Významné památky v oslnivých světlech: Výlet do Berlína na říjnový Festival světel

57 zákazníků
už jen 23 ks

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
1 osoba, 2 dny (0 nocí)

Termín

So 6. 10. – Ne 7. 10. 2018

V ceně balíčku

 • Autobusová doprava tam a zpět
 • Služby průvodce 

Doprava

Autobusem

Nástupní místa:

 • Praha - Hlavní vlakové nádraží, odstavný pruh před vchodem do Fantovy kavárny ve směru na Teplice. magistrála Wilsonova - 06:00
 • Lovosice - čerpací stanici Benzina, silnice č. 30, Žabák č.p. 1233,410 02 Lovosice, odkaz na Google Maps: https://goo.gl/maps/tCDSwyh5EUA2 - 06:45
 • Ústí nad Labem - parkoviště před velkoobchodem Makro, ul. Žižkova - 07:20

Omezení

Výlet se koná při minimální obsazenosti 40 osob.

Uplatněte voucher do 25. 7. 2018.
 • Po obdržení voucheru rezervaci potvrďte co nejdříve prostřednictvím rezervačního formuláře.
 • Při nesplnění výše uvedených podmínek voucher propadá. 
 • Cena je stejná pro děti o dospělé.
 • 90minutová prohlídka města s průvodcem za poplatek 39 Kč/osoba.
 • Možnost přikoupení cestovního pojištění za 49 Kč/os
  • V případě zájmu o pojištění nebo prohlídku uveďte tuto informaci v rezervačním formuláři.
 • Orientační ceny vstupného:
  • Pergamon muzeum cca 12,00 €
  • Televizní věž cca 13,00 € (4-16 let 8,50 €)
  • Berliner Dom cca 5,00 €
  • večerní okruh autobusem cca 14 € (2 hodiny)
  • plavba lodí cca 22 € (2 hodiny)
  • pkruh limuzínou 15 € (hodina)
  • jízda kočárem cca 95 €/pronájem celého kočáru (45 minut)
 • Voucher lze stornovat přes zákaznickou podporu Slevomatu ve lhůtě maximálně 14 dní od zakoupení a pouze před uzavřením smlouvy s CK/potvrzením rezervace/vyplněním a odesláním formuláře. Po aktivaci kuponu se storno řídí VOP CA Orbit Travel.
1 290 Kč 890 Kč
Ukončeno 1 290 Kč 890 Kč
Ukončeno

Na jedinečný dvoudenní výlet za nevšedními barvami a odlesky Berlína vás vezme CA Orbit Travel na Festival světel. V termínu 6.–7. 10. 2018 ně­meckou metropoli ozáří speciální reflek­tory a barevné paprsky. 

Pro zájemce je k dispozici za příplatek 39 Kč/os možnost prohlídky historického centra Berlína s průvodcem, kdy uvidíte veškeré známé památky. 

Festival světel

Festival se konal poprvé v roce 2005. V roce 2011 se festival konal od 12. října do 23. října a navštívilo ho okolo 1,5 milionů lidí. Během tohoto festivalu jsou nasvícené různé domy a ulice Berlína, například Braniborská brána nebo Televizní věž a zejména známé turistické atrakce, památky, historické budovy i ulice.

V roce 2018 to bude trvat daleko déle a bude daleko velkolepější než předchozí ročníky.

Časový harmonogram zájezdu

 • 6:00 hod odjezd z Prahy, Hlavní vlakové nádraží, odstavný pruh před vchodem do Fantovy kavárny ve směru na Teplice. magistrála Wilsonova
 • v 06:45 hod odjezd z Lovosic, čerpací stanici Benzina, silnice č. 30, Žabák č.p. 1233,410 02 Lovosice, odkaz na Google Maps: https://goo.gl/maps/tCDSwyh5EUA2
 • v 7:20 odjezd z Ústí nad Labem, parkoviště před velkoobchodem Makro, ul. Žižkova
 • dopoledne příjezd do Berlína, možnost prohlídky města s průvodcem či vlastní individuální program
 • od 17:00 do 24:00 se koná berlínský Festival světel. Od 17:00 do 18:00 budete mít přístup do autobusu, abyste si tam mohli odložit případné nákupy či si z autobusu vzít věci, které jste si tam v průběhu dne ponechali. 
 • v 1:00 hod – odjezd z Berlína zpět do nástupních míst.
 • Návrat do nástupních míst v pozdních nočních či brzkých ranních hodinách.  

Destinace:

Berlín

Zobrazit na mapě

Pořádá:

CA Orbit travel

Na Folimance 2155/15, Praha - Nové Město

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 9:30–17:00
Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

3 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
Destinace
Berlín
Zobrazit na mapě
Pořádá
Pořádá:
CA Orbit travel
Na Folimance 2155/15, Praha - Nové Město
Více o cestovní kanceláři

Hodnocení podniku CA Orbit travel

Hodnocení podniku CA Orbit travel

4,5/5 (977 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Dušan
Dnes
pavla

Příjemná paní průvodkyně podala i historický výklad. Zoo je báječná a delfíni super.

