Zvětšovací brýle a lupy na čtení i těch nejmenších písmenek

Je nám to líto, ale nabídka už vypršela. Její detail si můžete prohlédnout níže.

Podobné nabídky, ze kterých si určitě vyberete

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit více podobných nabídek

Zobrazit původní nabídku

Varianta:
Zvětšovací brýle Big Vision
Ukončeno
129 Kč
24 zákazníků

V ceně varianty:

Zvětšovací brýle Big Vision

  • Rozměr balení: 5,5 × 18 × 16 cm
  • Hmotnost: 0,10 kg
  • Zvětšení: 160 %
  • Univerzální provedení i velikost

Doručení:

Česká pošta
60 Kč (12 prac. dní)
Již negarantujeme doručení do Vánoc.

PPL
60 Kč (12 prac. dní)
Již negarantujeme doručení do Vánoc.

Doručuje obchod:

www.jenifer.cz
info@jenifer.cz
+420 720 356 010

Hold ani největší detektiv se neobejde bez lupy.

Také vám přijde, že s přibývajícím věkem jsou písmenka v novinách čím dál menší a menší? A co teprve texty v manuálech? Starou dobrou technikou, jak rozluštit i ten nejdrobnější text, je zvětšovací lupa. Podívejte se na naši nabídku zvětšovacích brýlí a skel.

Zvětšovací brýle Big Vision Vám umožní práci i s malými produkty. Velkou výhodou oproti lupě je, že máte obě ruce volné. Brýle mají univerzální velikost a tvar, vhodné pro muže i ženy. Dokážou zvětšit až o 160 %. Mají široké využití v hodinářství, při šití, čtení, kontrole známek, mincí, různých opravách a mnoho dalšího.

Multifunkční lupa se dvěma LED světly má využití v širokém spektru. Vhodná je pro profesionály nebo i elektrotechnické pracovníky. Je určená na přesné zpracování výrobků, fotografování, kontrolu známek, kontrolu diamantů, čtení detailního písma a mnoho dalšího.

Lupa s nožičkami a světlem je vynikajícím pomocníkem pro každý domov. Můžete jej také použít ve tmě, protože jeho rám svítí. Lupa vám pomůže, pokud trpíte očními chybami, ale i při nejrůznějších činnostech v běžném životě, jako je například vyšívání a jiné ruční práce.

Lupa na čtení s 10 LED světly se stojanem má využití v širokém spektru. Vhodná je pro profesionály nebo i elektrotechnic­kých pracovníků. Určená na přesné zpracování výrobků, fotografování, kontrolu známek, kontrola diamantů, čtení detailního písma a mnoho dalšího.

Adresa pro případné vrácení zboží:

PEVON s.r.o., P. O. BOX 22, 687 74 Starý Hrozenkov

Obchodní podmínky prodejce

Kalkulace ceny