Výlet vlakem do Bad Schandau s turistikou nebo koupáním v termálních lázních

18 zákazníků

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Na výběr turistika nebo koupání v lázních
Na výběr turistika nebo koupání v lázních
Atraktivní víkendové termíny
Atraktivní víkendové termíny
Svělé hodnocení zákazníků z minulých akcí
Svělé hodnocení zákazníků z minulých akcí
1 osoba, 1 den (0 nocí)

Termín

Ne 23. 9. 2018

V ceně balíčku

  • jízdné vlakem z Prahy do Bad Schandau a zpět
  • lodní přívozy v Bad Schandau
  • doprava autokarem z Bad Schamdau k Lichtenhainským vodopádům a zpět
  • služby delegáta cestovní agentury

Bonusy navíc

  • Dvě hodiny koupání ZDARMA navíc v lázních Toskana (4 hodiny za cenu 2 hodin) – dospělý zaplatí 17 € (popř. 450 Kč), dítě do 13 let 9 € (popř. 250 Kč)
  • 50 % sleva na dopravu historickou tramvají údolím Křinice (běžná cena je 5 €, zaplatíte pouze 2,5 €) 

Doprava

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - Hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Podbaba - 07:04
  • Kralupy nad Vltavou - 07:20
  • Roudnice nad Labem - 07:44
  • Lovosice - 07:59
  • Ústí nad Labem - hlavní nádraží - 08:17

Omezení

Uplatněte voucher do 21. 9. 2018.
  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste počet osob, jména, nástupní místo, termín, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy na tel. 608 201 321. 
Nabídku doporučujeme pro děti od 3 let.
  • Na tento výlet neposkytuje cestovní agentura žádně dětské, studentské ani seniorské slevy.
  • Případná účast dětí do 6 let je však bezplatná.
  • Zvířata: doprava kočičky nebo pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 130 Kč - hradí se průvodci při odjezdu).
  • Zvýhodněný vstup do lázní Toskana – 4 hodiny koupání za cenu 2 hodin, platba probíhá na místě průvodci. Dospělý zaplatí 17 € (popř. 450 Kč), dítě do 13 let 9 € (popř. 250 Kč). 
  • Jízda historickou tramvají (příplatek 2,5 € - sleva 50 % oproti ceníku)
  • Voucher není možné stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA však z vážných důvodů můžete změnit termín výletu nebo využití voucheru na jiný typ výletu (např. Drážďany).
699 Kč 389 Kč
Ukončeno 699 Kč 389 Kč
Ukončeno

Termín

So 29. 9. 2018

V ceně balíčku

  • jízdné vlakem z Prahy do Bad Schandau a zpět
  • lodní přívozy v Bad Schandau
  • doprava autokarem z Bad Schamdau k Lichtenhainským vodopádům a zpět
  • služby delegáta cestovní agentury

Bonusy navíc

  • Dvě hodiny koupání ZDARMA navíc v lázních Toskana (4 hodiny za cenu 2 hodin) – dospělý zaplatí 17 € (popř. 450 Kč), dítě do 13 let 9 € (popř. 250 Kč)
  • 50 % sleva na dopravu historickou tramvají údolím Křinice (běžná cena je 5€, zaplatíte pouze 2,5€) 

Doprava

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - Hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Podbaba - 07:04
  • Kralupy nad Vltavou - 07:20
  • Roudnice nad Labem - 07:44
  • Lovosice - 07:59
  • Ústí nad Labem - hlavní nádraží - 08:17

Omezení

Uplatněte voucher do 27. 9. 2018.
  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste počet osob, jména, nástupní místo, termín, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy na tel. 608 201 321. 
Nabídku doporučujeme pro děti od 3 let.
  • Na tento výlet neposkytuje cestovní agentura žádně dětské, studentské ani seniorské slevy.
  • Případná účast dětí do 6 let je však bezplatná.
  • Zvířata: doprava kočičky nebo pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 130 Kč - hradí se průvodci při odjezdu).
  • Zvýhodněný vstup do lázní Toskana – 4 hodiny koupání za cenu 2 hodin, platba probíhá na místě průvodci. Dospělý zaplatí 17 € (popř. 450 Kč), dítě do 13 let 9 € (popř. 250 Kč). 
  • Jízda historickou tramvají (příplatek 2,5 € - sleva 50 % oproti ceníku)
  • Voucher není možné stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA však z vážných důvodů můžete změnit termín výletu nebo využití voucheru na jiný typ výletu (např. Drážďany).
699 Kč 389 Kč
Ukončeno 699 Kč 389 Kč
Ukončeno

