Různé mise, zbraně i překážky: balíček akční střelby v pohybu, 3 hodiny

22 zákazníků
Video: testujeme
Varianty (1)

V ceně

Akční balíček střelby v pohybu

 • plnění 3 různých misí
 • délka: 3 hodiny
 • Netradiční zážitek – střelba v pohybu a v různých pozicích, záchrana rukojmích
 • Zbraně dle potřeby a vhodnosti.
 • Počet nábojů dle potřeby 50–70 ks 

Omezení

Střelecká sezóna končí 30. 11. 2018 a nová začíná v lednu 2019 (podle počasí). Voucher mohou kupovat pouze osoby starší 18 let, v doprovodu dospělých však mohou střílet osoby od 10 let. Jeden instruktor se může současně věnovat max. 10 střelcům.

Můžete využít: 1. 11. 2018 – 30. 6. 2019

 • Rezervace: provádějte online, veškeré informace k rezervacím dostanete na tel. 722 198 635. Volejte pouze na uvedené číslo, nikoli na střelnice.
 • Termín si zamluvte co nejdříve po zakoupení voucheru. Rezervaci proveďte alespoň dva týdny před vaším preferovaným termínem z důvodu zajištění kapacit a nábojů. Zároveň však nejpozději 30 dní před koncem platnosti voucheru z kapacitních důvodů.
 • Doporučení: na střelnici přineste vytištěný voucher. V místě konání je velice špatný signál.
 • Jedna další osoba se může zúčastnit jako nestřílející divák (doprovod).
 • Akce probíhá na těchto střelnicích: Střelnice Placy u Příbrami a Střelnice Morava. 
Nabídku doporučujeme pro děti od 10 let.

Vhodné pro děti od 10 let – nutný doprovod dospělé osoby (pokud se dospělý účastní jen jako divák, má vstup zdarma).

 • Změna rezervace je možná nejpozději 72 hodin před zamluveným termínem, jinak voucher propadá.
 • Dostavte se včas, při pozdním příchodu bude voucher brán jako uplatněný a propadne.
3 199 Kč 1 549 Kč
3 199 Kč 1 549 Kč

Teprve při akci získává střelba ten správný náboj.

Staňte se na chvíli sniperem, který se musí přesouvat, zaujímat různé pozice a zasáhnout krytý cíl, nebo si vyzkoušejte zachraňování rukojmích se zbraní v ruce. Na jedné ze dvou střelnic (Placy nebo Morava) si vyzkoušíte 3–8 zbraní a nábojů můžete spotřebovat klidně až 70. 

Střelby se mohou zúčastnit i děti starší 10 let, pokud přijdou v doprovodu dospělého – doprovod, který přijde jako divák, neplatí žádné vstupné (k jednomu účastníkovi se může připojit maximálně jeden doprovod). Na střelnici strávíte celkem 3 hodiny a s sebou potřebujete jen sportovní oblečení a obuv, vytištěný voucher (nebo alespoň jeho kód) a průkaz totožnosti. Není potřeba být držitelem zbrojního průkazu.

Akční střelba je velmi unikátní adrenalinový zážitek, který nadchne snad každého, kdo se alespoň trochu zajímá o zbraně. Voucher má platnost až do konce května 2019 (s malou přestávkou v zimním období podle počasí) a můžete udělat radost sobě nebo pořídit někomu blízkému netradiční vánoční dárek. 

Alena

Naprostá bomba, syn byl tak nadšený, že na střelnici vydržel celý den a nemohli jsme ho dostat domů :-) Tuto akci, pokud bude opět v nabídce, určitě zase rádi využijeme.
Fotka je trošku rozmazaná, je to výřez z videa :-)

Alena

Naprostá bomba, syn byl tak nadšený, že na střelnici vydržel celý den a nemohli jsme ho dostat domů :-) Tuto akci, pokud bude opět v nabídce, určitě zase rádi využijeme.
Fotka je trošku rozmazaná, je to výřez z videa :-)

NKTEAM shooting
Voucher můžete využít na 2 pobočkách (zobrazit na mapě)

Střelnice Placy u Příbrami

Zobrazit na mapě
Lokalitu Placy najdete jihozápadně od Prahy a z jejího okraje na střelnici dojedete po D4 za 30 minut. Po rychlostní silnici na Příbram, dále pokračujte Dubenec. Odbočíte na silnici č. 118 směr Kamýk a Jablonnou. Přibližně po 3 km je po levé straně samota, zde je šipka označující střelnici - doleva. Na konci lesní cesty je parkoviště.
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Střelnice Morava

Zobrazit na mapě
Střelnice Morava se nachází u Prostějova nedaleko Boskovic. Mezi obcemi Drahany a Protivanov Jde o venkovní střelnici, částečně kryté palposty. Možnost občerstvení.
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Mapa poboček
Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

3 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
O podniku
NKTEAM shooting
2 pobočky
Střelnice Placy u Příbrami a další pobočka (zobrazit na mapě)
Více o podniku

Dejte zážitkům tvar!

