Divadelní sezóna startuje! Máme pro vás vstupenky a slevy do těch nejlepších pražských divadel. Více o akci

Zvětšovací brýle a lupy na čtení i těch nejmenších písmenek

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Varianta:
Zvětšovací brýle Big Vision
Ukončeno
129 Kč
24 zákazníků

V ceně varianty:

Zvětšovací brýle Big Vision

  • Rozměr balení: 5,5 × 18 × 16 cm
  • Hmotnost: 0,10 kg
  • Zvětšení: 160 %
  • Univerzální provedení i velikost

Doručení:

Česká pošta
60 Kč (12 prac. dní)

PPL
60 Kč (12 prac. dní)

Doručuje obchod:

www.jenifer.cz
info@jenifer.cz
+420 720 356 010

Hold ani největší detektiv se neobejde bez lupy.

Také vám přijde, že s přibývajícím věkem jsou písmenka v novinách čím dál menší a menší? A co teprve texty v manuálech? Starou dobrou technikou, jak rozluštit i ten nejdrobnější text, je zvětšovací lupa. Podívejte se na naši nabídku zvětšovacích brýlí a skel.

Zvětšovací brýle Big Vision Vám umožní práci i s malými produkty. Velkou výhodou oproti lupě je, že máte obě ruce volné. Brýle mají univerzální velikost a tvar, vhodné pro muže i ženy. Dokážou zvětšit až o 160 %. Mají široké využití v hodinářství, při šití, čtení, kontrole známek, mincí, různých opravách a mnoho dalšího.

Multifunkční lupa se dvěma LED světly má využití v širokém spektru. Vhodná je pro profesionály nebo i elektrotechnické pracovníky. Je určená na přesné zpracování výrobků, fotografování, kontrolu známek, kontrolu diamantů, čtení detailního písma a mnoho dalšího.

Lupa s nožičkami a světlem je vynikajícím pomocníkem pro každý domov. Můžete jej také použít ve tmě, protože jeho rám svítí. Lupa vám pomůže, pokud trpíte očními chybami, ale i při nejrůznějších činnostech v běžném životě, jako je například vyšívání a jiné ruční práce.

Lupa na čtení s 10 LED světly se stojanem má využití v širokém spektru. Vhodná je pro profesionály nebo i elektrotechnic­kých pracovníků. Určená na přesné zpracování výrobků, fotografování, kontrolu známek, kontrola diamantů, čtení detailního písma a mnoho dalšího.

Adresa pro případné vrácení zboží:

PEVON s.r.o., P. O. BOX 22, 687 74 Starý Hrozenkov

Obchodní podmínky prodejce

Kalkulace ceny

Hodnocení podniku Jenifer.cz

Hodnocení podniku Jenifer.cz

4,1/5 (3 362 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jan

Super

28. 5. 2018
Dagmar

Lupa je bytelná, pěkně i svítí

zmačkaný obal

21. 5. 2018
Hana

vše perfektní

nemám tu zkušenost

15. 5. 2018
Jana

Zpracování brýlí.

Od „zvětšovacích brýlí“ jsem si slibovala lepší čtení malých písmenek. Bohužel – moje očekávání se minulo účinkem: Mám troje brýle od lékaře: na dálku, na čtení a na práci na počítači. Když jsem si zkoušela „zvětšovací brýle“ – zjistila jsem, že přes plast těchto brýlí vidím všechno naprosto rozmazaně. Zkusila jsem si nasadit zvětšovací brýle na moje dioptrické – pozitivní účinek se trochu dostavil jen u brýlí „na dálku“. Totéž mi potvrdil můj přítel, kterému jsem brýle zakoupila též. Brýle nesplnily naše očekávání. Možná budou k užívání jen pro bystrozraké lidi, kteří ale tyto brýle asi nebudou vůbec potřebovat…

Vyjádření partnera
Jenifer.cz Před 5 měsíci

Dobrý deň. Zväčšovacie okuliare nie sú v žiadnom prípade ako náhrada za dioptrické okuliare. Slúžia a plne fungujú, pokiaľ potrebuje niečo priblížiť a v ruke nemôžete držať lupu. Tak ako aj cez lupu, je potrebné mať správnu vzdialenosť k predmetu, ktorý chcete vidieť väčší. Slúžia na čítanie, ručné práce v domácnosti alebo dielni,. ale nie ako vychádzkové okuliare s náhradou za dioptrické. Ďakujeme

3. 5. 2018
Simona

Dobře svítí, zvětšuje přiměřeně

20. 4. 2018
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.