Termín

So 6. 10. 2018

V ceně balíčku

  • jízdné vlakem z Prahy do Bad Schandau a zpět
  • lodní přívozy v Bad Schandau
  • doprava autokarem z Bad Schamdau k Lichtenhainským vodopádům a zpět
  • služby delegáta cestovní agentury

Bonusy navíc

  • Dvě hodiny koupání ZDARMA navíc v lázních Toskana (4 hodiny za cenu 2 hodin) – dospělý zaplatí 17 € (popř. 450 Kč), dítě do 13 let 9 € (popř. 250 Kč)
  • 50 % sleva na dopravu historickou tramvají údolím Křinice (běžná cena je 5€, zaplatíte pouze 2,5€) 

Doprava

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - Hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Podbaba - 07:04
  • Kralupy nad Vltavou - 07:20
  • Roudnice nad Labem - 07:44
  • Lovosice - 07:59
  • Ústí nad Labem - hlavní nádraží - 08:17

Omezení

Uplatněte voucher do 5. 10. 2018.
  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste počet osob, jména, nástupní místo, termín, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy na tel. 608 201 321. 
Nabídku doporučujeme pro děti od 3 let.
  • Na tento výlet neposkytuje cestovní agentura žádně dětské, studentské ani seniorské slevy.
  • Případná účast dětí do 6 let je však bezplatná.
  • Zvířata: doprava kočičky nebo pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 130 Kč - hradí se průvodci při odjezdu).
  • Zvýhodněný vstup do lázní Toskana – 4 hodiny koupání za cenu 2 hodin, platba probíhá na místě průvodci. Dospělý zaplatí 17 € (popř. 450 Kč), dítě do 13 let 9 € (popř. 250 Kč). 
  • Jízda historickou tramvají (příplatek 2,5 € - sleva 50 % oproti ceníku)
  • Voucher není možné stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA však z vážných důvodů můžete změnit termín výletu nebo využití voucheru na jiný typ výletu (např. Drážďany).
699 Kč 389 Kč
Ukončeno 699 Kč 389 Kč
Ukončeno

Termín

Ne 21. 10. 2018

V ceně balíčku

  • jízdné vlakem z Prahy do Bad Schandau a zpět
  • lodní přívozy v Bad Schandau
  • doprava autokarem z Bad Schamdau k Lichtenhainským vodopádům a zpět
  • služby delegáta cestovní agentury

Bonusy navíc

  • Dvě hodiny koupání ZDARMA navíc v lázních Toskana (4 hodiny za cenu 2 hodin) – dospělý zaplatí 17 € (popř. 450 Kč), dítě do 13 let 9 € (popř. 250 Kč)
  • 50 % sleva na dopravu historickou tramvají údolím Křinice (běžná cena je 5€, zaplatíte pouze 2,5€) 

Doprava

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - Hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Podbaba - 07:04
  • Kralupy nad Vltavou - 07:20
  • Roudnice nad Labem - 07:44
  • Lovosice - 07:59
  • Ústí nad Labem - hlavní nádraží - 08:17

Omezení

Uplatněte voucher do 19. 10. 2018.
  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste počet osob, jména, nástupní místo, termín, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy na tel. 608 201 321. 
Nabídku doporučujeme pro děti od 3 let.
  • Na tento výlet neposkytuje cestovní agentura žádně dětské, studentské ani seniorské slevy.
  • Případná účast dětí do 6 let je však bezplatná.
  • Zvířata: doprava kočičky nebo pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 130 Kč - hradí se průvodci při odjezdu).
  • Zvýhodněný vstup do lázní Toskana – 4 hodiny koupání za cenu 2 hodin, platba probíhá na místě průvodci. Dospělý zaplatí 17 € (popř. 450 Kč), dítě do 13 let 9 € (popř. 250 Kč). 
  • Jízda historickou tramvají (příplatek 2,5 € - sleva 50 % oproti ceníku)
  • Voucher není možné stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA však z vážných důvodů můžete změnit termín výletu nebo využití voucheru na jiný typ výletu (např. Drážďany).
699 Kč 389 Kč
Ukončeno 699 Kč 389 Kč
Ukončeno