Zdarma

Dárkový vzhled k tisku

Vytvořili jsme pro vás přes 40 dárkových vzhledů. Stačí si vybrat, vytisknout a je to! Navíc všechny se dají doplnit vlastním věnováním či fotkou.

 

Prohlédnout si dárkové vzhledy

69 Kč

Dárkové balení voucheru i s doručením*

Nic neřešíte, luxusní vzhled je už připravený. Jestli chcete, připište věnování a my doručíme voucher v dárkovém balení kamkoli po Česku do 4 pracovních dní.

*Je možné objednat u voucherů s minimální platnosti 1 měsíc.

Prohlédnout si dárkové balení

Nevíte si rady s výběrem dárku?

Nechte obdarovaného, ať si sám vybere, po čem jeho srdce touží. Otevřený dárkový poukaz o velikosti kreditní karty je ideálním způsobem, jak věnovat zážitek. Na zadní straně obdarovaný najde stíratelný kód, který zadá na našem webu a může okamžitě nakupovat.

Dárkové poukazy v hodnotách 500 Kč, 1 000 Kč, 2 000 Kč a 5 000 Kč

Chci dárkový poukaz

Hodnocení podniku NKTEAM shooting

Hodnocení podniku NKTEAM shooting

4,6/5 (339 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Brocekdavid

Odlehlé prostředí, velký výběr i ukázka zbraní nejen pro střílejícího. Odborný personál. Možnost dokoupit náboje na místě.

Příjezdová cesta ve stylu polňačky

Včera
Pavel

člověk vyzkouší více zbraní, dobrá organizace, fajn zážitek

10. 10. 2018
Břetislav

všechno

9. 10. 2018
Ryvolovamonika

Velký výběr zbraní, instruktoři dbali na bezpečnost a všem účastníkům věnovali pozornost. Zážitek jsem koupila příteli k narozeninám a byl moc spokojený.

Pokud nejedete autem, hůř se sjednává termín na základě dopravy.

9. 10. 2018
Anonym

Úvodní výklad byl jako stand-up. Po celou dobu byl personál nápomocný a ochotný.

8. 10. 2018
Petra

Koupeno jako dárek. Menší problémy s rezervací, ale celkový program byl fajn.

6. 10. 2018
Viktoriia
5. 10. 2018
Tomáš

Ochota a přístup personálu

4. 10. 2018
Václav

to vlastní střílení bylo super. je to zážitek a asi si to zopakuju

to co se mi nelíbilo bylo chování zaměstnanců té střelnice. nazval bych ho jako dost arogantní. občasné komentáře byly nevhodné a hloupé. i když kdo ví, třeba to k tomu střílení patří. v každém případě je nemožné se dovolat na to telefonní číslo uvedené na tom voucheru. když jsem se na desátý pokus dovolal, nějaký muž mě tam okamžitě poslal do konečníku. pokud chcete na tu střelnici jít, doporučuji mít pevné nervy.

Vyjádření partnera
NKTEAM shooting Před 11 dny

Dobrý den pane S....

Jsme velmi rádi, že se Vám střílení líbilo.
Srandičky, legrácky a komentáře k tomu patří a pokud se Vás nějak dotkl humor instruktorů tak se omlouváme.
Váš telefonát jsem prověřil a přehrál si celou komunikaci (komunikace je nahrávaná). Bylo to úplně jinak a Vy jste nám to celé teď telefonicky potvrdil. Na Váš telefonát instruktor reagoval pouze slovy, doslovný přepis: " Dobrý den, omlouvám se jsem na střelnici a nemohu mluvit, zavolejte prosím později". To je všechno . Nikam Vás neposlal. Říkal jste, že tón jakým Vám to říkal, byl arogantní. On se omlouval, že nemůže mluvit, to nebyla arogance.
Váš telefonát byl kvůli tomu jestli si máte vzít OP a jak se obléknout. Veškeré tyto informace Vám přišli do emailu a potvrzoval jste je v rezervacích. Do telefonu jste vysvětloval, že jste byl vynervován a rozčilený, a že jste slova: "Omlouvám se, jsem na....." , pochopil, že se s Vámi nechce bavit, a že Vás posílá do "konečníku" Nebylo to tak.
Naopak, z toho dne je zde sedm hodnocení ( dvě slovní) a všechny pozitivní.

S úctou Petr Novák

4. 10. 2018
Jan

Výběr zbraní a perfektní lektor

3. 10. 2018
Petr

Výborná zkušenost a znalost vedoucího střeleb

3. 10. 2018
Milan

Už jsem střílel potřetí. Perfektní instruktoři, profesionální přístup, celkově bezva zážitek pokud vás baví střelba. Je úplně jedno, jaký balíček si koupíte – na místě máte možnost dokoupit střelbu z dalších desítek zbraní.

