Pronájem vozu v zahraničí i v České republice: kredit v hodnotě 1000 Kč

0 zákazníků
už jen 25 ks
Poprvé u nás

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku
Varianty (1)

V ceně

Kredit v hodnotě 1000 Kč

  • lze vyžít na pronájem vozů v ČR i zahraničí
  • vůz si můžete rezervovat v libovolném termínu do konce roku 2018, nutné je ale provést rezervaci před uplynutím platnosti voucheru (do 15. 6.)
  • vouchery není možné sčítat 

Omezení

Řidič musí být starší 21 let, na pobočce je nutné předložit embosovanou kreditní kartu na jméno hlavního řidiče jako garanci.

Můžete využít do 15. 6. 2018

  • Auto si může půjčit pouze řidič starší 21 let.
  • Na pobočce je nutné předložit embosovanou kreditní kartu na jméno hlavního řidiče jako garanci, kde si ji ověří pro případnou blokaci zálohy (finance se neodečtou z účtu).
  • Před zakoupením kreditu si prosím u Ofranu ověřte, zdali je vůz ve vámi vybraném termínu a lokalitě dostupný a zdali splňujete podmínky půjčovny např. doba platnosti řidičského oprávnění.
  • Pro rezervaci vozu zavolejte na tel. 296 337 694 nebo napište na mail info@ofran.cz a nahlaste kód voucheru.
  • Pronájem se předplácí. Na základě platby dostanete voucher na pronájem, který předložíte v půjčovně (jméno na něm se musí shodovat s vlastníkem kreditní karty). Při přebírání vozu se prokážete občanským průkazem, řidičským průkazem a embosovanou kreditní kartou (mimo EU je potřeba také pas a mezinárodní řidičský průkaz). 
  • Rezervaci lze zrušit dle daných storno podmínek konkrétního pronájmu. Hodnotový voucher na 1000 Kč vám v případě storna propadne. Změna termínu či lokality pronájmu je možná.
  • Storno podmínky obdržíte při rezervaci konkrétního pronájmu nebo se můžete informovat předem na tel. 296 337 694.
1 000 Kč 599 Kč
1 000 Kč 599 Kč
Ukončeno

Auto, a car, samochód, das Auto, el coche, la voiture – to všechno vám v Ofranu půjčí.

Buďte na cestách nezávislí! Ať už jedete na dovolenou, za kamarády, nebo na služebku, v Ofran drive more cz pro vás zajistí auto, se kterým se dostanete přesně tam, kam potřebujete. Pobočky má v České republice, v Evropě i za oceánem a s voucherem získáte na celý pronájem 1000 Kč slevu.

Jak rezervace auta probíhá 

Jednodušší to snad být nemůže: vyberete si místo, kde si vůz vyzvednete a kde ho pak vrátíte (může se samozřejmě i lišit), termín a typ vozu – v nabídce jsou malé i velké auťáky až pro 15 pasažérů. Pronájem u konkrétní půjčovny se předplácí, od Ofranu na základě platby dostanete voucher, který v půjčovně předložíte. Dále vám stačí občanka, řidičák a embosovaná kreditní karta vystavená na jméno hlavního řidiče (mimo EU pas a český a mezinárodní řidičák) a klíčky jsou vaše!

Síť poboček je opravdu hustá – za volant můžete usednout od Prahy po Sydney – a navíc se nacházejí v centrálních lokacích včetně letišť

Proč si auto pronajmout přes Ofran?

Ofran spolupracuje s renomovanými dodavateli jako Europcar a Alamo, pro rezervaci nepotřebujete lupu, se kterou byste museli hledat skryté poplatky – cena je konečná včetně všech poplatků a pojištění pro případ krádeže nebo poškození, navíc téměř vždy bez spoluúčasti, takže předem víte, na čem jste.

Počet najetých kilometrů není nijak omezený, a kdybyste potřebovali s čímkoli poradit, je vám před i po pronájmu k dispozici zákaznický servis v českém jazyce.

Ofran drive more cz s.r.o.
Rozkošného 762/5, Praha - Smíchov, 15000

Ofran drive more cz s.r.o.

Rozkošného 762/5, Praha - Smíchov

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 9:00–17:30
Jak uplatnit
Storno podmínky

Chybí vám nějaké další informace?

2 Zeptejte se nás na cokoliv
Kalkulace ceny
O podniku
Ofran drive more cz s.r.o.
Rozkošného 762/5, Praha - Smíchov, 15000
Více o podniku