva

Cena je báječná a 20kg dole taky. Výborná chuť jídla. Přiveze Geis až do domu. Pro lidi, co nemají čas výborná záležitost, jak opravdu zhubnout.! jednoduchá a hlavně rychlá příprava jídla a zhubutí.

Mirka

Objednala jsem již podruhé. Poprvé jsem zhubla 5 kg které si držím. Takže doporučuji.

Jindra

Dieta která funguje !!!!!!!

Alena

Chutné a funguje

Lenka

Kupuji už podruhé, ztracená kila jsem nepřibrala, ale chce to delší stabilizační fázi. Chci dolů ještě 5 kilo, tak vítám nabídku Slevomatu, je super.

Pokud si budete chtít něco objednat přímo od firmy, počítejte s hodně dlouhou dodací lhůtou. Na proteinové tyčinky jsem čekala skoro měsíc a ještě nebyly všechny – doporučuji proto raději neplatit předem.

Katy

Nové a zajímavé chutě. Ještě jsem nevarila těstoviny ani rizoto, ale polévky i tyčinky jsou skvělé. Na udržení chutě na sladké ideální rychly protein na cesty.

Jana

Za 14 dní 6 kg dole, opravdu neví žádný pocit hladu, člověk má i více energie, žádný pocit únavy, maximálně spokojená, jídla jsou chutné, přiobjednala jsem si i tyčinky a pokud chytne mlsná, skvělé vynahradi chuť na sladké.