Tato nabídka již byla vyprodána.

Párová thajská masáž horkým kokosovým olejem probíhající v solné jeskyni

4,9/5 Sen Saimai - thajské masáže v Ostravě (kontakt) Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz (mapa) 30 zákazníků

Přehled nabídky

Odpovíte správně? Vztah dvou lidí dokáže zaručeně povzbudit: a) návštěva tchyně, b) společný úklid domácnosti, nebo c) párová masáž?

Každý ví, že C je správně! Vyrazte na skvělou párovou masáž do Sen Sabai. Párová thajská masáž horkým kokosovým olejem krásně prohřeje vaše tělo, uvolní vaše svaly a zklidní vaši mysl.

Tato masáž je oproti klasickým thajským masážím více relaxační a méně invazivní. Masérky nepoužívají tlakovou metodu, ale věnují se uvolnění svalového napětí celého těla. Masážní olej se nejdříve nahřeje a poté se vmasíruje do svalů. Bio kokosový olej, který používají je pro své unikátní složení mimořádně vhodný pro každodenní péči o suchou a citlivou pokožku celého těla i obličeje – hydratuje ji, zvláčňuje a zabraňuje jejímu vysychání. V létě pleť regeneruje a hydratuje po opalování, v zimě ji chrání před mrazem. Hodí se i k péči o citlivou a jinak problematickou pokožku. Je přímo předurčen pro masáže, velmi dobře se roztírá a výborně vstřebává. Jeho jemná exotická vůně umocní relaxační zážitek. Pravidelná masáž uklidňuje nervový systém, uvolňuje svalové napětí, stimuluje krevní oběh, redukuje otoky a tuhnutí tkáně. Masáž probíhá v solné jeskyni