Doporučoval bych organizátorům po střelbách z dlouhých zbraní vyměnit terče – stálo by je to pár korun a pár minut práce, ale lidi by to o hodně víc bavilo. Zážitek není v tom, jak moc to bouchá – to by se mohlo střílet slepými – k zážitku patří hlavně to, jak se člověk s tou kterou zbraní dokáže trefit a po střelbách z dlouhých zbraní už je terč hodně rozstřílený, takže pak už nezjistíte, jak vám to jde z pistolí. Těch pár korun za nové terče by opravdu o hodně zlepšilo zážitek lidí takže doporučuji organizátorům se nad tím zamyslet…

3. 10. 2018
Andrea
2. 10. 2018
Jaroslav

Střelbu jsem si parádně užil a určitě jsem zde nebyl naposledy.
Výběr zbraní je široký.
Instruktoři jsou milí, vtipní, ochotní a vstřícní. Když nevíte, potřebuje pomoc nebo poradit, tak se jich bez obav můžete zeptat.

1. 10. 2018
Barbora

Jednoduchá rezervace online (jen nutné se registrovat včas, termíny zbývaly hlavně přes týden a ne víkendy – ale to je chyba zájemce, provozovatel na to upozorňuje).
Střelnice Placy u Příbrami – dobrá dostupnost a umístění (nestřílí se proti slunci).
Instruktoři – vesměs příjemní, ke zbrani vždy řekli nejprve několik slov, poradili
Balíček pro dva – ideální, je to průřez různými typy zbraní, silnější zbraně „kopou“, ale rozhodně to není nic, co by nešlo ustát nebo bylo nebezpečné
Terč a prázdné náboje na památku
Celkově doporučuji, určitě to stálo za to.

1. 10. 2018
Eliska

Perfektní domluva, perfektní organizace a úžasní lektoři na střelnici – kluci jsou moc šikovní, vhodné tedy i pro úplné začátečníky, kteří ještě nikdy nestříleli. Byl to prostě bezvadný zážitek, doporučuji. „Buďte opatrný, zbraň je nabitá :-)))“

28. 9. 2018
Tereza

Bohužel nic, neměl jsem příležitost voucher uplatnit, neboť majitelé jsou nenasytná hovada..

Přítelkyně mi tento voucher zakoupila jako dárek. Nemohla však vědět že budu hospitalizován a nikam se dlouhou dobu nedostanu.
Tak jsem poprosil přítelkyni, aby napsala těmto frajerům s prosbou o prodloužení platnosti o měsíc. Vždyť přece o nic nejde, voucher už jednou zaplacený je…
Odpověď však byla šokující.
''Můžete voucher prodloužit avšak za poplatek 450Kč" Dokonce, tato společnost nelenila a ihned poslala číslo účtu.
Takže děkuji za Vaše služby a férové jednání, jste vážně společnost na úrovni!
Absolutně nedoporučuji služby těchto arogantních zlodějů.

Vyjádření partnera
NKTEAM shooting Před 21 dny

Dobrý večer

Děkujeme za Váš komentář. Jsme rádi, že jsme narazili na slušného a nearogantního zákazníka.
Platnost voucheru byla půl roku. Rezervace se provádí nejpozději 30 dní před koncem platnosti. Dnes je 6 dní před koncem platnosti, ještě je celkem 19 volných míst.
Jsou dané pravidla. Ty pravidla jste porušil VY. Pokud jste hospitalizován delší dobu mohlo to být řešeno před delší dobou. Pokud jste hospitalizován teď čerstvě, proč jste nerezervoval dříve.
Veškeré problémy s nedostatkem míst jsou právě kvůli klientům, kteří nechávají vše na poslední chvíli a berou místa těm s řádnou platností. ¨
Zapomněli jste napsat, že jsme Vám nabídli termíny zadarmo celkem tři dny ze šesti do konce měsíce, anebo možnost prodloužit o dva měsíce za poplatek.
Váš e-mail zněl " Mohu Vás poprosit o prodloužení voucheru" Naše reakce Voucher můžete využít ještě v době platnosti a to tyto dny....., prodloužení voucheru je zpoplatněno.
Reagovalo se pouze na Vaši žádost : "Žádám o prodloužení voucheru¨ nic více a nic méně a reakce byla dle našich obch. podmínek nic více a nic méně
Vy máte možnost vyčerpat v termínu, Vy máte možnost si za poplatek prodloužit voucher, ale my jsme špatní .Pokud o někom píšete, že je arogantní zloděj, svědčí to jen o Vašem charakteru. Jsou dána jasná pravidla a ty je třeba dodržovat.
Klidně jste mohl napsat i Vy sám (teď to již jde) a nemusela přítelkyně nebo jste mohl zavolat a mohl jste problém řešit.

S úctou Petr Novák

24. 9. 2018
František

Vše proběhlo jak mělo. Možná jen moc lidi ve skupině. Dobra zkušenost. Díky.

24. 9. 2018
Kláruš
24. 9. 2018
Lenka

Super zážitek!

23. 9. 2018