Termín

So 3. 11. 2018

V ceně balíčku

  • jízdné vlakem z Prahy do Bad Schandau a zpět
  • lodní přívozy v Bad Schandau
  • doprava autokarem z Bad Schamdau k Lichtenhainským vodopádům a zpět
  • služby delegáta cestovní agentury

Bonusy navíc

  • Dvě hodiny koupání ZDARMA navíc v lázních Toskana (4 hodiny za cenu 2 hodin) – dospělý zaplatí 17 € (popř. 450 Kč), dítě do 13 let 9 € (popř. 250 Kč)
  • 50 % sleva na dopravu historickou tramvají údolím Křinice (běžná cena je 5€, zaplatíte pouze 2,5€) 

Doprava

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - Hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Podbaba - 07:04
  • Kralupy nad Vltavou - 07:20
  • Roudnice nad Labem - 07:44
  • Lovosice - 07:59
  • Ústí nad Labem - hlavní nádraží - 08:17

Omezení

Uplatněte voucher do 19. 10. 2018.
  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste počet osob, jména, nástupní místo, termín, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy na tel. 608 201 321. 
Nabídku doporučujeme pro děti od 3 let.
  • Na tento výlet neposkytuje cestovní agentura žádně dětské, studentské ani seniorské slevy.
  • Případná účast dětí do 6 let je však bezplatná.
  • Zvířata: doprava kočičky nebo pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 130 Kč - hradí se průvodci při odjezdu).
  • Zvýhodněný vstup do lázní Toskana – 4 hodiny koupání za cenu 2 hodin, platba probíhá na místě průvodci. Dospělý zaplatí 17 € (popř. 450 Kč), dítě do 13 let 9 € (popř. 250 Kč). 
  • Jízda historickou tramvají (příplatek 2,5 € - sleva 50 % oproti ceníku)
  • Voucher není možné stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA však z vážných důvodů můžete změnit termín výletu nebo využití voucheru na jiný typ výletu (např. Drážďany).
699 Kč 389 Kč
Ukončeno 699 Kč 389 Kč
Ukončeno

Termín

Ne 18. 11. 2018

V ceně balíčku

  • jízdné vlakem z Prahy do Bad Schandau a zpět
  • lodní přívozy v Bad Schandau
  • doprava autokarem z Bad Schamdau k Lichtenhainským vodopádům a zpět
  • služby delegáta cestovní agentury

Bonusy navíc

  • Dvě hodiny koupání ZDARMA navíc v lázních Toskana (4 hodiny za cenu 2 hodin) – dospělý zaplatí 17 € (popř. 450 Kč), dítě do 13 let 9 € (popř. 250 Kč)
  • 50 % sleva na dopravu historickou tramvají údolím Křinice (běžná cena je 5€, zaplatíte pouze 2,5€) 

Doprava

Vlakem

Nástupní místa:

  • Praha - Hlavní nádraží - 06:51
  • Praha - Podbaba - 07:04
  • Kralupy nad Vltavou - 07:20
  • Roudnice nad Labem - 07:44
  • Lovosice - 07:59
  • Ústí nad Labem - hlavní nádraží - 08:17

Omezení

Uplatněte voucher do 19. 10. 2018.
  • Do 24 hodin od obdržení voucheru kontaktujte CA na e-mailu slevomat.futura@seznam.cz a nahlaste počet osob, jména, nástupní místo, termín, tel. kontakt (mobilní) a kódy voucherů.
  • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá.
  • Případné dotazy na tel. 608 201 321. 
Nabídku doporučujeme pro děti od 3 let.
  • Na tento výlet neposkytuje cestovní agentura žádně dětské, studentské ani seniorské slevy.
  • Případná účast dětí do 6 let je však bezplatná.
  • Zvířata: doprava kočičky nebo pejska drobné rasy v tašce s nepropustným dnem je zdarma, větší pes musí mít náhubek a svou denní jízdenku (cena 130 Kč - hradí se průvodci při odjezdu).
  • Zvýhodněný vstup do lázní Toskana – 4 hodiny koupání za cenu 2 hodin, platba probíhá na místě průvodci. Dospělý zaplatí 17 € (popř. 450 Kč), dítě do 13 let 9 € (popř. 250 Kč). 
  • Jízda historickou tramvají (příplatek 2,5 € - sleva 50 % oproti ceníku)
  • Voucher není možné stornovat ani refundovat. 
  • Po dohodě s CA však z vážných důvodů můžete změnit termín výletu nebo využití voucheru na jiný typ výletu (např. Drážďany).
699 Kč 389 Kč
Ukončeno 699 Kč 389 Kč
Ukončeno

S radostí a bez bázně projeďte se ve vlaku, pokračujte do lázně.