Moc turistů.

Dnes
Klára
Včera
Valerie

Pani pruvodkyne bezva, kvalita sluzby za jedna

Nemam negativni zkusenost

Včera
Tomáš

celková spokojenost, od ceny, přes průvodce až po časové rozpětí zájezdu

Včera
Zdenka

Vše super

Včera
Anna

1. Samotný prográm výletu.
2. Milá a vstřícná průvodkyně Marie, která jela tuto trasu poprvé na záskok ya nemocného kolegu.

1. Nedostačující informaci o zájezdu: chybí upozornění na teplé věčí a odpovídající obuv do jezkyň. V horku nekaždý si rozpomené, že v jeskyních je kolem 0, a hodně lidí bylo jen v letním oblečení. A také, že přístup k jezkyním je cca po 20 min. chůze a průdkého stoupání, schody nahoru- dolu jsou i v jeskyních. Před plánováním zájezdu každý by měl mít tyto informace a zvážit, zda to zvládné.
2. Špatné naplánování času: čekání na dvě exkurze do jeskyň sebrali hodně času a na vyhlídku pět prsténů zbylo malo času. Navíc nestihly jsme skoro prohlídku Halstattu a jezero.
Při takovém rozvrhu má být předem určeno, kolík času se vymezuje na jeskyně, vyhlídky, prohlídky města a čekání na lanovku…
3. Autobus bez WC a možnosti dokoupit nápoje.

Doufám, že cestovka to veme na vědomí a do budoucná vše napraví.

10. 8. 2018
ježa

Bylajsem celkově spokojena

Počasí ale to se naplánovat nedá :-)

7. 8. 2018
Kateřina

Navštívené místo bylo krásné, ale organizace zájezdu přinejmenším hodně špatná.
Paní průvodkyně byla milá, usměvavá, nebyla její vina, že byla vyslána na záskok za průvodce, který nemohl jet. Myslím ale, že si měla lépe zjistit a ověřit časy navštěvovaných míst a měla nás lépe o nich informovat. Tím spíš, že se zájezdu zúčastnilo 60 lidí, jež je obtížné současně informovat venku, zásadní informace o době prohlídek jeskyní a jak se dostat na vyhlídku Pět prstů (že se nenachází hned u lanovky, ale je třeba jít ještě 30 min pěšky k ní) měly být poskytnuty ještě v autobusu, zatímco nám nebyly sděleny vůbec.
Informace byly nepřesné (že prohlídka 2.jeskyně se uskuteční ve 12 hod.) spousta lidí pochopila jako dobu setkání, která byla v 11.35; sraz před odjezdem byl stanoven na 14.50 pod lanovkou (někteří se domnívali, že u lanovky, jiní, že na parkovišti).
Jako jedna z mála jsem byla na místě opravdu ve 14.50, takže jsem nestihla dojít na vyhlídku Pět prstů, kvůli které jsem na výlet jela. Většina lidí přišla o 30–50 minut později, proto byla vynechána i prohlídka města Hallstatt.
Upozorňuji, že CA Orbit-travel nabízí služby cestovního připojištění do zahraničí za 50 Kč/den s pojistným plněním do 1,5 milionu, ač jednotlivce stejné připojištění vyjde na 12–15 Kč a navíc účtuje za provázení po městě, které je v programu, ačkoli v ceně zájezdu jsou průvodcovské služby již započteny.
Průvodkyně vybrala na vstupné po 45 eurech na osobu, ačkoli dle webových stránek skupinové vstupné je 42,80 eur. Rozdíl 2,20 eur na osobu nám vrácen nebyl.
Ani autobus, s velmi malým prostorem na nohy a plně obsazený včetně posledních 5 sedadel nebyl vhodný pro typ zájezdu, kde ze 21 hodin cestující stráví 12 hodin v autobusu.

