Roční předplatné časopisu Miminko a ročník 2018 v elektronické podobě zdarma

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Ukončeno
299 Kč
104 zákazníků

V ceně:

Roční předplatné časopisu Miminko a ročník 2018 v elektronické podobě zdarma

 • 11× tištěné vydání (1× ročně vychází dvojčíslo)
 • Dárek: 11× elektronické vydání od 1/2018 do 12/2018 (kompletní ročník 2018)

Informace:

 • Formát časopisu: 165 × 240 mm
 • Počet stran: 100 
 • Poštovné v ceně voucheru
 • Tištěná vydání: Při objednání do 17. 9. 2018 přijde do schránky číslo 10/2018 v termínu 27. 9. 2018, další čísla podle harmonogramu vydání
 • Elektronická vydání: 1 až 7–8/2018 k dispozici do 2 dnů od uplatnění voucheru, 9–12/2018 ihned v den vydání 

Můžete využít do:

1. 11. 2018

Jak objednat zboží:

 1. Přejděte na stránku vydavatele a vyplňte online formulář pro předplatitele.
 2. Do kolonky jméno a adresa napište údaje, kam má být časopis doručován (pokud je časopis dárek nebo má být doručován na jinou adresu, než je vaše, vyplňte jen jméno a adresu pro doručení, své jméno a adresu v takovém případě neuvádějte).
 3. Do kolonky e-mail napište svou mailovou adresu, na které je možno vás kontaktovat.
 4. Do kolonky Město uveďte před názvem města ještě číslo svého voucheru.
 5. Jako odpověď na svůj e-mail obdržíte automatickou zprávu s platebními údaji, na tuto zprávu nereagujte.
 6. Následně obdržíte druhý e-mail, v němž vám potvrdíme registraci předplatného, uplatnění voucheru a termín, v němž obdržíte první číslo předplatného.
Více informací jak objednat zboží

Kde uplatnit:

Až se vaše dítě zeptá, kdo vlastně nosí Miminka, nemusíte si vymýšlet pohádku o čápovi a vráně. Stačí mu popravdě říct, že je nosí do schránky paní pošťačka.

Pořiďte si roční předplatné časopisu Miminko, který je určen pro nastávající maminky a rodiče dětí od narození do 5 let. K předplatnému jako dárek dostanete elektronické vydání kompletně celého ročníku 2018. Dozvíte se tak zajímavé a potřebné informace o péči o malý pokládek. Po uplatnění voucheru se dozvíte, které číslo obdržíte jako první. 

Nejvíce informací v časopise najdou rodiče kojenců a batolat do 2 let věku, kdy potřebují vědět hodně o výživě, péči a zdraví nejmenších. Časopis má oddíl určený těhotným, část pro maminky v šestinedělí a největší část je věnována dětem do 3 let.

Dočtete se o kojení, prvních příkrmech, nemocech, které trápí nejmenší děti, prevenci a správném vývoji miminka, výchově a vzdělávání. Na své si přijdou i tatínkové – mají tady svou rubriku. V každém čísle je i tematický speciál, který se věnuje problematice, která je právě aktuální (např. alergiím, vývoji od narození do předškolního věku i různým svátkům a třeba vaření).

Nahlédněte do stránek časopisu

Kalkulace ceny

Jak objednat zboží

 1. Přejděte na stránku vydavatele a vyplňte online formulář pro předplatitele.
 2. Do kolonky jméno a adresa napište údaje, kam má být časopis doručován (pokud je časopis dárek nebo má být doručován na jinou adresu, než je vaše, vyplňte jen jméno a adresu pro doručení, své jméno a adresu v takovém případě neuvádějte).
 3. Do kolonky e-mail napište svou mailovou adresu, na které je možno vás kontaktovat.
 4. Do kolonky Město uveďte před názvem města ještě číslo svého voucheru.
 5. Jako odpověď na svůj e-mail obdržíte automatickou zprávu s platebními údaji, na tuto zprávu nereagujte.
 6. Následně obdržíte druhý e-mail, v němž vám potvrdíme registraci předplatného, uplatnění voucheru a termín, v němž obdržíte první číslo předplatného. 
Upozornění

Po uplatnění voucheru obdržíte informaci, které číslo dostanete jako první a kterým číslem předplatné končí. Časopis vychází obvykle poslední čtvrtek v měsíci, databáze pro rozesílku se uzavírá kolem 20. dne v měsíci. Například pokud voucher uplatníte v průběhu prvních tří týdnů v měsíci září, pak jako první dostanete číslo 10. Termín vydání nejbližšího čísla vždy najdete na www.casopis-miminko.cz.

Storno podmínky

Předplatné časopisu je možné zrušit ještě před započetím odběru, poté je možné předplatné převést na jinou osobu. Uplynutím předplacené doby předplatné končí, není třeba je rušit. Prodloužení je následně možné na adrese vydavatele písemnou formou.