Vyrazte s CA Futura do centra Saského Švýcarska, německého Bad Schandau – česky Žandov nebo Žandava. Čeká na vás mimořádně bohatý a pestrý program, vybrat si můžete turistiku nebo koupání ve slavných lázní Toskana.

„Velice milý a ochotný pan průvodce a lázně Toscana jsou prostě velice relaxační.“ Hana, 3. 11. 2017

„Naprosto super. Velmi příjemný pan průvodce, krásně všechny spoje navazovaly na sebe. Lázně též super.“ Nikol, 18. 11. 2017

Program výletu  

  • odjezd pohodlným patrovým vlakem City Elefant z Hlavního nádraží v Praze v 6:51
  • možnost nástupu po trase ve stanicích Holešovice, Podbaba, Kralupy, Roudnice, Lovosice, Ústí nad Labem
  • vlakem do Děčína a dále do Bad Schandau, příjezd v 9:10
  • v 9:30 lodním přívozem do centra Bad Schandau, krátká prohlídka
  • Koupání v lázních Toskana od 10:30 do 14:30 hodin. Více ZDE.  Cestovní agentura dohodla zvýhodněný vstup – 4 hodiny koupání za cenu 2 hodin, platba probíhá na místě průvodci. Dospělý zaplatí 17 € (popř. 450 Kč), dítě do 13 let 9 € (popř. 250 Kč). 
  • Turisté v 11:30 autokarem k Lichtenheinským vodopádům  Pěší turistika, nenáročný výstup cca 45 minut na Kuhstall (mohutné skalní okno s vyhlídkou a pozůstatky středověkého hradu). Návrat do údolí a odjezd zpět do Bad Schandau v 14:40 historickou tramvají (příplatek 2,5 €) nebo v 15:07 autokarem (v ceně). Krátké volno na občerstvení.
  • v 16:25 lodním přívozem na nádraží v Bad Schandau
  • v 16:50 odjezd vlakem, příjezd na Hlavní nádraží v Praze v 19:08
  • možnost výstupu po trase ve stanicích Holešovice, Podbaba, Kralupy, Roudnice, Lovosice, Ústí

Koupání v termálních lázních Toskana

V čase od 10:30 do 14:30 můžete navštívit termální lázně Toskana. V lázních naleznete sladkou i slanou vodu, vnitřní a venkovní bazény, vířivku, vyhřívaný bazén, proudící bazén, tekoucí zvuk (Liquid Sound® - nezapomenutelná koupel v souznění barvy a světla), ale také bylinkovou a finskou saunu, restauraci, bar a odpočívárnu s nádherným výhledem na Labe a Saské Švýcarsko. 

Vyměňte své zaměstnanecké
benefity za dovolenou.

Začít hned
Věra

Výlet byl báječný. Krásné prostředí, lokalita a pobyt v lázních byl nádherný. Doporučuji

Věra

Výlet byl báječný. Krásné prostředí, lokalita a pobyt v lázních byl nádherný. Doporučuji

Lenka

Průběh zájezdu, průvodce byl také fajn. A vyšlo nám i počasí.
Ve zkratce to byl krásný výlet.

Andrea

Pan pruvodce Petr perfektni. Mily, komunikativni, vse dobre vysvetlil.
Cesta patrovym vlakem uzasna.

Opravdu narocny vylet. Pro male deti moc nedoporucuji.

Destinace:

Bad Schandau

Zobrazit na mapě

Pořádá:

CA Futura
Rodinná 46, Ostrava

CA Futura

Rodinná 46, Ostrava

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 8:00–19:00
Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

1 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
Destinace
Bad Schandau
Zobrazit na mapě
Pořádá
Pořádá:
CA Futura
Rodinná 46, Ostrava
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Více o cestovní kanceláři