Vyjádření partnera
CA Orbit travel Před 7 dny

Dobrý den,
děkuji za zpětnou vazbu k sobotnímu výletu. Průvodkyně jela skutečně na poslední chvíli jako náhrada za průvodce, který bohužel nemohl jet, to jsou situace pro nás nepříjemné, naštěstí se dějí jen výjimečně. To, že lanovky nezastavují přímo před vchodem do jeskyní nebo u vyhlídky "Pět prstů", ale musí se chodit, to příště zmíníme, nicméně dá se to u tohoto typu akce očekávat, přece jenom je to výlet do hor. Program byl lehce narušen cestujícími, kteří se permanentně nedostavovali včas na místa srazů. Průvodkyně příště bude program vést přesně dle harmonogramu a cestující, kteří se na místo srazu nedostaví ani po několika minutách zpoždění, budou zbytek programu absolvovat individuálně a pak se pouze dostaví k odjezdu autobusu na parkoviště, vše je intuitivní a dobře značeno, nelze se tam ztratit.
Co se týče pojištění, tak v ceně je zahrnuto pojištění léčebných výloh do výše 1.500.000 Kč, pojištění asistenčních služeb. Pokud si u nás pojištění sjednáte, kompletně ho pro Vás zajistíme a nemusíte se již o nic starat. Pokud máte možnost si zakoupit jinde pojištění ve stejné kvalitě za nižší cenu, můžete, pojištění si u nás kupovat nemusíte, je to pouze příplatková služba pro ty, kteří o ni mají zájem. Prohlídka u tohoto typu výletu byla zdarma, nic se za ni neplatilo, nic se nevybíralo. Ve formuláři na našich stránkách, prostřednictvím kterého si můžete objednat prohlídku nebo pojištění, tak z důvodu chyby, nebylo uvedeno, že se tato prohlídka nevztahuje na výlet do Dachsteinu, ale pouze na Drážďany, Norimberk a Vídeň a klienti kteří mají zakoupen výlet na Dachstein ji nemají kupovat. Klienti, kteří si ji objednali na Dachstein byly obratem kontaktování emailem, že prohlídka je na jejich výlet zdarma a peníze jim byly obratem vráceny zpět na účet. Ve formuláři na našem webu je toto již opraveno a je tam uvedeno, že klienti na výlet na Dachstein prohlídku kupovat nemají. Na toto upozorňovala i průvodkyně v autobuse, že prohlídka je zdarma a ti, co si ji koupili, tak jim částka byla obratem zaslána na účet zpět v plné výši. Pokud Vám částka nedorazila, prosím kontaktujte mě na emailu info@orbit-travel.cz a situaci prověřím a případně peníze obratem vrátíme zpět na účet, ze kterého bylo placeno.
Co se týče vstupného, tak to je možno si zakoupit přímo u nás, za ceny, které jsou uvedené u nabídky. Tyto ceny jsou se slevou a jsou výhodnější, než když si cestující zakoupí individuálně na pokladně. Vámi uváděné ceny 42,8 € nelze v autobuse vybírat, průvodkyně s sebou z bezpečnostních důvodů nenosí vysokou hotovost a nelze každému cestujícímu vracet drobné centy zpět při počtu 60ti osob v autobuse a vstupné je tedy zaokrouhleno tak, aby bylo možné vstupné vypořádat pouze v papírových bankovkách s minimálním množstvím mincí. Z pochopitelných důvodů ale nemůžeme vstupné zaokrouhlovat dolů. Pokud si vstupné zakoupíte přímo u nás, máte ho stále levnější, než pokud si ho koupíte individuálně. Děkuji za Vaši zpětnou vazbu a Vaše podněty vezmeme v úvahu a pokusíme se nedostatky na příštích akcích napravit. Hezký den.

7. 8. 2018
Luboš

Určitě příroda a hory ale to bylo bez vlivu C.K.

Naprosto organizačně nezvládnuto (čekání celého atobusu 75min.na 4cestující a nic se neděje pak se nestihne prohlídka která je v programu a opět se nic neděje-neskutečné!!.

Vyjádření partnera
CA Orbit travel Před 7 dny

Dobrý den, čekání na 4 cestující více než hodinu skutečně nebylo šťastné rozhodnutí. Příště budou všichni upozorněni, že v případě nedostavení se na místo srazu včas, si mohou klienti udělat individuální program a dostavit se pak pouze k autobusu na parkoviště. Vše je v komplexu intuitivní a dobře značeno, nelze se tam tedy ztratit. Děkuji.

7. 8. 2018
Zuzka

Zoo i celkový program

Služby průvodkyně – paní byla sice milá, ale vůbec neumí mluvit..celý jeji proslov byl nesourodý a celkově to nebylo moc k poslouchání

7. 8. 2018
Andrea

Lokalita Rakousko Dachstein byla výborná volba jak strávit den dovolené, přenádherné panorama, jeskyně super a nejluxusnější lanovka :) Paní delegátka se snažila každému vyhovět v jeho přání. Pánové řidiči podnikli plynulou, pohodovou jízdu.

Bohužel jsme neměli možnost vychutnat si ranní procházku u jezera a návštěvu města Hallstatt, obojí bylo zmíněno v programu. Používáni wc v buse bylo od pánu řidičů zakázáno.

6. 8. 2018
Anonym

Příjemný průvodce, krajina .

Trochu méně času na prohlidku

6. 8. 2018
Nicole
6. 8. 2018
Marina

Všechno proběhlo jak mělo a v pořádku.

Jenom drobnost: na slevomatu byl uveden čas odjezdu z Drážďan o hodinu dříve, než nakonec bylo napsáno v pokynech k odjezdu (nakonec se odjíždělo podle pokynů k odjezdu). Může to trochu zkomplikovat cestu domů, zvlášť když jste závislí na vlakových/autobusových spojeních.

5. 8. 2018
Lenka

výborná paní průvodkyně Marie, autobus příjemně klimatizovaný,

špatná komunikace s CA, ale vše vyřešeno přes slevomat operátora

4. 8. 2018
Dana

HEZKÉ MĚSTO

autobus

4. 8. 2018
Hana

Perfektní organizace zájezdu.

3. 8. 2018
Michaela

vše bylo super naprosto. děkuji

2. 8. 2018
Anonym

perfektně zorganizovaný zájezd, super průvodkyně

1. 8. 2018